News Portal

 • प्रधानमन्त्री ओलीद्वारा वर्तमान सरकार ढाल्ने षडयन्त्र भइरहेको खुलासा

  भक्तपुरपोष्ट संवाददाता४ फागुन २०७६
  ६१५ पटक
  ४ फागुन २०७६

  झापा । प्रधानमन्त्री केपी शर्मा ओलीले सरकार ढाल्न विभिन्न षड्यन्त्रहरु भएको खुलासा गरेका छन् ।आफ्नो गृहजिल्ला झापा पुगेर ओलीले आफ्नोवर्तमान सरकारले विकास र समृद्धिको माहोल तयार गरेको देखेर विकासको गति रोक्ने र मुलुकलाई फेरि अस्थिरतातर्फ धकेल्ने मनसायले सरकार ढाल्ने षडयन्त्र भएको दाबी गरेका हुन् ।

  दशैँपछि पहिलोपटक गृहजिल्ला पुगेका ओलीले दमकमा आयोजित कार्यक्रमलाई संवोधन गर्दै सो कुरा बताएका हुन्।सरकारविरुद्ध विभिन्न शक्ति केन्द्रले षड्यन्त्र गरिरहेको दाबी गरेका ओलीले कसले त्यस्तो षड्यन्त्र गरिरहेको हो भन्नेबारे भने मुख खोलेनन्।

  ‘सरकार ढाल्न विभिन्न षडयन्त्र भइरहेको छ, सरकारलाई कमजोर पार्न खोजिएको छ,’ उनले भने।सरकारले आफ्नो कार्यकालको दुई वर्ष पूरा भएको एकदिनपछि प्रधानमन्त्रीको यस्तो अभिव्यक्ति आएको हो। ओली नेतृत्वको सरकारले शनिबार दुई वर्ष पुरा गरेको छ।

  सरकारलाई दुई वर्षपछि अविश्वासको मत पेश गर्न पाउने संवैधानिक प्रावधानको चर्चा शुरु भएकै बेला प्रधानमन्त्री स्वयंले सार्वजनिक कार्यक्रममा सो प्रसंग उल्लेख गरेका छन्।स्वास्थ्यमा समस्या आएका कारण लामो समयदेखि उपत्यकाबाहिर नगएका प्रधानमन्त्री ओली विभिन्न कार्यक्रममा सहभागी हुन आइतबार बिहान झापा पुगेका हुन्।

  प्रतिकृया दिनुहोस्

  यि हुन् मंगलवारको मन्त्रिपरिषद् बैठकले गरेका ८ निर्णय

  काठमाडौं। प्रधानमन्त्री निवास बालुवाटारमा मंगलबार बसेको मन्त्रिपरिषद बैठकले विभिन्न ८ वटा निर्णयहरु गरेको छ ।...

  शिक्षक सेवा आयोगको अध्यक्षमा मधुप्रसाद रेग्मी नियुक्त

  काठमाडौं । शिक्षक सेवा आयोगको अध्यक्षमा मधुप्रसाद रेग्मी नियुक्त भएका छन् । बुधबार बसेको मन्त्रिपरिषद्...

  माधव नेपाल र प्रचण्डबीच भेटवार्ता

  नेकपा एमालेका वरिष्ठ नेता माधवकुमार नेपाललाई भेट्न नेकपा माओवादी केन्द्रका अध्यक्ष पुष्पकमल दाहाल कोटेश्वर पुगेका...

  अनलाइन शिक्षणसम्बन्धी तालिम माग गरेमा विद्यालयलाई सोझै दिने सरकारी तयारी

    – १० लाख ९३ हजार बालबालिका अनलाइन कक्षामा – इच्छाशक्ति भएका सामुदायिक विद्यालयहरुले अनलाइनबाटै...

  भूवन र दीपाश्रीको सम्बन्ध चिसिएको चर्चा हल्ला मात्रै !

  सर्वाधिक ग्रस कमाई गर्न सफल चलचित्र ‘छक्का पन्जा’का ३ वटै सिरिजका कारण निर्देशक दीपाश्री निरौला...