News Portal

 • नर्सिङ दिवसमा भक्तपुर अस्पतालका ८ निवृत्त नर्सिङ स्टाफ सम्मानित

  भक्तपुरपोस्ट संवाददाताभक्तपुर, १५ माघ
  ८१३ पटक
  भक्तपुर, १५ माघ

  ‘गुणस्तरीय नर्सिङ सेवा हाम्रो सान, सेवा र श्रमको गरौं सम्मान’ भन्ने आह्वान सहित ५९ औं नर्सिङ दिवस मनाइएको छ । नर्सिङ दिवसको अवसर पारेर भक्तपुर अस्पतालमा आयोजित एक कार्यक्रमका बीच सेवा निवृत्त नर्सिङ स्टाफहरु सम्मानित समेत भएका छन् ।                                                                                                                                                                                                                                                               बिहीबार भक्तपुर अस्पतालमा आयोजित सम्मान तथा बिदाइ कार्यक्रमका बीच ८ जना सेवा निवृत्त नर्सिङ स्टाफ सम्मानित भएका हुन् । सम्मानित हुनेहरुमा नर्सिङ अधिकृत भवानी थापा, निलकमल बस्नेत,स्टाफ नर्स कृष्णा बस्नेत, ज्ञानेश्वरी पाण्डे, उषा गौतम, सावित्रा गौतम , दिलमाया थापामगर र अनमी विमला श्रेष्ठ रहेका छन् ।                                                                                                                                                                                                                         भक्तपुर अस्पताल  र नर्सिङ एसोसिएसन अफ नेपाल, भक्तपुर अस्पताल शाखाको आयोजनामा आयोजित उक्त कार्यक्रममा उनीहरूलाई अस्पतालका अध्यक्ष मिलन सुवाल, मेसु डा सुमित्रा गौतम र स्वास्थ्य तथा सामाजिक विकास महाशाखाकी प्रमुख रोशनी लक्ष्मी तुइतुइ लगायतले दोसल्ला र सम्मान पत्रद्वारा सम्मानित गरेका अस्पतालकी निमित्त नर्सिङ प्रमुख रोशनी श्रेष्ठले जनाएकी छन् ।  कार्यक्रममा श्रेष्ठ समेत सम्मानित भएकी छन् । उनलाई मेडलसहित सम्मान गरिएको छ ।  अस्पतालले सेवा निवृत्त तथा २० वर्ष सेवा अवधि पूरा गरेका नर्सहरुलाई  सम्मान गरेको मेसु डा सुमित्रा गौतमले जानकारी गराएकी छन् ।                                                                                                                                                                                                  उक्त  अवसरमा अध्यक्ष सुवाल, मेसु डा गौतम र महाशाखा प्रमुख तुइतुइ लगायतले अस्पतालमा नर्सिङ सेवाको औचित्य र महत्व माथि प्रकाश पार्दै सेवा निवृत्त नर्सिङ स्टाफको सुखद निवृत्त  जीवनको कामना गरेका थिए । त्यसैगरी सम्मानित भएका नर्सहरु  अस्पतालले आफ्नो सेवालाई सम्झेर सम्मान र बिदाइ गरेकोमा दङ्ग देखिए । कार्यक्रममा अस्पतालका मेडिकल र नर्सिङ शाखाका स्टाफहरुको उपस्थिति रहेको थियो ।

  प्रतिकृया दिनुहोस्

  नेपाल – भारत साहित्य दोस्रो महोत्सवको लागि बैठक सम्पन्न

  काठमाडौं । नेपाल -भारत साहित्य यात्राको दोस्रो संस्करणको रुपमा त्रिदीवसीय नेपाल भारत साहित्य दोस्रो महोत्सव...

  महिला सशक्तीकरणमा लायन्स

  काठमाडौं, सामाजिक क्षेत्रमा विविध कार्य गर्दै आइरहेको लायन्स अफ काठमाडौं, ब्राइटस्टारको प्रायोजनमा महिला सशक्तीकरण कार्यक्रमअन्तर्गत...

  बिग्रेको बाटोका कारण बाल्कोटमा ट्र्याक्टर चालकको ज्यान गयो : प्रहरी

  भक्तपुरको सूर्यविनायक- २ बालकोटस्थित महेन्द्र शान्ति स्कूलबाट चारदोबाटो तर्फ आउदै गरेको ट्र्याक्टर दुर्घटना हुँदा चालकको...

  पाप पखाल्ने इन्द्रदह

  नेपाल भाषामा ‘येँ’ भन्नाले काठमाडौँ भन्ने बुझिन्छ , ‘किँ’ को अर्थ किला र दह अर्थात्...

  मानवीय आस्थामा नयाँ कार्यसमिति

  भक्तपुरमा क्रियाशील गैरसरकारी संस्था मानवीय आस्था नेपालको छैठौं साधारण सभा सम्पन्न भएको छ । आइतबार...