News Portal

 • भक्तपुरको धारामा खस्यो मेलम्चीको पानी, स्थानीय दङ्ग

  भक्तपुरपोस्ट संवाददाता भक्तपुर, १२ जेठ २०७९
  ३९४ पटक
  सुनिल sunil prajapatiभक्तपुर, १२ जेठ २०७९

  बहुप्रतिक्षित मेलम्ची खानेपानी आयोजनाको पानी भक्तपुरमा प्रवेश भएको छ । बिहीबार मध्याह्न १२ बजेदेखि भक्तपुरबासीहरुको धारामा मेलम्चीको पानी खसेको हो । भक्तपुर नगरपलिकाका प्रमुख सुनिल प्रजापति र केयुकेएल भक्तपुरका प्रमुख सुरेन्द्र हिमालय श्रेष्ठले बिहीबार संयुक्त रुपमा मेलम्चीको पानीको साँचो खोली भक्तपुरबासीहरुको घरघरमा खानेपानी वितरण प्रक्रिया सुरु गरेका हुन् ।

  सो अवसरमा नगर प्रमुख प्रजापतिले खानेपानीको समस्याबाट गुज्रिरहेको भक्तपुरमा यसले राहत मिलेको बताउदै खुशी प्रकट गरेका छन् । हाललाई कटुञ्जेस्थित खानेपानी ट्यांकीबाट भक्तपुर नपाको वडा नं. १, २, ३, ४ र ५ वडामा मेलम्चीको खानेपानी वितरण प्रक्रिया सुरु भएको र अन्य वडामा पनि बिस्तार हुने उनले बताए ।

  प्रमुख प्रजापतिले स्थानीयको धारामा मेलम्चीको पानी आए/नआएको अनुगमन समेत गरेका छन् । दोश्रो कार्यकालका लागि अत्याधिक बहुमतले निर्वाचित भएसंगै प्रमुख प्रजापतिले खानेपानीलाई पहिलो प्राथमिकतामा राख्दै जनतालाई जेठको दोस्रो हप्ताभित्र मेलम्चीको पानी वितरण गर्ने दृढताका साथ् पहल लिएका थिए ।

  मेलम्चीको पानी भक्तपुरका धारामा खसेसंगै भक्तपुरका स्थानीयहरु निकै खुशी देखिएका छन् । विगत २० वर्षदेखि खानेपानीको समस्या भोगिरहेका खौमा, इटाछेँ, बोलाछेँ, टौमढीलगायतका स्थानीयहरु धारामा पानी आएको हेरेर निकै दङ्ग देखिए । उनीहरुले  मेलम्चीको पानी अवलोकन गर्दै आएका नगर प्रमुख सुनिल प्रजापतिलाई पहलका लागि धन्यवाद समेत दिए । स्थानीयले ठाउँ ठाउँमा पाइपहरु फुटेर पानी चुहिएकोले त्यसको मर्मत गर्नुपर्ने बारे पनि अवगत गराए । नगर प्रमुख प्रजापतिले सो समस्याको समाधान गर्ने समेत प्रतिवद्धता प्रकट गरेका छन् ।

  प्रतिकृया दिनुहोस्

  माओवादी केन्द्रका केन्द्रीय सदस्य एवं भक्तपुरका नेता ढकालले दिए पार्टीलाई ६ बुँदे सुझाव

  नेकपा (माओवादी केन्द्र) का केन्द्रीय सदस्य रहेका भक्तपुरका युवा नेता डिपी ढकालले पार्टी लाई ६...

  विश्वविद्यालयको पठनपाठनमा अवरोध हुने गतिविधि राम्रो होइनः शिक्षामन्त्री पौडेल

  शिक्षा, विज्ञान तथा प्रविधिमन्त्री देवेन्द्र पौडेलले विश्वविद्यालयहरूमा तालाबन्दी लगाउने काम हुन नदिन सरकार सचेत रहेको...

  भारतीय दूतावासका भारतीय सुरक्षा गार्डद्धारा आफैँलाई गोली हानी आत्महत्या

  काठमाडौँको लैनचौरस्थित भारतीय दूतावासमा कार्यरत भारतीय सुरक्षा गार्डले ड्युटी समयमै आफैँलाई गोली हानी आत्महत्या गरेका...

  एसपीपीमा संलग्न भएको प्रमाण देखाउन ओलीको माग

  नेकपा एमालेका अध्यक्ष केपी शर्मा ओलीले एसपीपीमा सहभागि हुने विषयमा सुशील कोइराला नेतृत्वकै सरकारले एसपीपीमा...

  इनफ इज इनफः केपी ओली

  नेकपा एमालेका अध्यक्ष केपी शर्मा ओलीले सत्तारूढ दलका नेताहरूलाई अमेरिकासँग भएको स्टेट पार्टनरशिप प्रोग्राम (एसपीपी)...