News Portal

 • सर्लाहीमा स्थानीय जनप्रतिनिधिको सकारात्मक कदम,आगलागी पीडित परिवारलाई तत्कालै राहत

  प्रेमनाथ पौडेलसर्लाही , २४ साउन
  १२४२ पटक
  सर्लाही , २४ साउन

  सर्लाहीको हरिवनमा बिद्युत सर्ट भई आगलागी हुँदा ७ लाख बरावरको धनमाल जलेर नष्ट भएको छ । हरिवन नगरलिका वडा नम्बर ११ मुस्लिम टोलका शेष सगिरको दुई तले काठको घरमा विद्युत सर्ट भई आगलागी हुँदा घरमा रहेको नगद ८० हजार सहित अन्नपात, लताकपडा सहित घर जलेर नष्ट भएको हो ।

  विहीबार विहान करीब ८ बजे लागेको आगो हरिवन नगरपालिकाको वारुण यन्त्र, प्रहरी र स्थानीयले करीब पौने घण्टा पछि नै नियन्त्रणमा लिएकाले अन्यत्र भने क्षति हुन पाएन । आगलागीबाट कुनै मानवीय क्षती भने भएको छैन । घरवास जलेर खरानी भए पछि शेख सहगीरको परिवार भने विचल्लीमा परेका छन् ।

  आगलागीबाट पिडित बनेका सहगीरको परिवारलाई वडा अध्यक्षद्धारा तत्काल राहत राहत प्रदान गरिएको छ । दुःखमा परेका नागरीकलाई सहयोग गरी बेला बेलामा चर्चा आई रहने हरिवन ११ का वडा अध्यक्ष शेख मेहवुव रेजाले विहान विद्युत सर्ट भई आगलागीबाट घरवास गुमाई विचल्लीमा परेका वडा नम्बर ११ का शेख सगिरको परिवारलाई नगद ११ हजार का साथै ५० किलोग्राम चालम प्रदान गरि सहयोग गरेका छन ।

  हरिवन नगर उपप्रमुख रेणुका पौडेल, प्रमुख प्रशासकीय अधिकृत टिकाराम ढकाल, सामाजिक अभियन्ता चुडामणि वाग्ले, दलित अगुवा नेता रामचन्द्र राम सहितको उपस्थितीमा पिडितको घरमै पुगी सगिरकी आमालाई राहत सामाग्री प्रदान गरेका हुन । तत्काल राहत पुर्याएपछि स्थानीयहरु समेत खुशी भएका र आगलागीबाट विचल्लीमा परेका सगिरको परिवारले राहत सामाग्री पाए पछि खुशि व्यक्त गर्दै वडा अध्यक्ष सहितको टोलीलाई धन्यवाद दिएका नगरपालिकाकी उपमेयर रेनुका पौडेलले नेपालवाल डट्कम लाई बताइन ।

  प्रतिकृया दिनुहोस्

  बक्तृत्वकला प्रतियोगितामा मोर्डनकी छात्रा समिक्षा खनाल प्रथम

  ”शिक्षामा प्रविधिको प्रयोग, आजको आवश्यकता” विषयक बक्तृत्वकला प्रतियोगितामा मोर्डन बोर्डिङ्ग स्कूलकी छात्रा समिक्षा खनालले प्रथम...

  संक्रमित आमाबाट स्वस्थ बच्चाको जन्म

  भरतपुर अस्पतालमा विगत १० महिनामा छ जना एचआइभी संक्रमित आमाले स्वस्थ बच्चालाई जन्म दिएका छन्...

  विद्यार्थीलाई ट्राफिक सचेतना कक्षा  

  ट्राफिक प्रहरीले सामुदायिक विद्यालयका विद्यार्थीलाई ट्राफिक सचेतना कक्षा सञ्चालन गरेको छ । काठमाडौँ उपत्यका ट्राफिक...

  एउटै व्यक्ति चोरी मुद्दामा पाँचौँपटक पक्राउ

  नेपाल प्रहरीले बूढानीलकण्ठ क्षेत्रमा रु चार लाख ८८ हजार चोरी गर्ने एक जनालाई पक्राउ गरेको...

  फलोअप उपचारका लागि आज चीन जाँदै नेकपा माओवादी केन्द्रका उपमहासचिव पुन

  नेकपा माओवादी केन्द्रका उपमहासचिव वर्षमान पुन फलोअप उपचारका लागि शुक्रबार चीन जाने भएका छन् ।...