News Portal

 • सर्लाहीमा स्थानीय जनप्रतिनिधिको सकारात्मक कदम,आगलागी पीडित परिवारलाई तत्कालै राहत

  प्रेमनाथ पौडेलसर्लाही , २४ साउन
  १३८३ पटक
  सर्लाही , २४ साउन

  सर्लाहीको हरिवनमा बिद्युत सर्ट भई आगलागी हुँदा ७ लाख बरावरको धनमाल जलेर नष्ट भएको छ । हरिवन नगरलिका वडा नम्बर ११ मुस्लिम टोलका शेष सगिरको दुई तले काठको घरमा विद्युत सर्ट भई आगलागी हुँदा घरमा रहेको नगद ८० हजार सहित अन्नपात, लताकपडा सहित घर जलेर नष्ट भएको हो ।

  विहीबार विहान करीब ८ बजे लागेको आगो हरिवन नगरपालिकाको वारुण यन्त्र, प्रहरी र स्थानीयले करीब पौने घण्टा पछि नै नियन्त्रणमा लिएकाले अन्यत्र भने क्षति हुन पाएन । आगलागीबाट कुनै मानवीय क्षती भने भएको छैन । घरवास जलेर खरानी भए पछि शेख सहगीरको परिवार भने विचल्लीमा परेका छन् ।

  आगलागीबाट पिडित बनेका सहगीरको परिवारलाई वडा अध्यक्षद्धारा तत्काल राहत राहत प्रदान गरिएको छ । दुःखमा परेका नागरीकलाई सहयोग गरी बेला बेलामा चर्चा आई रहने हरिवन ११ का वडा अध्यक्ष शेख मेहवुव रेजाले विहान विद्युत सर्ट भई आगलागीबाट घरवास गुमाई विचल्लीमा परेका वडा नम्बर ११ का शेख सगिरको परिवारलाई नगद ११ हजार का साथै ५० किलोग्राम चालम प्रदान गरि सहयोग गरेका छन ।

  हरिवन नगर उपप्रमुख रेणुका पौडेल, प्रमुख प्रशासकीय अधिकृत टिकाराम ढकाल, सामाजिक अभियन्ता चुडामणि वाग्ले, दलित अगुवा नेता रामचन्द्र राम सहितको उपस्थितीमा पिडितको घरमै पुगी सगिरकी आमालाई राहत सामाग्री प्रदान गरेका हुन । तत्काल राहत पुर्याएपछि स्थानीयहरु समेत खुशी भएका र आगलागीबाट विचल्लीमा परेका सगिरको परिवारले राहत सामाग्री पाए पछि खुशि व्यक्त गर्दै वडा अध्यक्ष सहितको टोलीलाई धन्यवाद दिएका नगरपालिकाकी उपमेयर रेनुका पौडेलले नेपालवाल डट्कम लाई बताइन ।

  प्रतिकृया दिनुहोस्

  सडकमा उत्रियो गठ्ठाघरको नवदुर्गा महिला समुह

  सरसफाइ केन्द्रीत अभियान चलाइरहेको राष्ट्रको लागि दुई घण्टा अभियान लोकप्रिय बन्दै जाँदा भक्तपुरमा सरसफाइ अभियानकै...

  सार्वजनिक स्थल सफाइमा सक्रिय हुँदै गठ्ठाघरको नवदुर्गा महिला समुह

  सरसफाइ केन्द्रीत अभियान चलाइरहेको राष्ट्रको लागि दुई घण्टा अभियान लोकप्रिय बन्दै जाँदा भक्तपुरमा सरसफाइ अभियानकै...

  शासक दलहरु मन्त्री पदकै निम्ति हानाथाप गरिरहेका छन् : गोसाई

  नेपाल मजदुर किसान पार्टीका केन्द्रीय सदस्य एवं वागमती प्रदेश सभाका सदस्य सुरेन्द्रराज गोसाईले शासक दलहरु...

  सल्लाघारीमा जारी महोत्सवमा दैनिक हजारौको भीड, किनमेल र मनोरन्जन नै मुख्य आकर्षण

  सल्लाघारीस्थित १०८ रोपनी मैदानमा जारी ८ औं भक्तपुर औद्योगिक साँस्कृतिक पर्यटन तथा व्यापार महोत्सव धुमधामका...

  बागमती प्रदेशको महिला चालक उत्पादन कार्यक्रम भक्तपुरबाट शुरु

  बागमती प्रदेशमा महिला लक्षित रोजगार कार्यक्रम अन्तर्गत महिला सवारीचालक उत्पादन प्रक्रिया शुरु गरिएको छ ।...