News Portal

 • नेकपा प्रवक्ता नारायणकाजीद्वारा एक वर्षकै तलब दान

  भक्तपुरपोस्ट संवाददाता भक्तपुर, १ बैशाख
  १२०७ पटक
  भक्तपुर, १ बैशाख

  सत्तारूढ दल नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (नेकपा)का प्रवक्ता समेत रहेका राष्ट्रिय सभा सदस्य नारायणकाजी श्रेष्ठले आफ्नो एक वर्षकै तलब दान दिने घोषणा गरेका छन् । राष्ट्रिय सभा सदस्य वापत आफूले पाउने एक वर्षको पारिश्रमिक उनले कोरोना रोकथाम तथा नियन्त्रण कोष र विपन्न वर्ग केन्द्रीत राहत प्याकेजमा दिने घोषणा गरेका हुन् ।

  नेकपा प्रचार बिभाग प्रमुख समेत रहेका सचिवालय सदस्य श्रेष्ठले सोमबार सामाजिक संजाल मार्फत यस्तो घोषणा गरेका गरेका हुन् । विहानै ट्विट गर्दै नेता श्रेष्ठले एक वर्षको पारिश्रमिक मध्ये २ महिनाको पारिश्रमिक कोरोना कोषमा र बाँकी १० महिनाको पारिश्रमिक विपन्न वर्ग केन्द्रीत आर्थिक राहत प्याकेजका लागि दिने बताएका छन् ।

  आफ्नो ट्विटमा उनले लेखेका छन् ‘हामी अहिले कोभिड-१९ र उत्पन्न सँकटको सामना गरिरहेका छौं।यसबेला एकताबध्द भई आ-आफ्नो ठाँउबाट भुमिका खेल्नु जरुरी छ। यस स्थितिमा मैले राष्ट्रिय सभा सदस्यको एक बर्षको पारिश्रमिक मध्ये २ महिनाको कोभिड-१९ कोष र बाँकी बिपन्न बर्ग केन्दृत आर्थिक राहात प्यकेजका लागि दिने घोषणा गर्दछु।”

  ‘यसअघि वर्षौं सांसद नहुँदा पनि आफ्नो घर व्यवहार चलिरहेको भन्दै उनले आफूले प्राप्त गर्ने पारिश्रमिक नलिने बताए । घर भाडा, गाडी र तेल खर्च पार्टीले दिँदै आएको छ ‘खानासहितको सामान्य खर्च दाजुभाइ र साथीहरुले दिन्छन । मानव चोला लिनको लागि भन्दा दिनको लागि हुनुपर्छ ।’ भक्तपुर पोस्ट संग उनले भने । नयाँ वर्षमा आफूले गरेको घोषणाले आत्मा सन्तुष्टि प्राप्त भएको उनको भनाइ छ ।

  प्रतिकृया दिनुहोस्

  महिलाहरु रक्तदानमा पछि, जीवनदानको रुपमा रहेको रक्तदानप्रति प्रेरित गर्नुपर्नेमा जोड

  रक्तदानलाई ‘जीवन दान’ को रुपमा श्रद्धाले ग्रहण गरिने भएपनि यसप्रति महिला वर्गलाई आकर्षित गर्न नसकिएको...

  भक्तपुरका ४ पत्रकारलाई पत्रकार महासंघको पुरस्कार र सम्मान

  sanjeep ghimire shubhachintak fnj

  नेपाल पत्रकार महासंघ जिल्ला शाखा भक्तपुरले जिल्लाका ४ पत्रकारलाई पुरस्कृत गरेको छ । शाखाले आफ्नो...

  राष्ट्रका लागि दुई घण्टा अभियानमा पूर्व प्रधानमन्त्री ओलीको ऐक्यवद्धता

  भक्तपुरबाट शुरु गरिएको ‘राष्ट्रका लागि दुई घण्टा अभियान’ मा पूर्व प्रधानमन्त्री केपी शर्मा ओलीले ऐक्यवद्धता...

  ४ चिनियाँ नागरिक भक्तपुरमा पक्राउ

  भक्तपुरको सूर्यविनायक नगरपालिका वडा नं. १० भातेढिकुर स्थित अरनिको हाइवे बाट ४ चिनियाँ नागरिक पक्राउ...

   नेपालमा सुनको नयाँ किर्तिमान

  नेपाली बजारमा सुनको मूल्यले नयाँ किर्तिमान बनाएको छ । विहिबार सुन तोलामा १८ सयले बढेर...