News Portal

 • भक्तपुरमा देवाली पूजा नगर्न निर्णय (निर्णय सहित)

  हिना सुवाल / भक्तपुरपोस्ट भक्तपुर, ७ वैशाख
  ५३६४ पटक
  भक्तपुर, ७ वैशाख

  विश्वव्यापी महामारीको रुपमा फैलिएको कोरोना भाइरसको सम्भावित संक्रमणको जोखिमका कारण भक्तपुरमा देवाली पूजा नगर्न भक्तपुर नगरपालिकाले अनुरोध गरेको  छ । बिस्केट जात्रालाई पूजा आजामै सिमित गरिएको भक्तपुरमा देवाली पूजा पनि हाललाई क्षमा पूजा मात्र गरी मनाउन अनुरोध गरिएको हो ।

  आइतवार नगर प्रमुख सुनिल प्रजापतिको अध्यक्षतामा प्रमुख जिल्ला अधिकारी हुमकला पाण्डे, महानगरीय प्रहरी परिसर, नेपाली सेनाका प्रतिनिधि, जनप्रतिनिधि एवं स्थानीय प्रतिनिधिहरुको संयुक्त बैठकले देवाली पूजालाई पछि अनुकुल समयमा गर्न अनुरोध गर्ने निर्णय गरेको वडाध्यक्ष रविन्द्र ज्याख्वले जानकारी गराए । नेपाल सरकारले बन्दाबन्दी लागू गरेको समयावधिमा देवाली पूजा परेपछि कोरोना संक्रमणको जोखिमप्रति संवेदनशील हुँदै यस्तो निर्णय लिइएको उनको भनाइ छ ।

  त्यस्तै बैठकले मातातीर्थ औंसीको दिन आमाको मुख हेर्ने पर्वमा समेत घर बाहिर ननिस्कन र आमाको मुख हेर्ने पर्वलाई यस पटक सामान्यीकरण गर्न आग्रह गर्ने निर्णय लिएको छ । स्वस्थ रहे चाडपर्व फेरि पनि मनाउन सकिने भन्दै बैठकले उक्त निर्णय लिएको वडाध्यक्ष ज्याख्ले जानकारी गराए । उक्त बैठकले विस्केट जात्रालाई सामान्य पूजामा सीमित गरी जात्रा सम्पन्न गरेकोमा सबैलाई धन्यवाद ज्ञापन गर्ने निर्णय गर्नुका साथै प्रहरी प्रशासन र स्वयमसेवकको समन्वयमा बन्दाबन्दीलाई अझ प्रभावकारी बनाउने समेत निर्णय लिएकाे बताइएको छ ।

  हेर्नुस् निर्णय 

   

  प्रतिकृया दिनुहोस्

  राधेराधेस्थित हनुमन्ते खोलामा स्कुटी सहित मानिस मृत फेला

  भक्तपुरको राधेराधेस्थित हनुमन्ते खोलामा स्कुटी सहित एकजना व्यक्ति मृत अवस्थामा फेला परेका छन । मध्यपुर...

  मध्यपुर थिमिमा ब्लड बैंक स्थापना हुने, लायन्स क्लवले १ करोड ३२ लाख सहयोग गर्ने

  नेपाल कोरिया मैत्री नगरपालिका अस्पतालमा ब्लड बैंक स्थापनाका लागि लायन्स क्लवले १ लाख डलर सहयोग...

  बालकोट बस्ने ३२ वर्षिया बुढाथोकी पक्राउ

  उदयपुरको त्रियुगा नगरपालिका वडा नं. ३ घर भई हाल भक्तपुरको सूर्यविनायक नगरपालिका वडा नम्बर-१ बालकोट...

  नयाँ सत्ता समीकरणसंगै तीन मन्त्रीले लिए सपथ

  नयाँ सत्ता समीकरण संगै तीन मन्त्रीले सपथग्रहण गरेका छन् । प्रधानमन्त्री पुष्पकमल दाहाल प्रचण्डको सिफारिसमा...

  २९ उद्योगी व्यवसायीलाई ‘कर्पोरेट बिजनेश अवार्ड’

  काठमाडौं, २१ फागुन २०८० । कर्पोरेट मिडिया ग्रुपले विभिन्न उद्योगी तथा व्यवसायीहरूलाई अवार्ड तथा सम्मान...