News Portal

 • सीटीईभीटीका नव नियुक्त उपाध्यक्ष अधिकारीद्वारा पदभार ग्रहण

  भक्तपुरपोस्ट संवाददाता सानाेठिमी, ९ असार
  २९४५ पटक
  सानाेठिमी, ९ असार

  प्राविधिक शिक्षा तथा व्यावसायिक तालीम परिषद(सीटीईभीटी) का नव नियुक्त उपाध्यक्ष खगेन्द्र प्रसाद अधिकारीले पदभार ग्रहण गरेका छन् । सोमबार उनले सीटीईभीटीको सानोठिमीस्थित कार्यालयमा पदभार ग्रहण गरेका हुन् ।

  प्रा डा कुलबहादुर बस्नेतको कार्यकाल पुरा भएपछि रिक्त उपाध्यक्ष पदमा लामो समय सम्म नियुक्ति हुन सकेको थिएन । असार २ गते बसेको मन्त्रिपरिषद बैठकले अधिकारीलाई सीटीईभीटीको उपाध्यक्षमा नियुक्त गरेको हाे । अधिकारी निजी प्राविधिक शिक्षालयहरुको छाता संगठन फोरम फर हेल्थ एण्ड टेक्निकल साईन्सका निवर्तमान अध्यक्षसमेत हुन् । झापा स्थायी घर भएका अधिकारी प्रधानमन्त्री केपी शर्मा ओली निकट मानिन्छन् ।

  सोमबार पदभार ग्रहण पछि उपाध्यक्ष अधिकारीले सीटीईभीटीद्वारा आयोजित स्वागत कार्यक्रमलाई सम्बोधन गर्दै सीटीईभीटीलाई कमजोर पार्न भइरहेका क्रियाकलापप्रति आफू जानकार रहेको र यसको गुणस्तरमा सुधार गरी ति सबै कुटिल क्रियाकलापलाई निस्तेज गर्ने बताएका थिए । उनले परिषद् भित्र कर्मचारीहरुबीच एकताको भाव पैदा गराउँदै अनियमितता अन्त्य गर्ने र विगतका कमजोरीबाट शिक्षा लिएर नयाँ शिराबाट परिषदलाई माथि उठाउने प्रतिबद्धता समेत प्रकट गरे ।

  कार्यक्रममा सदस्य सचिव डा. पुष्परमण वाग्लेले आफ्नो भित्री स्वार्थ पूरा गर्न सदस्य सचिव र उपाध्यक्ष बीच कार्यमा अन्तरविरोध सृजना गराउने जुनसुकै क्रियाकलापहरूलाई मिलेर सबक सिकाउनु पर्ने आवश्यकता औल्याएका थिए भने अन्य बक्ताहरुले उपाध्यक्षको कार्यकाल अविष्मरणीय रहने विश्वास व्यक्त गरेका थिए । प्रशासन निर्देशक जीवनारायण काफ्लेले स्वागत मन्तव्य राखेका उक्त कार्यक्रमको संचालन भने उप निर्देशक रोहित दहालले गरेका थिए।

  प्रतिकृया दिनुहोस्

  संकटमा गुरु-शिष्य सम्वन्ध

  “गुरु ब्रह्मा, गुरु विष्णु, गुरु देवो महेश्वर, गुरु साक्षात् परमं ब्रह्मा तस्मै श्री गुरुवे नमः”...

  दोलखाको प्रसिद्ध भीमेश्वरमा पसिना, अनिष्ट हुने मान्यता

  दोलखाको प्रसिद्ध भीमेश्वर मन्दिरको शिलामा पसिना आएको छ । भीमसेनको मूर्तिमा शनिबार दिउँसो १: ४७...

  कांग्रेस संसदीय दलको प्रमुख सचेतकमा सांसद घिमिरे

  नेपाली कांग्रेस संसदीय दलको प्रमुख सचेतकमा सांसद श्याम घिमिरे मनोनित भएका छन् । घिमिरे सिन्धुली-२...

  उच्च भोल्टेज प्रवाह हुँदा रेडियो मस्तीमा क्षती

  भक्तपुरमा उच्च भोल्टेज प्रवाह हुँदा रेडियो मस्तीमा क्षती पुगेको छ । सूर्यविनायक-८ स्थित रेडियो मस्तीका...

  हनुमन्ते खोलामा हाम फालेका युवकको उद्धार

  hanumante

  भक्तपुरको हनुमन्ते खोलामा हाम फालेका मानिसको उद्धार गरिएको छ । स्थानीय र प्रहरीले उनको उद्धार...