News Portal

 • पार्टीभित्रकाे विवादलाई विषयान्तर गर्न गोयलले नेताहरु भेटेको नियोजित हल्ला

  भक्तपुरपोस्ट संवाददाता भक्तपुर, ६ कात्तिक
  ७२४ पटक
  भक्तपुर, ६ कात्तिक

  भारतीय गुप्तचर संस्था ‘रअ’का प्रमुख सामन्त गोयलले पूर्वप्रधानमन्त्रीद्वय नेकपाका कार्यकारी अध्यक्ष प्रचण्ड एवं बरिष्ठ नेता माधवकुमार नेपालसँग भेट गरेको भन्ने हल्लामा सत्यता भेटिएको छैन । पार्टी भित्रको बिबादमा खेल्ने तत्वले यस्तो हल्ला फैलाएको हुनसक्ने आशंका गरिएको छ ।

  अध्यक्ष प्रचण्डको सचिवालयले गोयलसंग कुनै भेटघाट नभएको सार्वजनिक गरेको छ । अध्यक्ष प्रचण्डका प्रेस संयोजक विष्णु सापकोटाले प्रचण्ड र नेता नेपालले समेत रअ प्रमुख गोयलसंग भेट गरेको भन्ने समाचारमा सत्यता नभएको जानकारी गराए । केही अनलाइन मिडियाहरुमा ‘प्रचण्ड र माधव नेपालसँग रअका प्रमुख गोयलको गोप्य भेट, बिहीबार मात्रै दिल्ली फर्कने’ शीर्षकमा प्रकाशित समाचारप्रति सचिवालयको गम्भीर ध्यानाकर्षण भएको भन्दै सापकोटाले सम्वेदनशील बिषयमा झुट, कपोलकल्पित र भ्रामक समाचारप्रति खेद समेत प्रकट गरेका छन् । उनले जनसमुदाय तथा सञ्चार जगतलाई यसबारे भ्रममा नपर्न अपील समेत गरे । नेपालका स्वकीय सचिव मोहन गौतमले पनि विज्ञप्ती जारी गर्दै समाचारको खण्डन गरेका छन् ।

  हिजो दिउसो विशेष विमानबाट काठमाडौं अवतरण गरेका भनिएका रअ प्रमुख गोयलले प्रचण्ड माधव नेपाल संग भेटेको भनेर केहि अनलाइन मिडियाले लेखिरहँदा केहिले भने प्रधानमन्त्री केपी ओली लगायत उच्च पदस्थ अधिकारीहरुसंग भेटबार्ता गरेका बताएका छन् । भारतीय दुतावासले भने रअ प्रमुख गोयल काठमाडौ आउदै नआएको जिकिर गरेको छ । यस सम्बन्धमा सुरक्षा निकाय, परराष्ट्र मन्त्रालय वा सरकारको तर्फबाट आधिकारिक सूचना प्राप्त हुन सकेको छैन ।

  भारतमा पानी पर्दा नेपालमा छाता ओढ्ने नेताहरुका कारण भारतीय गुप्तचर संस्था ‘रअ’का प्रमुख सामन्त गोयलको नेपाल आगमनको हल्लाले नेपाली जनताहरु भने शसंकित बनेका छन् । माधव नेपाल निकट श्रोतले पार्टीभित्रकाे विवादलाई विषयान्तर गर्न गोयलले प्रचण्ड र माधव नेपाललाई भेटेको भनेर नियोजित हल्ला चलाइएको र यो वास्तविकता नभएको बताएको छ । ‘नेकपा भित्र प्रचण्ड र माधव नेपाल पक्षको एकताबाट आत्तिएकाहरुले नियोजित हल्ला फैलाएका हुन् ।” श्राेतले भन्याे ।

  प्रतिकृया दिनुहोस्

  राधेराधेस्थित हनुमन्ते खोलामा स्कुटी सहित मानिस मृत फेला

  भक्तपुरको राधेराधेस्थित हनुमन्ते खोलामा स्कुटी सहित एकजना व्यक्ति मृत अवस्थामा फेला परेका छन । मध्यपुर...

  मध्यपुर थिमिमा ब्लड बैंक स्थापना हुने, लायन्स क्लवले १ करोड ३२ लाख सहयोग गर्ने

  नेपाल कोरिया मैत्री नगरपालिका अस्पतालमा ब्लड बैंक स्थापनाका लागि लायन्स क्लवले १ लाख डलर सहयोग...

  बालकोट बस्ने ३२ वर्षिया बुढाथोकी पक्राउ

  उदयपुरको त्रियुगा नगरपालिका वडा नं. ३ घर भई हाल भक्तपुरको सूर्यविनायक नगरपालिका वडा नम्बर-१ बालकोट...

  नयाँ सत्ता समीकरणसंगै तीन मन्त्रीले लिए सपथ

  नयाँ सत्ता समीकरण संगै तीन मन्त्रीले सपथग्रहण गरेका छन् । प्रधानमन्त्री पुष्पकमल दाहाल प्रचण्डको सिफारिसमा...

  २९ उद्योगी व्यवसायीलाई ‘कर्पोरेट बिजनेश अवार्ड’

  काठमाडौं, २१ फागुन २०८० । कर्पोरेट मिडिया ग्रुपले विभिन्न उद्योगी तथा व्यवसायीहरूलाई अवार्ड तथा सम्मान...