News Portal

 • सरकारको मति बिग्रियो : सचिव ढकाल

  भक्तपुरपोस्ट संवाददाता भक्तपुर, १६ कात्तिक
  १११३ पटक
  भक्तपुर, १६ कात्तिक

  नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी(नेकपा)का एक अध्यक्ष केपी शर्मा ओली नेतृत्वको सरकारप्रति उनकै दलका नेता कार्यकर्ता सन्तुष्ट देखिएका छैनन् । पछिल्लो समय आम जनतासंग प्रत्यक्ष जोडिएको कोभिड १९ को उपचारमा सरकारले शुल्क असुल्ने नीति लिएपछि सरकार अझै आलोचित बनेको छ ।

  यसैबीच पार्टीका भक्तपुर जिल्ला कमिटी सचिव समेत रहेका डिपी ढकालले सरकारको मति बिग्रिएको सार्वजनिक अभिव्यक्ति दिएका छन् । आइतवार सामाजिक संजालमा आफ्नो धारणा व्यक्त गर्दै उनले कोभिड १९ को उपचारमा पैसा असुल्न खोज्नुबाट सरकारको मति बिग्रिएको प्रष्ट भएको बताएका हुन् ।

  कोभिड १९ को लागि शुक्रराज ट्रपिकल तथा सरुवा रोग अस्पतालबाट जारी सशुल्क उपचार सम्बन्धी सूचना शेयर गर्दै सचिव ढकालले लेखेका छन्, ” मति के साह्रो बिग्रेको ! निर्णय सच्याउन तुरुन्त पहल गरियोस् ।” उनले शेयर गरेको सूचनामा अस्पतालले आइसीयु र आइसोलेसनका लागि न्युनत्तम २० देखि पचास हजार धरौटी मागेको छ भने दैनिक खर्च बिरामीको अवस्था अनुरुप पैतिस सय रुपैया देखि पन्ध्र हजार सम्म पर्ने उल्लेख गरिएको छ ।

  आम जनतालाई राहत दिनुको साटो उपचार खर्च असुल्ने यो अवस्था सरकार बिहिनताको अवस्था भएको भन्दै सामाजिक संजालमा नेकपाका नेता कार्यकर्ताहरुले असन्तुष्टि पोखिरहेका छन् । पार्टीले यस विषयमा आवश्यक पहल लिनुपर्ने र सत्ताको संकीर्णता सच्याउदै जनताको आसा र भरोसाको केन्द्र बन्नु पर्ने उनीहरुको भनाइ रहेको देखिन्छ ।

  प्रतिकृया दिनुहोस्

  आदर्शस्थित औषधी पसलमा आगलागी, लाखौंको क्षती

  भक्तपुरको सूर्यविनायक नगरपालिका आदर्श चोक स्थित एक औषधी पसलमा एकाबिहानै आगलागी भएको छ । इन्द्र...

  राधेराधेस्थित हनुमन्ते खोलामा स्कुटी सहित मानिस मृत फेला

  भक्तपुरको राधेराधेस्थित हनुमन्ते खोलामा स्कुटी सहित एकजना व्यक्ति मृत अवस्थामा फेला परेका छन । मध्यपुर...

  मध्यपुर थिमिमा ब्लड बैंक स्थापना हुने, लायन्स क्लवले १ करोड ३२ लाख सहयोग गर्ने

  मध्यपुर थिमि नगरपालिकाले संचालन गरेको नेपाल कोरिया मैत्री नगरपालिका अस्पतालमा ब्लड बैंक स्थापनाका लागि लायन्स...

  बालकोट बस्ने ३२ वर्षिया बुढाथोकी पक्राउ

  उदयपुरको त्रियुगा नगरपालिका वडा नं. ३ घर भई हाल भक्तपुरको सूर्यविनायक नगरपालिका वडा नम्बर-१ बालकोट...

  नयाँ सत्ता समीकरणसंगै तीन मन्त्रीले लिए सपथ

  नयाँ सत्ता समीकरण संगै तीन मन्त्रीले सपथग्रहण गरेका छन् । प्रधानमन्त्री पुष्पकमल दाहाल प्रचण्डको सिफारिसमा...