News Portal

 • सरकारको मति बिग्रियो : सचिव ढकाल

  भक्तपुरपोस्ट संवाददाता भक्तपुर, १६ कात्तिक
  ९५६ पटक
  भक्तपुर, १६ कात्तिक

  नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी(नेकपा)का एक अध्यक्ष केपी शर्मा ओली नेतृत्वको सरकारप्रति उनकै दलका नेता कार्यकर्ता सन्तुष्ट देखिएका छैनन् । पछिल्लो समय आम जनतासंग प्रत्यक्ष जोडिएको कोभिड १९ को उपचारमा सरकारले शुल्क असुल्ने नीति लिएपछि सरकार अझै आलोचित बनेको छ ।

  यसैबीच पार्टीका भक्तपुर जिल्ला कमिटी सचिव समेत रहेका डिपी ढकालले सरकारको मति बिग्रिएको सार्वजनिक अभिव्यक्ति दिएका छन् । आइतवार सामाजिक संजालमा आफ्नो धारणा व्यक्त गर्दै उनले कोभिड १९ को उपचारमा पैसा असुल्न खोज्नुबाट सरकारको मति बिग्रिएको प्रष्ट भएको बताएका हुन् ।

  कोभिड १९ को लागि शुक्रराज ट्रपिकल तथा सरुवा रोग अस्पतालबाट जारी सशुल्क उपचार सम्बन्धी सूचना शेयर गर्दै सचिव ढकालले लेखेका छन्, ” मति के साह्रो बिग्रेको ! निर्णय सच्याउन तुरुन्त पहल गरियोस् ।” उनले शेयर गरेको सूचनामा अस्पतालले आइसीयु र आइसोलेसनका लागि न्युनत्तम २० देखि पचास हजार धरौटी मागेको छ भने दैनिक खर्च बिरामीको अवस्था अनुरुप पैतिस सय रुपैया देखि पन्ध्र हजार सम्म पर्ने उल्लेख गरिएको छ ।

  आम जनतालाई राहत दिनुको साटो उपचार खर्च असुल्ने यो अवस्था सरकार बिहिनताको अवस्था भएको भन्दै सामाजिक संजालमा नेकपाका नेता कार्यकर्ताहरुले असन्तुष्टि पोखिरहेका छन् । पार्टीले यस विषयमा आवश्यक पहल लिनुपर्ने र सत्ताको संकीर्णता सच्याउदै जनताको आसा र भरोसाको केन्द्र बन्नु पर्ने उनीहरुको भनाइ रहेको देखिन्छ ।

  प्रतिकृया दिनुहोस्

  अक्सफोर्डका विद्यार्थीलाई आत्मविश्वास, सहकार्य र निर्देशनको पालना सम्बन्धी अभिमुखीकरण

  भक्तपुर १ सल्लाघारीस्थित अक्सफोर्ड प्राक्टिकल स्कुलले विद्यार्थी मार्ग निर्देशन, प्रतिभा पहिचान तथा पुरस्कार वितरण कार्यक्रम...

  लौहकिन्थलीस्थित मझेरी क्याफेमा छापामार्दा १६ जना समातिए

  भक्तपुरको मध्यपुर थिमी १ लौहकिन्थलीस्थित मझेरी क्याफेमा छापामारी प्रहरीले १६ जनालाई समातेको छ । उक्त...

  विश्व डाउन सिन्ड्रोम दिवसमा समावेशी शिक्षा र जिविकोपार्जन सम्बन्धी गोष्ठी सम्पन्न

  हरेक वर्ष बिश्व डाउन सिन्ड्रोम दिवसको अवसरमा विभिन्न कार्यक्रमहरू आयोजना गर्दै आइरहेको डाउन सिन्ड्रोम समाज...

  नेराकस (निजामती) को बागमती प्रदेशमा ढुंगानाको अध्यक्षतामा २१ सदस्यीय नयाँ कार्यसमिति

  नेपाल राष्ट्रिय कर्मचारी संगठन (निजामती) को बागमती प्रदेश अध्यक्षमा श्रवण ढुंगाना निर्वाचित भएका छन् ।...

  पारिवारिक दुश्मनीले लियो ११ जनाको ज्यान

  पाकिस्तानमा एक प्रमुख स्थानीय राजनीतिज्ञसहित एघार व्यक्तिको हत्या भएको छ । बन्दुकधारीहरुले मङ्गलबार सो नरसंहार...