News Portal

 • भक्तपुरमा कोभिड-१९ विरुद्धको खोप शुरु

  भक्तपुरपोस्ट संवाददाताभक्तपुर, १४ माघ
  ९२१ पटक
  भक्तपुर, १४ माघ

  भक्तपुर अस्पतालमा कोभिड-१९ विरुद्धको खोप लगाउने कार्यको शुरुवात भएको छ । बुधबार अस्पतालका मेडिकल स्टाफले खोप लगाएपछि भक्तपुरमा पनि कोभिड-१९ विरुद्धको खोप लगाउने कार्य शुरु भएको हो ।                                                                                                           अस्पतालकी  मेडिकल सुपरिटेण्डेण्ट डाक्टर सुमित्रा गौतमले खोप लगाइ खोपको शुरूवात गरेकी हुन् । उनी संगै डाक्टर सुनिल ढुंगेल,डाक्टर कन्चन दाहाल,डाक्टर सुरज धौभडेल नर्सिङ इन्चार्ज रोसनी श्रेष्ठ लगायतले खोप लगाएका छन् ।                                                                                     भारत सरकारबाट प्राप्त खोप नेपाल सरकारले सफाइ र स्वास्थ्य कर्मचारी लाई पहिलो प्राथमिकतामा उपलब्ध गराएसंगै भक्तपुर अस्पतालले खोप प्राप्त गरेको हो । खोपको असरबारे अनेक नकारात्मक हल्ला चलेपनि भक्तपुर अस्पतालमा यसको सफल शुरूवात भएको मेसु डा गौतमले जनाएकी छन् ।                                                                                                 मेसु डा गौतमका अनुसार भक्तपुर अस्पतालका सबै स्टाफलाई कोभिड १९ विरुद्धको खोप उपलब्ध छ । उनले खोप उपलब्ध गराएवापत नेपाल सरकरलाई  धन्यवाद ब्यक्त गरेकी छन् । कोभिड बिरुद्ध अग्र मोर्चामा रहेको भक्तपुर अस्पताललाई प्राथमिकता दिएर खोप उपलब्ध गराएको भन्दै उनले संतोष ब्यक्त गरेकी हुन् ।

  प्रतिकृया दिनुहोस्

  आदर्शस्थित औषधी पसलमा आगलागी, लाखौंको क्षती

  भक्तपुरको सूर्यविनायक नगरपालिका आदर्श चोक स्थित एक औषधी पसलमा एकाबिहानै आगलागी भएको छ । इन्द्र...

  राधेराधेस्थित हनुमन्ते खोलामा स्कुटी सहित मानिस मृत फेला

  भक्तपुरको राधेराधेस्थित हनुमन्ते खोलामा स्कुटी सहित एकजना व्यक्ति मृत अवस्थामा फेला परेका छन । मध्यपुर...

  मध्यपुर थिमिमा ब्लड बैंक स्थापना हुने, लायन्स क्लवले १ करोड ३२ लाख सहयोग गर्ने

  मध्यपुर थिमि नगरपालिकाले संचालन गरेको नेपाल कोरिया मैत्री नगरपालिका अस्पतालमा ब्लड बैंक स्थापनाका लागि लायन्स...

  बालकोट बस्ने ३२ वर्षिया बुढाथोकी पक्राउ

  उदयपुरको त्रियुगा नगरपालिका वडा नं. ३ घर भई हाल भक्तपुरको सूर्यविनायक नगरपालिका वडा नम्बर-१ बालकोट...

  नयाँ सत्ता समीकरणसंगै तीन मन्त्रीले लिए सपथ

  नयाँ सत्ता समीकरण संगै तीन मन्त्रीले सपथग्रहण गरेका छन् । प्रधानमन्त्री पुष्पकमल दाहाल प्रचण्डको सिफारिसमा...