News Portal

 • भक्तपुरमा कोभिड-१९ विरुद्धको खोप शुरु

  भक्तपुरपोस्ट संवाददाताभक्तपुर, १४ माघ
  ८४३ पटक
  भक्तपुर, १४ माघ

  भक्तपुर अस्पतालमा कोभिड-१९ विरुद्धको खोप लगाउने कार्यको शुरुवात भएको छ । बुधबार अस्पतालका मेडिकल स्टाफले खोप लगाएपछि भक्तपुरमा पनि कोभिड-१९ विरुद्धको खोप लगाउने कार्य शुरु भएको हो ।                                                                                                           अस्पतालकी  मेडिकल सुपरिटेण्डेण्ट डाक्टर सुमित्रा गौतमले खोप लगाइ खोपको शुरूवात गरेकी हुन् । उनी संगै डाक्टर सुनिल ढुंगेल,डाक्टर कन्चन दाहाल,डाक्टर सुरज धौभडेल नर्सिङ इन्चार्ज रोसनी श्रेष्ठ लगायतले खोप लगाएका छन् ।                                                                                     भारत सरकारबाट प्राप्त खोप नेपाल सरकारले सफाइ र स्वास्थ्य कर्मचारी लाई पहिलो प्राथमिकतामा उपलब्ध गराएसंगै भक्तपुर अस्पतालले खोप प्राप्त गरेको हो । खोपको असरबारे अनेक नकारात्मक हल्ला चलेपनि भक्तपुर अस्पतालमा यसको सफल शुरूवात भएको मेसु डा गौतमले जनाएकी छन् ।                                                                                                 मेसु डा गौतमका अनुसार भक्तपुर अस्पतालका सबै स्टाफलाई कोभिड १९ विरुद्धको खोप उपलब्ध छ । उनले खोप उपलब्ध गराएवापत नेपाल सरकरलाई  धन्यवाद ब्यक्त गरेकी छन् । कोभिड बिरुद्ध अग्र मोर्चामा रहेको भक्तपुर अस्पताललाई प्राथमिकता दिएर खोप उपलब्ध गराएको भन्दै उनले संतोष ब्यक्त गरेकी हुन् ।

  प्रतिकृया दिनुहोस्

  खसीबोका चोरेर मासु बेच्ने गिरोह भक्तपुरमा समातियो

  भक्तपुरका विभिन्न ठाउँबाट घरको गोठमा बाँधिएका खसीबोका चोरीएको गुनासोले गर्दा सक्रिय प्रहरीले चोरीमा संलग्न दुई...

  प्रधानमन्त्री प्रचण्ड शनिवार सूर्यविनायक आउने

  प्रधानमन्त्री पुष्पकमल दाहाल प्रचण्ड भक्तपुर आउने भएका छन् । शनिवार दिउँसो उनी भक्तपुरको सूर्यविनायक आउने...

  गृहमा रविले नसकेको रेकर्ड राख्न श्रेष्ठ सफल : पहिलो निर्णयले नै जोगियो देशको दैनिक पाँच लाख

  गृह मन्त्रालय सम्हाल्न पुगेका उपप्रधानमन्त्री नारायणकाजी श्रेष्ठले सुराकीको नाममा गृहमन्त्री र गृहसचिवले खर्च गर्न पाउने...

  अरनिको हाइवेस्थित पलासेमा मोटरसाइकल दुर्घटना हुँदा चालकको निधन

  भक्तपुरको अरनिको हाइवेस्थित सूर्यविनायक ९ पलासेचोकमा सवारी दुर्घटना हुँदा एक मोटरसाइकल चालकको ज्यान गएको छ...

  भक्तपुर–नगरकोट सडकखण्डको ठेक्का सम्झौता रद्द

  सरकारले भक्तपुर–नगरकोट सडकखण्डको ठेक्का सम्झौता रद्द गरेको छ । दुई वर्षमा सम्पन्न गर्ने गरी ठेक्का...