News Portal

 • भक्तपुर इन्चार्ज प्रजापतिको प्रष्टेेाक्ति: बन्द फिर्ता भएको छैन

  भक्तपुरपोस्ट संवाददाताभक्तपुर, २१ माघ
  १०३५ पटक
  भक्तपुर, २१ माघ

  आन्दोलनरत नेपाल कम्युनिस्ट पार्टी (नेकपा) ले आह्वान गरेको भोलि बिहीबारको नेपाल बन्द फिर्ता नभएको उक्त पार्टीका भक्तपुर इन्चार्ज दिलिप प्रजापतिले प्रष्ट पारेका छन् । सामाजिक संजालमा बन्द फिर्ताको भ्रामक प्रचार गरिएको भन्दै प्रतिगमनका मतियारहरुको भ्रममा नपर्न उनले आह्वान गरे ।

  भक्तपुर पोस्टसंग कुरा गर्दै इन्चार्ज प्रजापतिले प्रधानमन्त्री केपी ओलीले नियोजित रुपमा बन्द फिर्ताको हल्ला चलाउन लगाएको आरोप लगाए । प्रमका साइबर सेनाले बन्द फिर्ताको हल्ला चलाएको उनको आरोप छ ।                                                                                                                                  ओली सरकारले बलजफ्ति संवैधानिक अङ्गहरुको पदाधिकारी र सदस्यहरुको शपथग्रहण गराएको बिरोधमा र  प्रतिनिधिसभा विघटन गर्ने असंवैधानिक एवं प्रतिगामी कदमलाई खारेज गर्न बन्द र आम हड्ताल गर्नुुुपरेको उनले जिकिर गरेका छन् ।  बन्द र आम हड्तालबाट सर्वसाधारणलाई पर्नजाने असर प्रति क्षमायाचना गर्दै उनले यो आफूहरुको रहर नभइ बाध्यता भएको बताए । संविधान र लोकतन्त्रको रक्षाका लागि भक्तपुरका आम जनताले बन्द र आम हड्तालमा साथ दिने उनले अपेक्षा समेत ब्यक्त गरेका छन् ।

  प्रतिकृया दिनुहोस्

  मध्यपुर थिमिको सिन्दुर जात्रा र जिब्रो छेड्ने जात्रा सम्पन्न, सुजनले दोश्रो पटक छेडे जिब्रो

  भक्तपुरको मध्यपुर थिमि नगरमा सिन्दुर जात्रा सम्पन्न भएको छ । बिस्का जात्राकै अवसरमा मध्यपुरमा बैशाख...

  महोत्सव समापनमा भक्तपुरका पत्रकार ढकाललाई सम्मान

  भक्तपुर । जिल्लामा लामो समयदेखि पत्रकारितामा क्रियाशील रहेका पत्रकार हेमराज ढकाल सम्मानित भएका छन् ।...

  लेखक खाइजूको भोगाइमा आधारित यमलोक यात्रा सार्वजनिक

  लेखक श्रीराम खाइजूको सातौं कृति  सार्वजनिक भएको छ ।  खाइजूको आफ्नै जीवन संस्मरण समेटिएको पुस्तक...

  सडकमा उत्रियो गठ्ठाघरको नवदुर्गा महिला समुह

  सरसफाइ केन्द्रीत अभियान चलाइरहेको राष्ट्रको लागि दुई घण्टा अभियान लोकप्रिय बन्दै जाँदा भक्तपुरमा सरसफाइ अभियानकै...

  सार्वजनिक स्थल सफाइमा सक्रिय हुँदै गठ्ठाघरको नवदुर्गा महिला समुह

  सरसफाइ केन्द्रीत अभियान चलाइरहेको राष्ट्रको लागि दुई घण्टा अभियान लोकप्रिय बन्दै जाँदा भक्तपुरमा सरसफाइ अभियानकै...