News Portal

 • कराँते प्रतियोगिताको सबै तौल समूहको फाइनल खेल चैत्र ३ गते

  इभक्तपुर संवाददाता२०७७ चैत्र १ गते ,आइतबार
  ७३५ पटक
  २०७७ चैत्र १ गते ,आइतबार

  नगरब्यापी विद्यालयस्तरीय खेलकुद प्रतियोगिता अन्तर्गत ६ नं. वडा समितिको आयोजनामा शनिबार भएको कराँते प्रतियोगितामा छात्रातर्फ तृतीय हुनेमा २० के.जी. तौल समूहमा मनिसा राई (साइनिङ्ग स्कूल), २५ के.जी. समूहमा रिजी त्यात (जेन्यूइन स्कूल) र गायत्री लामा(क्रियटिभ स्कूल), ३० के.जी. तौल समूहमा करुणा तामाङ्ग (हंसबाहिनी स्कूल) र सुबी श्रेष्ठ (जेन्यूइन स्कूल), ३५ के.जी. तौल समूहमा प्रियन्सा तामाङ्ग (साईनिड्ड स्टुडेण्ट) र रिड्डी गाईजु (केयर किण्डर), ४० के.जी. तौल समूहमा कृष्मा ढुड्डाना (क्रियटिभ स्कूल) र सजिना तामाङ (साईनिङ्ग स्टुडेन्), ४५ के.जी. तौल समूहमा विविशा तामाङ (सेक्रेड हार्ट) र यूनिसा प्रजापति (माउण्ट भ्याली) तथा ५० के.जी. तौल समूहमा जिना सुवाल (हिमालयन स्कूल) र प्रतिभा गाईजु (माउण्ट भ्याली) रहेको थियो ।

  त्यस्तै कराँते प्रतियोगितामा छात्रतर्फ तृतीय हुनेमा २० के.जी.तौल समूहमा गजेन्द्र सिराडी (केयर किण्डर) र रासेस बासुकला (प्रभात ई. स्कूल), २५ के.जी. समूहमा दिपेज अवाल (विज्डम स्कूल) र गौरब पाण्डे (विद्या आर्जन), ३० के.जी. तौल समूहमा श्रीजन खोंजू (पारागन एकेडेमी) र कृष्ण ग्वाछा (वागेश्वरी मावि), ३५ क.जी. तौल समूहमा आभाष सुकेमनी (पारागन) र रौनिक तामाङ्ग (डेमोन्स), ४० के.जी. तौल समूहमा राज तामाङ (वागेश्वरी मावि) र शक्ति परियार (जागृति मावि), ४५ के.जी. तौल समूहमा धनराज विष्ट (बासु मावि) र रमिन मोक्ता (बासु मावि) तथा ५० के.जी. तौल समूहमा आभास बोहरा (वागिश्वरी मावि) र सुवास लामा (डेमोस) रहेको थियो ।

  कराँते प्रतियोगिताको सबै तौल समूहको फाइनल खेल चैत्र ३ गते ६ वडा कार्यालयको प्राङगणमा हुने आयोजक समितिले जनाएको छ ।

  प्रतिकृया दिनुहोस्

  पुँजीवादीहरु आफ्नो स्वार्थ सिद्ध गर्न प्रेस स्वतन्त्रताको कुरा गर्छन् : बिसंखे

  नेकपा (माओवादी केन्द्र) की स्थायी समिति सदस्य अन्जना बिसंखेले प्रेस स्वतन्त्रता पुँजीवादीहरुको कब्जामा परेको बताएकी...

  पाँचखालमा प्रदेश स्तरीय स्काउट क्याम्प हुने

  काभ्रेको पाँचखालमा प्रदेश स्तरीय वृहत स्काउट क्याम्प हुने भएको छ । नेपाल स्काउट पाँचखाल नगर...

  उपप्रधान तथा गृहमन्त्री लामिछानेको भक्तपुरमा १ रोपनी जग्गा

  सरकारका उपप्रधान तथा गृहमन्त्री रवि लामिछानेको भक्तपुरमा १ रोपनी १ आना पैतृक सम्पत्ति रहेको छ...

  कान्तिपुर मिडिया ग्रुपका अध्यक्ष कैलाश सिरोहिया पक्राउ

  कान्तिपुर मिडिया ग्रुपका अध्यक्ष कैलाश सिरोहिया पक्राउ परेका छन् । सिरोहियालाई नागरिकता कीर्ते आरोपमा प्रहरीले...

  भक्तपुरमाथि विभेद भएको छ : मेयर प्रजापति

  आदरणीय नगरबासी दाजुभाइ तथा दिदीबहिनीहरू, दोस्रो कार्यकालको निम्ति हामी निर्वाचित भएर बहाली भएको आज दुई...