News Portal

 • कराँते प्रतियोगिताको सबै तौल समूहको फाइनल खेल चैत्र ३ गते

  इभक्तपुर संवाददाता२०७७ चैत्र १ गते ,आइतबार
  ६२८ पटक
  २०७७ चैत्र १ गते ,आइतबार

  नगरब्यापी विद्यालयस्तरीय खेलकुद प्रतियोगिता अन्तर्गत ६ नं. वडा समितिको आयोजनामा शनिबार भएको कराँते प्रतियोगितामा छात्रातर्फ तृतीय हुनेमा २० के.जी. तौल समूहमा मनिसा राई (साइनिङ्ग स्कूल), २५ के.जी. समूहमा रिजी त्यात (जेन्यूइन स्कूल) र गायत्री लामा(क्रियटिभ स्कूल), ३० के.जी. तौल समूहमा करुणा तामाङ्ग (हंसबाहिनी स्कूल) र सुबी श्रेष्ठ (जेन्यूइन स्कूल), ३५ के.जी. तौल समूहमा प्रियन्सा तामाङ्ग (साईनिड्ड स्टुडेण्ट) र रिड्डी गाईजु (केयर किण्डर), ४० के.जी. तौल समूहमा कृष्मा ढुड्डाना (क्रियटिभ स्कूल) र सजिना तामाङ (साईनिङ्ग स्टुडेन्), ४५ के.जी. तौल समूहमा विविशा तामाङ (सेक्रेड हार्ट) र यूनिसा प्रजापति (माउण्ट भ्याली) तथा ५० के.जी. तौल समूहमा जिना सुवाल (हिमालयन स्कूल) र प्रतिभा गाईजु (माउण्ट भ्याली) रहेको थियो ।

  त्यस्तै कराँते प्रतियोगितामा छात्रतर्फ तृतीय हुनेमा २० के.जी.तौल समूहमा गजेन्द्र सिराडी (केयर किण्डर) र रासेस बासुकला (प्रभात ई. स्कूल), २५ के.जी. समूहमा दिपेज अवाल (विज्डम स्कूल) र गौरब पाण्डे (विद्या आर्जन), ३० के.जी. तौल समूहमा श्रीजन खोंजू (पारागन एकेडेमी) र कृष्ण ग्वाछा (वागेश्वरी मावि), ३५ क.जी. तौल समूहमा आभाष सुकेमनी (पारागन) र रौनिक तामाङ्ग (डेमोन्स), ४० के.जी. तौल समूहमा राज तामाङ (वागेश्वरी मावि) र शक्ति परियार (जागृति मावि), ४५ के.जी. तौल समूहमा धनराज विष्ट (बासु मावि) र रमिन मोक्ता (बासु मावि) तथा ५० के.जी. तौल समूहमा आभास बोहरा (वागिश्वरी मावि) र सुवास लामा (डेमोस) रहेको थियो ।

  कराँते प्रतियोगिताको सबै तौल समूहको फाइनल खेल चैत्र ३ गते ६ वडा कार्यालयको प्राङगणमा हुने आयोजक समितिले जनाएको छ ।

  प्रतिकृया दिनुहोस्

  खसीबोका चोरेर मासु बेच्ने गिरोह भक्तपुरमा समातियो

  भक्तपुरका विभिन्न ठाउँबाट घरको गोठमा बाँधिएका खसीबोका चोरीएको गुनासोले गर्दा सक्रिय प्रहरीले चोरीमा संलग्न दुई...

  प्रधानमन्त्री प्रचण्ड शनिवार सूर्यविनायक आउने

  प्रधानमन्त्री पुष्पकमल दाहाल प्रचण्ड भक्तपुर आउने भएका छन् । शनिवार दिउँसो उनी भक्तपुरको सूर्यविनायक आउने...

  गृहमा रविले नसकेको रेकर्ड राख्न श्रेष्ठ सफल : पहिलो निर्णयले नै जोगियो देशको दैनिक पाँच लाख

  गृह मन्त्रालय सम्हाल्न पुगेका उपप्रधानमन्त्री नारायणकाजी श्रेष्ठले सुराकीको नाममा गृहमन्त्री र गृहसचिवले खर्च गर्न पाउने...

  अरनिको हाइवेस्थित पलासेमा मोटरसाइकल दुर्घटना हुँदा चालकको निधन

  भक्तपुरको अरनिको हाइवेस्थित सूर्यविनायक ९ पलासेचोकमा सवारी दुर्घटना हुँदा एक मोटरसाइकल चालकको ज्यान गएको छ...

  भक्तपुर–नगरकोट सडकखण्डको ठेक्का सम्झौता रद्द

  सरकारले भक्तपुर–नगरकोट सडकखण्डको ठेक्का सम्झौता रद्द गरेको छ । दुई वर्षमा सम्पन्न गर्ने गरी ठेक्का...