News Portal

 • खेलको माध्यमबाट आफुलाई परिचित बनाउन अझ बढी मिहेनत र लगनशीलताको खाँचो-नगर प्रमुख प्रजापति

  एथ्लेटिक्स प्रतियोगिता सम्पन्न

  भक्तपुरपोस्ट संवाददाता भक्तपुर, २ चैत्र २०७७
  ६७२ पटक
  भक्तपुर, २ चैत्र २०७७

  भक्तपुर नगरपालिका वडा नं. ७ को आयोजनामा महेश्वरी खेलमैदानमा भएको नगरब्यापी विद्यालयस्तरीय एथ्लेटिक्स प्रतियोगिता सोमबार सम्पन्न भयो । एथ्लेटिक्स प्रतियोगिताको विभिन्न विधामा उत्कृष्ट खेलाडीहरुलाई पुरस्कार वितरण गर्दै नगर प्रमुख सुनिल प्रजापतिले खेलकुदलाई अनुशासनसँग तुलना गर्दै उहाँले खेलको माध्यमबाट आफुलाई परिचित बनाउन अझ बढी मिहेनत र लगनशीलताको खाँचो रहेको कुरा बताए । खेलाडीहरुलाई राष्ट्रिय र अन्तर्राष्ट्रिय स्तरको खेलहरुमा भाग लिई देशकै गौरब बढाउनुपर्ने कुरालाई मेयर प्रजापतिले जोड दिए ।

  प्रतियोगितामा ६० मीटर दौड प्रतियोगिताको छात्रततर्फ रोहित तामाङ (गणेश मावि), अभ्यास बस्नेत (प्रभात ई स्कूल) र अनिल तामाङ (समाज सुधार मावि) क्रमशः प्रथम,द्वितीय र तृतीय भएका थिए भने छात्राततर्फ सोही विधामा श्रीतृ ग्वाछा (सूर्योदय मावि), सविना श्रेष्ठ (प्रभात ई. स्कूल) र निरुता तामाङ (प्रोक्सिमा इन्टरनेशनल) क्रमशः प्रथम, द्वितीय र तृतीय भए ।

  त्यस्तै ,१५०० मीटर दौड प्रतियोगिताको छात्रतर्फ रोनिश लासिवा (प्रभात ई. स्कूल), मुन्ताज मोहम्मद (गणेश मावि) र कृजल फाँजु (जेसीस् ई. स्कूल) क्रमशः प्रथम,द्वितीय र तृतीय भएका थिए भने छात्रातर्फ सोही विधामा दिया दनुवार (वागीश्वरी मावि), मनिषा मानन्धर (वागीश्वरी मावि) र रिमा तामाङ (गणेश मावि) क्रमशः प्रथम, द्वितीय र तृतीय भए ।

  ३०० मीटर दौड प्रतियोगितामा  भने विश्वराम कुँवर (गणेश मावि), लाल बहादुर थापा (वागीश्वरी मावि) र अजय क्षेत्री (बासु मावि) क्रमशः प्रथम,द्वितीय र तृतीय भएका थिए भने छात्राततर्फ सोही विधामा छात्रातर्फ स्वागता खाइजु (जेसीज् ई. स्कूल), स्वस्तिका कर्माचार्य (जेसीज् ई. स्कूल) र निशा ब्लोन (गणेश मावि) क्रमशः प्रथम, द्वितीय र तृतीय हुन सफल भए ।

  प्रतिकृया दिनुहोस्

  सिडिओ छोडेर भक्तपुरको प्रमुख प्रशासकीय अधिकृतमा भट्टराई

  निजामती सेवाका उपसचिव बसन्त भट्टराई सिडिओ छोडेर स्थानीय सरकारको प्रमुख प्रशासकीय अधिकृतमा सरुवा भएका छन्...

  उपचाररत उपप्रधान एवं गृहमन्त्री श्रेष्ठलाई भेट्न नपाइने

  प्रधानमन्त्री पुष्प कमल दाहाल प्रचण्डले उपप्रधान एवं गृहमन्त्री नारायणकाजी श्रेष्ठको स्वास्थ्य अवस्थाबारे जानकारी लिएका छन्...

  प्रधानमन्त्री प्रचण्ड अस्पताल पुगेर लिए उपप्रधान एवं गृह मन्त्री श्रेष्ठको स्वास्थ्य बारे जानकारी

  प्रधानमन्त्री पुष्पकमल दाहाल प्रचण्डले उपप्रधान एवं गृहमन्त्री नारायणकाजी श्रेष्ठको स्वास्थ्य अवस्थाबारे जानकारी लिएका छन् ।बुधवार...

  भूकम्प पीडित पत्रकारलाई प्रेस सेन्टर ललितपुरको न्यानाे ज्याकेट

  प्रेस सेन्टर ललितपुरले भूकम्प पीडित पत्रकारहरुलाई न्यानाे ज्याकेट उपलब्ध गराउने भएको छ । भूकम्पबाट पालमुनि...

  उपभोक्ता हित संरक्षणमा चाँगुनारायण प्रतिवद्ध

  चाँगुनारायण नगरपालिकाका मेयर जीवन खत्रीले उपभोक्ताको हित संरक्षणका लागि नगरपालिका दृढ रहेको दावी गरेका छन्...