News Portal

 • खेलको माध्यमबाट आफुलाई परिचित बनाउन अझ बढी मिहेनत र लगनशीलताको खाँचो-नगर प्रमुख प्रजापति

  एथ्लेटिक्स प्रतियोगिता सम्पन्न

  भक्तपुरपोस्ट संवाददाता भक्तपुर, २ चैत्र २०७७
  ७४५ पटक
  भक्तपुर, २ चैत्र २०७७

  भक्तपुर नगरपालिका वडा नं. ७ को आयोजनामा महेश्वरी खेलमैदानमा भएको नगरब्यापी विद्यालयस्तरीय एथ्लेटिक्स प्रतियोगिता सोमबार सम्पन्न भयो । एथ्लेटिक्स प्रतियोगिताको विभिन्न विधामा उत्कृष्ट खेलाडीहरुलाई पुरस्कार वितरण गर्दै नगर प्रमुख सुनिल प्रजापतिले खेलकुदलाई अनुशासनसँग तुलना गर्दै उहाँले खेलको माध्यमबाट आफुलाई परिचित बनाउन अझ बढी मिहेनत र लगनशीलताको खाँचो रहेको कुरा बताए । खेलाडीहरुलाई राष्ट्रिय र अन्तर्राष्ट्रिय स्तरको खेलहरुमा भाग लिई देशकै गौरब बढाउनुपर्ने कुरालाई मेयर प्रजापतिले जोड दिए ।

  प्रतियोगितामा ६० मीटर दौड प्रतियोगिताको छात्रततर्फ रोहित तामाङ (गणेश मावि), अभ्यास बस्नेत (प्रभात ई स्कूल) र अनिल तामाङ (समाज सुधार मावि) क्रमशः प्रथम,द्वितीय र तृतीय भएका थिए भने छात्राततर्फ सोही विधामा श्रीतृ ग्वाछा (सूर्योदय मावि), सविना श्रेष्ठ (प्रभात ई. स्कूल) र निरुता तामाङ (प्रोक्सिमा इन्टरनेशनल) क्रमशः प्रथम, द्वितीय र तृतीय भए ।

  त्यस्तै ,१५०० मीटर दौड प्रतियोगिताको छात्रतर्फ रोनिश लासिवा (प्रभात ई. स्कूल), मुन्ताज मोहम्मद (गणेश मावि) र कृजल फाँजु (जेसीस् ई. स्कूल) क्रमशः प्रथम,द्वितीय र तृतीय भएका थिए भने छात्रातर्फ सोही विधामा दिया दनुवार (वागीश्वरी मावि), मनिषा मानन्धर (वागीश्वरी मावि) र रिमा तामाङ (गणेश मावि) क्रमशः प्रथम, द्वितीय र तृतीय भए ।

  ३०० मीटर दौड प्रतियोगितामा  भने विश्वराम कुँवर (गणेश मावि), लाल बहादुर थापा (वागीश्वरी मावि) र अजय क्षेत्री (बासु मावि) क्रमशः प्रथम,द्वितीय र तृतीय भएका थिए भने छात्राततर्फ सोही विधामा छात्रातर्फ स्वागता खाइजु (जेसीज् ई. स्कूल), स्वस्तिका कर्माचार्य (जेसीज् ई. स्कूल) र निशा ब्लोन (गणेश मावि) क्रमशः प्रथम, द्वितीय र तृतीय हुन सफल भए ।

  प्रतिकृया दिनुहोस्

  भक्तपुर जिल्ला अदालतका ३ हजार ६ सय ८१ मुद्दा फर्छ्यौट

  भक्तपुर जिल्ला अदालतमा एक वर्षमा ३ हजार ६ सय ८१ मुद्दा फर्छ्यौट गरिएको बताइएको छ...

  एसईईमा राम्रो नतिजा ल्याउने विद्यार्थी र विद्यालयलाई एनप्याब्सन भक्तपुरको अभिनन्दन

  नेसनल प्याव्सन भक्तपुरले आफ्ना सदस्य विद्यालयहरुबाट यस वर्षको माध्यमिक शिक्षा उतीर्ण परीक्षा (एसईई) मा सम्मिलित...

  प्रधानमन्त्री ओलीसहित २१ मन्त्रीले लिए सपथ

  प्रधानमन्त्री केपी शर्मा ओलीले प्रधानमन्त्रीको शपथ लिएका छन् । सोमबार राष्ट्रपति कार्यालय शीतल निवासमा आयोजित...

  नौ भाषामा दखल भएका रिजाललाई ५० हजार राशीको प्रतिभा पुरस्कार

  भाषा तथा सस्कृतिकर्मी भक्ती रिजाल प्रादेशिक “प्रतिभा” पुरस्कार बाट सम्मानित भएका छन् । रिजाललाई संघीय...

  दुर्लभ थापा मन्त्री बन्ने वा नबन्ने भन्नेबारे यस्तो छ महेश बस्नेतको भनाइ

  mahesh basnet bhaktapur 2

  पूर्व मन्त्री एवं नेकपा एमालेका पोलिटब्युरो सदस्य महेश बस्नेतले भक्तपुर-२ का प्रतिनिधि सभा सदस्य दुर्लभ...