News Portal

 • भक्तपुरका दुई दर्जन युवा माओवादी केन्द्रमा प्रवेश

  भक्तपुर संवाददाता२०७७ चैत्र ८ गते,आइतबार
  ३८६० पटक
  २०७७ चैत्र ८ गते,आइतबार

  भक्तपुरको चाँगुनारायण नगरका दुई दर्जन युवा विभिन्न पार्टी परित्याग गर्दै नेकपा (माओवादी केन्द्र) मा प्रवेश गरेका छन् । हिजोका दिनमा परिवर्तनको नेतृत्व गरेको नेकपा (माओवादी केन्द्र) ले नै वर्तमान राजनीतिमा निकास दिने निस्कर्ष सहित उनीहरु माओवादी केन्द्र प्रवेश गरेका हुन् ।

  नेकपा (माओवादी केन्द्र) को युवा संगठन योङ कम्युनिस्ट लिग (वाईसियल) नेपालको शनिबार आयोजित दोश्रो जिल्ला बैठकमा उनीहरु नेकपा एमाले, नेपाली काँग्रेस र राप्रपा लगायतका पार्टी परित्याग गर्दै नेकपा (माओवादी केन्द्र)मा प्रवेश गरेका वाइसियल भक्तपुरका संयोजक नरेश वाइवाले जानकारी गराएका छन् । चागुनारायणका वाइसीएल नेता विनोद लामिछाने र लक्ष्मण दुलाल लगायतको पहलमा ती युवाहरु पार्टी प्रवेश गरेका हुन् ।                                                           

  कार्यक्रममा नवप्रवेेशी युवाहरूलाई नेकपा माओवादी केन्द्रका केन्द्रिय सदस्य एवं जिल्ला इन्चार्ज दिलिप प्रजापति भिष्म, बिशेष अतिथि डिपी ढकाल, वाइसिएल इन्चार्ज दिनेश थपलिया (आक्रोस) र संयोजक नरेश वाईबा लगायतले पार्टीमा स्वागत गरेको थिए । युवाहरुको काधमा परिवर्तनलाई सस्थागत गर्नुपर्ने जिम्मेवारी आएकोले यथास्थितिबादी र प्रतिगामी पार्टी परित्याग गर्दै क्रान्तिकारी पार्टी नेकपा (माओवादी केन्द्र)मा आएकोमा नवप्रेवेशी युवालाई बधाई र स्वागत गर्दै पार्टीले उनीहरुलाई उचित जिम्मेवारी दिने नेताहरुले प्रतिवद्धता समेत प्रकट गरे ।   

  प्रतिकृया दिनुहोस्

  खड्काको नेतृत्वमा चाँगुनारायण २ मा वाइसिएलको २७ सदस्यीय समिति गठन

  सत्तारुढ दल नेकपा(माओवादी केन्द्र) को सहायक संगठन वाइसिएल नेपालले चाँगुनारायण नगरपालिकाको वडा नम्बर २ मा...

  एनसेलको शेयर खरिद बिक्री छानविन गर्न उच्चस्तरीय समिति

  दूरसञ्चार सेवा प्रदायक कम्पनी एनसेलको शेयर खरिद बिक्रीका सम्बन्धमा अध्ययन तथा छानविन गर्न सरकारले एक...

  समाजवाद उन्मुख भक्तपुर : किसानलाई नि:शुल्क कम्पोष्ट मल, आलुको बिउँमा आधा अनुदान

  bhaktapur municipality

  भक्तपुर नगरपालिकाले स्थानीय किसानलाई निशुल्क कम्पोष्ट मल वितरण गर्ने भएको छ । नगरपालिकाले नगर भित्रका...

  खानेपानी वितरण र शुल्क असुलीको जिम्मेवारी स्थानीय तहलाई दिनुपर्ने सांसद सुवालको सुझाव

  prem suwal

  खानेपानी मन्त्री महिन्द्रराय यादवको अध्यक्षतामा काठमाडौं उपत्यकामा खानेपानीको समस्या र समाधानका बारे अन्तरक्रिया सम्पन्न भएको...

  भरतपुरको घर घरमै पुगेर स्वास्थ्य सेवा, मेयर दाहालले गरिन् शुभारम्भ

  renu dahal

  भरतपुरका घर घरमै पुगेर स्वास्थ्यकर्मीले जेष्ठ नागरिक, अशक्त तथा अपाङ्गता भएकालाई स्वास्थ्य सेवा दिने कार्यक्रम...