News Portal

 • भक्तपुरका दुई दर्जन युवा माओवादी केन्द्रमा प्रवेश

  भक्तपुर संवाददाता२०७७ चैत्र ८ गते,आइतबार
  ४०१३ पटक
  २०७७ चैत्र ८ गते,आइतबार

  भक्तपुरको चाँगुनारायण नगरका दुई दर्जन युवा विभिन्न पार्टी परित्याग गर्दै नेकपा (माओवादी केन्द्र) मा प्रवेश गरेका छन् । हिजोका दिनमा परिवर्तनको नेतृत्व गरेको नेकपा (माओवादी केन्द्र) ले नै वर्तमान राजनीतिमा निकास दिने निस्कर्ष सहित उनीहरु माओवादी केन्द्र प्रवेश गरेका हुन् ।

  नेकपा (माओवादी केन्द्र) को युवा संगठन योङ कम्युनिस्ट लिग (वाईसियल) नेपालको शनिबार आयोजित दोश्रो जिल्ला बैठकमा उनीहरु नेकपा एमाले, नेपाली काँग्रेस र राप्रपा लगायतका पार्टी परित्याग गर्दै नेकपा (माओवादी केन्द्र)मा प्रवेश गरेका वाइसियल भक्तपुरका संयोजक नरेश वाइवाले जानकारी गराएका छन् । चागुनारायणका वाइसीएल नेता विनोद लामिछाने र लक्ष्मण दुलाल लगायतको पहलमा ती युवाहरु पार्टी प्रवेश गरेका हुन् ।                                                           

  कार्यक्रममा नवप्रवेेशी युवाहरूलाई नेकपा माओवादी केन्द्रका केन्द्रिय सदस्य एवं जिल्ला इन्चार्ज दिलिप प्रजापति भिष्म, बिशेष अतिथि डिपी ढकाल, वाइसिएल इन्चार्ज दिनेश थपलिया (आक्रोस) र संयोजक नरेश वाईबा लगायतले पार्टीमा स्वागत गरेको थिए । युवाहरुको काधमा परिवर्तनलाई सस्थागत गर्नुपर्ने जिम्मेवारी आएकोले यथास्थितिबादी र प्रतिगामी पार्टी परित्याग गर्दै क्रान्तिकारी पार्टी नेकपा (माओवादी केन्द्र)मा आएकोमा नवप्रेवेशी युवालाई बधाई र स्वागत गर्दै पार्टीले उनीहरुलाई उचित जिम्मेवारी दिने नेताहरुले प्रतिवद्धता समेत प्रकट गरे ।   

  प्रतिकृया दिनुहोस्

  ओली प्रधानमन्त्री नियुक्त, सोमबार शपथ

  राष्ट्रपति रामचन्द्र पौडेलले नेकपा एमालेका अध्यक्ष केपी शर्मा ओलीलाई प्रधानमन्त्रीमा नियुक्त गरेका छन् । उनले...

  झरीले रोक्न सकेन ‘चाँगुनारायण सिटी एभोकाड़ो सिटी अभियान’ प्रतिको आकर्षण

  ‘चाँगुनारायण सिटी, एभोकाड़ो सिटी अभियान’ अन्तर्गत यो वर्ष पनि नि:शुल्क विरुवा वितरण कार्य भईरहेको छ...

  प्रधानमन्त्री प्रचण्डले पाएनन् संसदको विश्वास

  प्रधानमन्त्री पुष्पकमल दाहाल प्रचण्डले संसदको विश्वास गुमाएका छन् । प्रतिनिधि सभामा बहुमत सदस्यले उनलाई बिश्वासको...

  पटक पटक प्रधानमन्त्री बन्ने लालसाले राजनीतिक अस्थिरता : प्रेम सुवाल

  prem suwal rostram

  नेमकिपाका सचिव एवं प्रतिनिधि सभाका सदस्य प्रेम सुवालले शाशक दलका नेताहरुको पटक पटक प्रधानमन्त्री बन्ने...

  सर्लाहीबाट काठमाडौंतर्फ आउँदै गरेको विङ्गर दुर्घटना हुँदा ११ घाईते

  सिन्धुली । सिन्धुली जिल्लाको गोलान्जोर गाउँपालिका–७ स्थित मरीन डाईभर्सन ईलाकामा सर्लाहीबाट काठमाडौंतर्फ आउँदै गरेको विङ्गर...