News Portal

 • भक्तपुरकी पत्रकार लक्ष्मी गारु निर्विरोध निर्वाचित

  भक्तपुरपोस्ट संवाददाताभक्तपुर, २० चैत
  १७११ पटक
  भक्तपुर, २० चैत

  नेपाल पत्रकार महासंघको उपत्यका प्रदेश कमिटीको निर्वाचनमा उम्मेदवारी दिएकी भक्तपुरकी पत्रकार लक्ष्मी गारु निर्विरोध निर्वाचित भएकी छन् । उपत्यका प्रदेश कमिटीको महिला सदस्य पदमा उनी निर्विरोध निर्वाचित भएकी हुन् ।

  शुक्रवार निर्वाचन समितिले उनी निर्विरोध निर्वाचित भएको सार्वजनिक गरेको हो । उनका प्रतिस्पर्धीहरुको योग्यता नपुगेका कारण उनीहरुको उम्मेदवारी रद्द भएको र गारु निर्विरोध निर्वाचित भएकी उपत्यका प्रदेशका निवर्तमान अध्यक्ष एनके दाहालले बताए ।

  भक्तपुरमा रहेर पत्रकारितामा कृयाशील गारु रासस, न्युजअफ साप्ताहिक र थाहा खबरसंग आवद्ध रहेकी छन् । प्रदेशमा अध्यक्ष श्रीजन झा प्यानलबाट उम्मेदवारी दिएकी नेपाल प्रेस युनियनकी उनी यस अघि पनि कार्यसमिति सदस्य रहिसकेकी छन् । सोही पदमा झा प्यानलकै क्रान्तिकारी पत्रकार संगठन आवद्ध सञ्चारकेन्द्रकी कार्यकारी सम्पादक दीया चन्द समेत निर्विरोध निर्वाचित भएकी छन् भने मधेसी सदस्री तर्फका अनिलकुमार गुप्ता र विनयकुमार महतो पनि निर्विरोध निर्वाचित भएका बताइएको छ ।

  पत्रकार महासंघ उपत्यका प्रदेशमा झा प्यानलकै प्रेस संगठनको तर्फबाट उम्मेदवार रहेकी देखापढीमा कार्यरत पत्रकार रोजिना थापा पनि महिला उपाध्यक्षमा निर्विरोध निर्वाचित भएकी छन् । उनको प्रतिस्पर्धी रहेकी भक्तपुरकी पत्रकार राससकर्मी चन्द्रकला क्षेत्री (भगवती)ले आफ्नो उम्मेदवारी फिर्ता लिएपछि रोजिना निर्विरोध निर्वाचित भएकी निर्वाचन समितिले पुष्टि गरेको छ ।

  पत्रकार महासंघको केन्द्र, प्रदेश र जिल्लाको निर्वाचन भने २५ चैतका लागि तय गरिएको छ ।

  प्रतिकृया दिनुहोस्

  इवामुरा अस्पतालको लापरवाहीले गयो ज्यान, घटना गुपचुप

  भक्तपुर-१ स्थित डा इवामुरा स्मृती अस्पतालको लापरवाहीले फेरिपनि एकजनाको ज्यान गएको तथ्य बाहिर आएको छ...

  भक्तपुर आएर पूर्व अर्थमन्त्री पुनले भने, ‘नेताहरु शिशाको घरमा छन्’

  पूर्व अर्थमन्त्री एवं नेकपा(माओवादी केन्द्र)का उपमहासचिव वर्षमान पुन अनन्तले राजनीतिक दलका नेताहरु शिशाको घरमा रहेका...

  भक्तपुर जिल्ला अदालतका ३ हजार ६ सय ८१ मुद्दा फर्छ्यौट

  भक्तपुर जिल्ला अदालतमा एक वर्षमा ३ हजार ६ सय ८१ मुद्दा फर्छ्यौट गरिएको बताइएको छ...

  एसईईमा राम्रो नतिजा ल्याउने विद्यार्थी र विद्यालयलाई एनप्याब्सन भक्तपुरको अभिनन्दन

  नेसनल प्याव्सन भक्तपुरले आफ्ना सदस्य विद्यालयहरुबाट यस वर्षको माध्यमिक शिक्षा उतीर्ण परीक्षा (एसईई) मा सम्मिलित...

  प्रधानमन्त्री ओलीसहित २१ मन्त्रीले लिए सपथ

  प्रधानमन्त्री केपी शर्मा ओलीले प्रधानमन्त्रीको शपथ लिएका छन् । सोमबार राष्ट्रपति कार्यालय शीतल निवासमा आयोजित...