News Portal

 • वाइसिएल मार्गमा माओवादीको पहिलो कार्यालय : युवालाई पार्टी प्रवेश गराउँदै गरियो उद्घाटन

  भक्तपुरपोस्ट संवाददाता भक्तपुर, २८ चैत
  ११०४ पटक
  भक्तपुर, २८ चैत

  चाँगुनारायण नगरपालिकामा नेकपा (माओवादी केन्द्र) को पहिलो वडा पार्टी कार्यालय र वडाको वाइसिएल कार्यालय स्थापना भएको छ । वडा नम्बर ८ सुडालमा भक्तपुरकै पहिलो वडास्तरीय पार्टी कार्यालय स्थापना भएको हो ।

  सुडालको वाइसिएल मार्गस्थित उक्त पार्टी कार्यालयको शनिवार उद्घाटन कार्यक्रम समेत सम्पन्न गरिएको वडा कमिटीका संयोजक मदन श्रेष्ठले जानकारी दिए । पार्टीका केन्द्रीय सदस्य एवं भक्तपुर इन्चार्ज दिलिप प्रजापति ‘भिष्म’, जिल्ला अध्यक्ष डिपी ढकाल, चाँगुनारायणका इन्चार्ज रामशरण दाहाल, जिल्ला सदस्यहरु दिनेश थपलिया आक्रोश, नरेश खड्का, चण्डिका लामिछाने लगायतले ताली बजाएर उक्त पार्टी कार्यालय उद्घाटन गरेका थिए ।

  उक्त अवसरमा पार्टी प्रवेश कार्यक्रम समेत सम्पन्न भएको जिल्ला सदस्य समेत रहेका युवा नेता विनोद लामिछानेले जानकारी गराएका छन् । युवा नेता लामिछानेका अनुसार विभिन्न पार्टी परित्याग गरी स्थानीय युवाहरु बुद्ध श्रेष्ठ, सरोज लामिछाने, विश्वराम श्रेष्ठ, विवेक श्रेष्ठ, राज रंजित, प्रेम खाती,संजु श्रेष्ठ, बाबुराम नगरकोटी र निर्मल खड्का लगायत १ दर्जन युवाहरु नेकपा(माओवादी) केन्द्रमा प्रवेश गरेका हुन् । पार्टी प्रवेश गर्नेहरुले नेपालको अग्रगामी र क्रान्तिकारी पार्टी नेकपा(माओवादी केन्द्र) भएको निष्कर्ष सहित आफूहरु पार्टी प्रवेश गरेको बताएका छन् । उनीहरुलाई जिल्ला इन्चार्ज प्रजापति र अध्यक्ष ढकालले खादा र टिका लगाई पार्टी प्रवेश गराएका थिए ।

  उक्त कार्यक्रमलाई सम्बोधन गर्दै जिल्ला इन्चार्ज प्रजापतिले पार्टीले संगठनमा जोड दिएको प्रष्ट पारे । उनले नवप्रवेशी युवाहरुलाई उचित जिम्मेवारी दिन र पार्टी गतिविधिमा सक्रिय गराउन स्थानीय कमिटीलाई निर्देशन समेत दिए । पार्टीले संगठन सुदृधिकरण अभियान चलाएको बताउदै इन्चार्ज भिष्मले अब निस्क्रिय नेता कार्यकर्तालाई प्रतिस्थापन गर्दै सक्रियहरुलाई संगठनमा जिम्मेवारी दिइने खुलासा पनि गरे ।

  पार्टी प्रवेश कार्यक्रम पछि वाइसिएलको वडा भेला समेत सम्पन्न भएको छ । उक्त भेलाले दिपेश लामिछाने अध्यक्ष र विश्वराम श्रेष्ठ सचिव रहनेगरी ११ सदस्यीय वडा कमिटी समेत गठन गरेको बताइएको छ ।                                                       

  प्रतिकृया दिनुहोस्

  इनार, ढुंगेधारा र पोखरीहरुको श्रोत संरक्षणमा सरकारले ध्यान दिनुपर्ने

  लालितपुर,  ६ बैशाख २०८१ । काठमाडौं उपत्यका खानेपानी व्यवस्थापन बोर्डको १९ औं वार्षिकोत्सवमा भक्तपुर नगरपालिकाका...

  रामनवमीमा दिव्येश्वरीको वार्षिक पुजा

  भक्तपुर, ५ बैशाख २०८१ । रामनवमीको अवसरमा मध्यपुर थिमि नगरपालिका–१, लोहकिल्थलीस्थित दिव्येश्वरी मन्दिरमा वार्षिक पुजा...

  नव प्रवेशी ८२ शाखा अधिकृतको पदस्थापन, २९ लाई पालिकामा प्रमुख प्रशासकीयको जिम्मेवारी

  निजामती सेवामा नव प्रवेशी शाखा अधिकृतको पदस्थापन गरिएको छ । ब्याट ३७ का ८२ शाखा...

  मध्यपुर थिमिको सिन्दुर जात्रा र जिब्रो छेड्ने जात्रा सम्पन्न, सुजनले दोश्रो पटक छेडे जिब्रो

  भक्तपुरको मध्यपुर थिमि नगरमा सिन्दुर जात्रा सम्पन्न भएको छ । बिस्का जात्राकै अवसरमा मध्यपुरमा बैशाख...

  महोत्सव समापनमा भक्तपुरका पत्रकार ढकाललाई सम्मान

  भक्तपुर । जिल्लामा लामो समयदेखि पत्रकारितामा क्रियाशील रहेका पत्रकार हेमराज ढकाल सम्मानित भएका छन् ।...