News Portal

 • छालिङ्गमा २६६ जनाले लगाए भेरोसेल खोपको दोस्रो मात्रा

  भक्तपुरपोस्ट संवाददाता चाँगुनारायण, भक्तपुर, ७ जेठ २०७८ शुक्रबार
  ८३४ पटक
  चाँगुनारायण, भक्तपुर, ७ जेठ २०७८ शुक्रबार

  भक्तपुरको चाँगुनारायण नगरपालिका छालिङ्गमा २ सय ६६ जनाले कोरोना भाइरसविरुद्धको चिनियाँ खोपको दोस्रो मात्रा लगाएको छन ।

  चाँगुनारायण नगरपालिकामा जेठ ५ गतेदखि वडामा रहेको स्वास्थ्य चौकी र सहरी क्लिनिकमा खोप केन्द्रहरुबाट खोप दिइरहेको छ । सो दोस्रो मात्राको खोप भने जेठ १३ गतेसम्म दिने तालिका रहेको छ  । छालिङ्गमा जेठ ५ गतेका दिन  ८० जनाले दोस्रो मात्र लगाए भने ६ गते १ सय २३ जनाले खोप लगाएका हुन । आज शुक्रबार भने ६३ जनाले दोस्रो मात्रा खोप लगाएको छन । आज सम्म छालिङ्गमा २ सय ६६ ले खोप लगाएका हुन ।

  स्वास्थ्य कार्यालय भक्तपुरका अनुसार भक्तपुरमा गएको बर्षको चैत्र २५ गतदेखि वैशाख १६ गतेसम्म संन्चालन गरेको खोपमा ४४ हजार ३०३ जनाले भेरोसेल खोपको पहिलो मात्रा लगाएका थिए । चाँगुनारायण नगरपालिकामा मात्र ८ हजार ५ सय ४३ जनाले पहिलो मात्राको खोप लगाएको जिल्ला स्वास्थ्य कार्यालयले जनाएको छ ।

  आज प्राप्त खबर अनुसार चाँगुनारायण नगरपालिकामा जम्मा कोरोना संक्रमित १८ हजार ३० जना रहेकोमा पुरुष १ हजार ९६ र महिला ७ सय ३४ जना रहेको छन । सक्रिय संक्रमित भने ५ सय ६६ जना रहेकोमा पुरुष ३ सय १९ जना र महिला २ सय ४७ जना रहेका छन । यस्तै होम आइसुलेसनमा ५ सया ३४ जना रहेकोमा पुरुष २ सय ९५ जना र महिला २ सय ३९ जना रहेको छन ।

  यस्को साथै अस्पतालमा बस्ने जम्मा ३२ जना मात्र रहेको छन । जसमा २४ पुरुष र ८ जना महिला रहेको छन । यसका साथै अहिले सम्म संक्रमण मृत्यु हुनेमा ७ सय ६१ पुरुष र ४ सय ८० जना गरि जम्मा १ हजार २ सय ४१ जना संक्रमण मुक्त भएको छन । चाँगुनारायणमा मृत्यु हुनेमा १६ पुरुष र ७ महिला सहित २३ जना रहेको जिल्ला स्वास्थ्य कार्यालयका प्रमुख कृष्ण मिजारले जानकारी दिए ।

  प्रतिकृया दिनुहोस्

  चाँगुनारायणमा मोटरसाइकल दुर्घटना हुँदा पछाडी सवार मानिसको गयो ज्यान

  भक्तपुरको चाँगुनारायण नगरपालिका वडा नं. ७ भद्रकालीमा मोटरसाइकल दुर्घटना हुँदा पछाडी सवार मानिसको ज्यान गएको...

  भक्तपुरमा दिनदहाडै बाघको आक्रमणबाट बालिका घाइते

  भक्तपुरको चाँगुनारायण नगरपालिका वडा नं. ४ साङदह स्थित मामाघरमा बस्दै आएकी एक बालिका बाघको आक्रमण...

  भक्तपुरका सफल व्यवसायी एवं समाजसेवी कासिछ्वालाई मातृशोक

  भक्तपुरका सफल व्यवसायी, युवा समाजसेवी, स्वतन्त्र अभियन्ता एवं खेलाडी श्रीभक्त कासिछ्वालाई मातृशोक परेको छ ।...

  भक्तपुर अस्पतालमा करार सेवाको जागिरका लागि ३ दर्जन बढी डाक्टरको आवेदन

  भक्तपुर अस्पतालमा करार सेवाको जागिरका लागि ३ दर्जन बढी डाक्टरले आवेदन दिएका छन् । पदपूर्तीका...

  पत्रकार थापालाई पितृशोक

  नेपाल पत्रकार महासंघ भक्तपुरकी पूर्व उपाध्यक्ष एवं गोरखापत्र दैनिककी फोटो पत्रकार कविता थापालाई पितृशोक परेको...