News Portal

 • रहेनन् भक्तपुर प्याब्सनका पूर्व अध्यक्ष समेत रहेका शिक्षासेवी राजकुमार महर्जन

  भक्तपुरपोस्ट संवाददाता भक्तपुर, २५ जेठ २०७८
  २४६६ पटक
  भक्तपुर, २५ जेठ २०७८

  भक्तपुरले एक प्राज्ञिक व्यक्तित्वलाई गुमाएको छ । भक्तपुर प्याब्सनका पूर्व अध्यक्ष समेत रहेका शिक्षासेवी राजकुमार महर्जनको निधन भएको छ ।

  बालकोटस्थित विद्यालय माउन्ट भ्यु इंगलिस बोर्डिंग स्कूलका सस्थापक प्रिन्सिपल समेत रहेका महर्जनको आज उपचारको क्रममा निधन भएको सूर्यविनायक नगर प्याब्सनका अध्यक्ष सानुराजा कार्कीले पुष्टी गरेका छन् । सूर्यविनायक प्याब्सनका सल्लाहकार र केन्द्रीय प्याब्सनका प्राज्ञिक सल्लाहकारसमेत रहेका महर्जनको निधनले अपूरणीय क्षती भएको उनले बताएका छन् ।

  करिब ५४ वर्षीय महर्जन कोरोना भाइरस संक्रमणमा परेपछि बैशाख १२ गते अस्पताल भर्ना भएका थिए । एक साता अघि कोरोना रिपोर्ट नेगेटिभ आएका उनी अस्पतालमै स्वास्थ्य लाभ गरिररहेका थिए । मंगलवार दिउँसो बि एण्ड बि अस्पतालमा उनको निधन भएको हो ।

  उनको पार्थिव शरीरलाई बालकोट स्थित घाटमा ल्याइएको छ । स्वर्गीय महर्जनलाई अन्तिम श्रद्धान्जलीका लागि शिक्षाकर्मी र संचारकर्मीहरु बालकोट पुगेका छन् । संचार क्षेत्रलाई माया गर्ने शिक्षाविद महर्जनको निधनमा नेपाल पत्रकार महासंघ भक्तपुरले पनि गहिरो दुख ब्यक्त गरेको छ । उनी महासंघको भक्तपुर शाखाले स्थापना गरेको स्वर्गीय भगवान महर्जन स्मृती पत्रकारिता पुरस्कारका दाता समेत रहेका सचिव संजीप घिमिरेले जनाएका छन् । सो पुरस्कारका लागि उनले १ लाखको अक्षय कोष खडा गरिदिएपछि प्रत्येक वर्ष महासंघले विशिष्ट योगदान पुर्याएका एक पत्रकारलाई १० हजार रुपैयाँसहितको भगवान महर्जन स्मृती पत्रकारिता पुरस्कार प्रदान गर्दै आएको छ ।

  स्वर्गीय महर्जनका श्रीमती र १ छोरा छन् ।

  प्रतिकृया दिनुहोस्

  भक्तपुर अस्पतालमा करार सेवाको जागिरका लागि ३ दर्जन बढी डाक्टरको आवेदन

  भक्तपुर अस्पतालमा करार सेवाको जागिरका लागि ३ दर्जन बढी डाक्टरले आवेदन दिएका छन् । पदपूर्तीका...

  पत्रकार थापालाई पितृशोक

  नेपाल पत्रकार महासंघ भक्तपुरकी पूर्व उपाध्यक्ष एवं गोरखापत्र दैनिककी फोटो पत्रकार कविता थापालाई पितृशोक परेको...

  महाजात्राले कमायो २६ करोड ६५ लाख

  mahajatra safalta ghimire

  काठमाडौँ । ‘जात्रा’ र ‘जात्रै जात्रा’ पछि षट्कोण आर्ट्सले निर्माण गरेको तेस्रो भाग ‘महाजात्रा’ प्रदर्शनको...

  क्यानडामा विदेशी विद्यार्थीलाई घर जग्गा किन्न प्रतिबन्ध

  विदेशीलाई क्यानडामा २ वर्षसम्म जग्गा किन्न प्रतिबन्ध लगाइएको छ । समाचार अनुसार यसअघि जनवरी १,...

  आज पनि भिटामिन ‘ए’ खुवाइँदै

  के तपाईले आफ्नो ५ वर्ष मुनिका बच्चालाई ‘भिटामिन ए’ क्याप्सुल ख्वाउनुभयो ? ६ महिनादेखि ५...