News Portal

 • पत्रकार महासंघको पहलमा भक्तपुरका पत्रकारले लगाए खोप

  भक्तपुरपोस्ट संवाददाताभक्तपुर, ११ असार
  ८११ पटक
  भक्तपुर, ११ असार

  नेपाल पत्रकार महासंघ, भक्तपुरको पहलमा जिल्लाका पत्रकारहरुलाई कोभिड १९ विरुद्धको खोप प्रदान गरिएको छ । उनीहरुलाई बिहीवार चिनीयाँ खोप भेरोसिलको पहिलो मात्रा दिइएको हो ।

  विहीवार करिब ३ दर्जन बढी पत्रकारहरुले चिनीयाँ खोप भेरोसिलको पहिलो मात्रा प्राप्त गरेका महासंघका सचिव संजीप घिमिरेले बताए । सचिव घिमिरेका अनुसार महासंघको पहलमा पत्रकारहरुलाई खोप उपलब्ध गराइएको हो । जिल्ला जनस्वास्थ्य कार्यालय, कटुन्जे भक्तपुरको सहयोग र जनस्वास्थ्य केन्द्र च्याम्हासिंह भक्तपुरको समन्वयमा बिहीवार पत्रकारलाई खोप लगाउने कार्यक्रम गरिएको उनले जानकारी गराए ।

  महासंघको अनुरोध स्वीकार गरि कोभिड महामारीको समयमा पनि जनतालाई सुसूचित गर्ने पेशागत कर्म गरिरहेका पत्रकारहरुका लागि खोप उपलब्ध गराएकोमा अध्यक्ष जगत कृष्ण प्रजापतिले बागमती प्रदेश सरकार, जिल्ला जनस्वास्थ्य कार्यालय, जनस्वास्थ्य केन्द्र लगायत सहयोगीहरु प्रति आभार प्रकट गरे ।  महामारीको समयमा आफ्ना सदस्यहरुको जीवन रक्षाका लागि खोप दिलाउन सफल भएको भन्दै भक्तपुर महासंघका सदस्य समेत रहेका सस्थापक अध्यक्ष रमेश खड्का, पूर्व अध्यक्षहरु बिकल श्रेष्ठ र अमर भूजु, निवर्तमान केन्द्रीय उपाध्यक्ष दिलिप थापामगर  लगायतले वर्तमान कार्यसमितिप्रति सन्तोष ब्यक्त गरे भने सदस्यहरूले खुशी ब्यक्त गरेका छन् । त्यसैगरी महासंघका केन्द्रीय महासचिव रोशन पुरीले खोपका लागि पहल गरि प्राप्त गर्न सफलता प्राप्त गरेकोमा भक्तपुर शाखालाई बधाई समेत दिएका महासंघले जनाएको छ ।

                     

  प्रतिकृया दिनुहोस्

  भक्तपुरमा पहिलो पटक तीन पुस्ते फोटो प्रदर्शनी हुने

  भक्तपुरमा पहिलो पटक तीन पुस्ते फोटो प्रदर्शनी हुने भएको छ। भक्तपर पर्यटन विकास समितिका अध्यक्ष...

  राप्रपाबाट निर्वाचित सांसद निलम्बित

  राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टीबाट निर्वाचित प्रदेश सांसदको पद निलम्बनमा परेको छ । कपिलवस्तु क्षेत्र नम्बर ३...

  रक्सि नखाउ भन्दा गयो ज्यान

  रूकुम पश्चिममा हजुरबाको हत्या आरोपमा प्रहरीले नातिलाई पक्राउ गरेको छ । रुकुम पश्चिमको मुसिकोट नगरपालिका-१२...

  शिशु निकेतन स्कूलकी छात्रा होस्टेलमै मृत फेला

  चितवनको रत्ननगर नगरपालिका–१० स्थित एकता शिशु निकेतन बोर्डिङ स्कुलको होस्टलमा एक छात्रा मृत फेला परेकी...

  चाँगुनारायणमा घरफोडी दिनदहाडै चोरी, २ युवक पक्राउ

  भक्तपुरको चाँगुनारायण नगरपालिका वडा नं. ३ मा कोही नभएको मौका पारी दिनदहाडै चोरी गर्ने २...