News Portal

 • भक्तपुरमा माओवादी केन्द्रप्रति युवाहरुको आकर्षण, एकैदिन २ सय बढी युवाहरु बने वाइसिएल

  मदन ढुंगाना / भक्तपुर पोस्ट भक्तपुर, २५ साउन २०७८
  २०५६ पटक
  भक्तपुर, २५ साउन २०७८

  भक्तपुरमा नेकपा (माओवादी केन्द्र) प्रति युवाहरुको आकर्षण बढेको देखिन्छ । भक्तपुरमा सोमबार बिभिन्न पार्टी परित्याग गरी २ सय बढी युवाहरु माओवादी केन्द्रको युवा संगठन वाइसिएल, नेपालमा प्रवेश गरेका छन् ।

  वाइसिएलको मध्यपुर थिमी नगरस्तरीय युवा भेलामा बिभिन्न पार्टी परित्याग गरी २ सय बढी युवाहरु प्रवेश गरेका वाइसिएलका भक्तपुर अध्यक्ष नरेश वाइवाले जनाएका छन् । उक्त कार्यक्रमको संयोजन गरेका निर्वाचन क्षेत्र नम्बर २ का वाइसिएल संयोजक नरेश रन्जितले मध्यपुर थिमीका ९ वटै वडाबाट युवाहरु वाइसिएलमा प्रवेश गरेका बताएका छन् । ” हामी अत्यन्तै उत्साहित छौं । मध्यपुरका स्थानीय युवाहरु स्वतस्फूर्त रुपले वाइसिएलमा प्रवेश गर्नुभएको छ ।” उनले भने । नेता रन्जितले नवप्रवेशीहरुमा महिलाहरुको संख्या उत्साहप्रद रहेको बताए ।शुसिल श्रेष्ठ,राजीव श्रेष्ठ , निश्चल श्रेष्ठ, अनिस प्रजापति,सविन कारंजित लगायतका युवाहरुले नेतृत्व गरेका युवाहरु वाइसिएलमा प्रवेश गरेका बताइएको छ ।

  नवप्रवेशी युवाहरुलाई नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (माओवादी केन्द्र) का बागमती प्रदेश इन्चार्ज हितमान शाक्य, भक्तपुर इन्चार्ज दिलिप प्रजापति भिष्म, भक्तपुर अध्यक्ष डिपी ढकाल त्यसैगरी पार्टीका केन्द्रीय सदस्य एवं वाइसिएलका केन्द्रीय अध्यक्ष रामप्रसाद सापकोटा दीपशिखा,प्रदेश इन्चार्ज जीबी गुरुङ,संयोजक नकुल गौतम, भक्तपुरका वाइसिएल इन्चार्ज दिनेश थपलिया आक्रोश, अध्यक्ष नरेश वाइवा लगायतले स्वागत गरेका थिए ।

  नवप्रवेशी युवाहरुले माओवादी केन्द्रकै नीतिमा राजनीति र देश चलिरहेकोले अरु पार्टीमा लाग्नु भ्रम मात्र भएको भन्दै माओवादी केन्द्रमा केन्द्रित हुन पाएकोमा गौरव महसुस भएको प्रतिक्रिया दिएका छन् । पार्टीले दिएको जस्तोसुकै जिम्मेवारी आफूहरुले इमान्दारीताका साथ् पुरा गर्ने उनीहरुले प्रतिवद्धता समेत प्रकट गरेका छन् ।

  उक्त अवसरमा नवप्रवेशीहरुलाई पार्टीमा स्वागत गर्दै नेताहरुले प्रशिक्षण दिनुका साथै दिशानिर्देश समेत गरेका थिए । कार्यक्रममा बागमती प्रदेश इन्चार्ज शाक्यले पार्टी एकता र विभाजन लगायत बिषयमा बोल्दै पार्टीको बर्तमान अवस्था र भावी कार्यदिशाबारे प्रष्ट पार्ने प्रयास गरेका थिए भने भक्तपुर इन्चार्ज भिष्मले संगठन निर्माण र संचालन गम्भीरताका साथ् अघि बढिरहेको बताउदै युवाहरुको पार्टीप्रतिको आकर्षण निभ्न नदिने दावी गरे । उक्त अवसरमा पार्टीका केन्द्रीय सदस्य एवं वाइसिएलका केन्द्रीय अध्यक्ष दीपशिखाले मध्यपुरमा आफू पनि बसाइ सरेर आएको खुलासा गर्दै अब भक्तपुरमा माओवादी विरोधीहरुको जमानत जफत हुनेगरी युवाहरूले संगठन निर्माण गरेर देखाउने जिकिर गरे भने भक्तपुर पार्टीका अध्यक्ष डिपी ढकालले युवाहरुसंग सिंगो पार्टी रहेकोले निर्भिकताका साथ् जनताको पक्षमा काम गर्न निर्देशन समेत दिएका थिए ।

  पार्टीको मध्यपुर थिमिका नगर अध्यक्ष विजय श्रेष्ठको अध्यक्षतामा संचालित कार्यक्रमको संचालन युवा नेता शिव श्रेष्ठले गरेका थिए । उक्त नगर भेलाबाट वाइसिएलको नगर कमिटी समेत निर्वाचित भएको बताइएको छ । भेलाले युवा नेता अमित कारंजीतको नेतृत्वमा ५१ सदस्यीय नगर कमिटी निर्विरोध निर्वाचित गरेको नवनिर्वाचित उपाध्यक्ष मदन चक्रधरले जानकारी गराएका छन् ।

  प्रतिकृया दिनुहोस्

  खड्काको नेतृत्वमा चाँगुनारायण २ मा वाइसिएलको २७ सदस्यीय समिति गठन

  सत्तारुढ दल नेकपा(माओवादी केन्द्र) को सहायक संगठन वाइसिएल नेपालले चाँगुनारायण नगरपालिकाको वडा नम्बर २ मा...

  एनसेलको शेयर खरिद बिक्री छानविन गर्न उच्चस्तरीय समिति

  दूरसञ्चार सेवा प्रदायक कम्पनी एनसेलको शेयर खरिद बिक्रीका सम्बन्धमा अध्ययन तथा छानविन गर्न सरकारले एक...

  समाजवाद उन्मुख भक्तपुर : किसानलाई नि:शुल्क कम्पोष्ट मल, आलुको बिउँमा आधा अनुदान

  bhaktapur municipality

  भक्तपुर नगरपालिकाले स्थानीय किसानलाई निशुल्क कम्पोष्ट मल वितरण गर्ने भएको छ । नगरपालिकाले नगर भित्रका...

  खानेपानी वितरण र शुल्क असुलीको जिम्मेवारी स्थानीय तहलाई दिनुपर्ने सांसद सुवालको सुझाव

  prem suwal

  खानेपानी मन्त्री महिन्द्रराय यादवको अध्यक्षतामा काठमाडौं उपत्यकामा खानेपानीको समस्या र समाधानका बारे अन्तरक्रिया सम्पन्न भएको...

  भरतपुरको घर घरमै पुगेर स्वास्थ्य सेवा, मेयर दाहालले गरिन् शुभारम्भ

  renu dahal

  भरतपुरका घर घरमै पुगेर स्वास्थ्यकर्मीले जेष्ठ नागरिक, अशक्त तथा अपाङ्गता भएकालाई स्वास्थ्य सेवा दिने कार्यक्रम...