News Portal

 • सल्लाघारीमा भयानक दुर्घटना : मोटरसाइकल चालक रजौरा रहेनन्

  राजेशमान मानन्धर / भक्तपुरपोस्ट भक्तपुर, १२ असोज २०७८
  २५४८ पटक
  भक्तपुर, १२ असोज २०७८

  गएराति करिब पौने ९ बजेको समयमा सल्लाघारीस्थित ट्राफिक लाइट चोकमा दुर्घटनाग्रस्त मोटरसाइकलका चालकको ज्यान गएको छ । ज्यान गुमाउनेमा प्रदेश ३-०२-००८ प २५०१ नं.को मोटरसाईकलका चालक सुर्यबिनायक- ३ बालकोट बस्ने ४५ वर्षीय गणेश रजौरा रहेका छन् ।                                                                                                                        सूर्यविनायक तर्फबाट आउदै गरेको RJ 02 GB1917 भारतीय नम्बरको १८ चक्के खाली टेलर गाडीले दुवाकोट मोडबाट आएको मोटरसाइकललाई ठक्कर दिदा दुर्घटना भएको थियो ।

  सल्लाघारी स्थित ड्युटीमा रहेको प्रहरी टोली घटनास्थलमा पुगी घाइतेलाई तत्कालै उद्धार गरी अस्पताल पुर्याएको थियो। अस्पतालले चालक रजौरालाई राति ९ बजे नै  मृत घोषणा गरेको प्रहरीले जनाएको छ । मोटरसाइकल पछाडि सवार कौशलटारका २८ वर्षीय अमृत सिलवाल भने सकुसल छन् । उनी अस्पता बाट डिस्चार्ज समेत भैसकेका छन् । टेलर चालक देश भारत राजस्थान प्रदेश अलबर जिल्ला बस्ने बर्ष ५० को महादेव शर्मालाई महानगरीय प्रहरी वृत्त जगातीले नियन्त्रणमा लिएको जनाएको छ ।

  दुर्घटनाको अनुसन्धान गर्न जगाती बृत्तका इन्स्पेक्टर बिष्णुहरि फुयालको नेतृत्वमा प्रहरी परिचालित भएको बताइएको छ । तिब्र गति र पानी परिरहेको कारण बाटो चिप्लो भई दुर्घटना भएको प्रारम्भिक अनुसन्धानबाट अनुमान गरिएको इन्स्पेक्टर फुयालले बताएका छन् । घटना सम्बन्धमा थप: अनुसन्धान भईरहेको उनको भनाइ छ ।

  प्रतिकृया दिनुहोस्

  भान्सामा महंगीको मार पर्न नदिन पहल, सस्तियो मूल्य

  भान्सामा प्रयोग हुने मसाला जिराको भाउ भारीमात्रामा घटेको छ । पछिल्लो समय जिराको मूल्य घटेको...

  ३५ दिनदेखि सिटिइभिटिका कर्मचारीहरु आन्दोलित, पेल्ने पक्षमा नेतृत्व

  सानोठिमीस्थित प्राविधिक शिक्षा तथा व्यावसायिक तालिम परिषद (सिटिइभिटि) का कर्मचारीहरु आन्दोलित भएका ३५ दिन पुगेको...

  भक्तपुरमा पहिलो पटक तीन पुस्ते फोटो प्रदर्शनी हुने

  भक्तपुरमा पहिलो पटक तीन पुस्ते फोटो प्रदर्शनी हुने भएको छ। भक्तपर पर्यटन विकास समितिका अध्यक्ष...

  राप्रपाबाट निर्वाचित सांसद निलम्बित

  राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टीबाट निर्वाचित प्रदेश सांसदको पद निलम्बनमा परेको छ । कपिलवस्तु क्षेत्र नम्बर ३...

  रक्सि नखाउ भन्दा गयो ज्यान

  रूकुम पश्चिममा हजुरबाको हत्या आरोपमा प्रहरीले नातिलाई पक्राउ गरेको छ । रुकुम पश्चिमको मुसिकोट नगरपालिका-१२...