News Portal

 • एमाले भक्तपुरले ल्यायो कार्यकर्ता संरक्षण स्कीम

  बाबुराम दाहाल / भक्तपुर पोस्ट भक्तपुर, १५ माघ २०७८
  ७५८ पटक
  bachanभक्तपुर, १५ माघ २०७८

  नेकपा(एमाले) भक्तपुरका अध्यक्ष बचन देउजाले कार्यकर्ता संरक्षण योजना अघि सारेका छन् । कार्यकर्ता संरक्षणका लागि आर्थिक कोष नै खडा गरी काम गर्ने उनको योजना रहेको छ ।

  युवा नेता देउजा नेकपा(एमाले) भक्तपुरका निर्विरोध निर्वाचित अध्यक्ष हुन् । उनले आफ्नो जन्मदिनको अवसर पारेर शुक्रवार कार्यकर्ता संरक्षण कोषको घोषणा गरेका छन् । आफ्नो तर्फबाट कोषमा ५१ हजार रुपैयाँ जम्मा गरी उनले कार्यकर्ता संरक्षण कोष संचालन गर्ने उद्घोष गरेका पार्टीका चाँगुनारायण नगर उपाध्यक्ष जयराम बास्तोलाले बताए ।

  उक्त अवसरमा पार्टीका जिल्ला इन्चार्ज सोमप्रसाद मिश्र समेत उपस्थित रहेका बताइएको छ । मिश्रले पनि कोषमा आर्थिक योगदान गर्ने प्रतिवद्धता प्रकट गरेका छन् । यद्यपी कोष खडा गर्ने नेकपा (एमाले) भक्तपुर जिल्ला कमिटिको निर्णय हो वा नेताहरुको व्यक्तिगत सोच हो भन्ने बारेमा भने स्पष्ट पारिएको छैन । सम्पूर्ण जनताको अप्ठ्यारोमा साथ् दिन प्रतिवद्ध राजनीतिक दल कार्यकर्तामुखी हुनु नहुने आफ्नो मत रहेको एमाले भक्तपुरका एक जिल्ला सदस्यले नाम उल्लेख नगर्ने सर्तमा बताएका छन् ।

  जिल्ला अध्यक्ष देउजाले कोष खडा गरी रकम संकलन गरिने र त्यसबाट कार्यकर्तालाई अप्ठ्यारो पर्दा सहयोग गर्ने उदेश्य रहेको बताएका छन् । एमाले भक्तपुरको कार्यकर्ता संरक्षण कोषको उदेश्य असल भएपनि यसको प्रभावाकारिता भने कार्यविधि कस्तो हुने भन्ने विषयमा भर पर्ने एमाले कार्यकर्ताहरु बताउँछन् ।

  पार्टी बिभाजन पछि कार्यकर्तालाई पार्टीप्रति आकर्षित गरिराख्न एमाले भक्तपुरले आर्थिक योजना अघि सार्नु बिचारलाई भन्दा भौतिक उत्प्रेरणालाई महत्व दिनु भएको भन्दै कतिपयले आलोचना समेत गरेका छन् । तीनै तहका निर्वाचन नजिकिदै गर्दा नेकपा(एमाले) भक्तपुरका अध्यक्ष बचन देउजाले अघि सारेको कर्पोरेट मोडलको कार्यकर्ता संरक्षण स्कीमलाई अर्थपूर्ण रुपले हेरिएको छ ।

  प्रतिकृया दिनुहोस्

  भक्तपुरमा पहिलो पटक तीन पुस्ते फोटो प्रदर्शनी हुने

  भक्तपुरमा पहिलो पटक तीन पुस्ते फोटो प्रदर्शनी हुने भएको छ। भक्तपर पर्यटन विकास समितिका अध्यक्ष...

  राप्रपाबाट निर्वाचित सांसद निलम्बित

  राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टीबाट निर्वाचित प्रदेश सांसदको पद निलम्बनमा परेको छ । कपिलवस्तु क्षेत्र नम्बर ३...

  रक्सि नखाउ भन्दा गयो ज्यान

  रूकुम पश्चिममा हजुरबाको हत्या आरोपमा प्रहरीले नातिलाई पक्राउ गरेको छ । रुकुम पश्चिमको मुसिकोट नगरपालिका-१२...

  शिशु निकेतन स्कूलकी छात्रा होस्टेलमै मृत फेला

  चितवनको रत्ननगर नगरपालिका–१० स्थित एकता शिशु निकेतन बोर्डिङ स्कुलको होस्टलमा एक छात्रा मृत फेला परेकी...

  चाँगुनारायणमा घरफोडी दिनदहाडै चोरी, २ युवक पक्राउ

  भक्तपुरको चाँगुनारायण नगरपालिका वडा नं. ३ मा कोही नभएको मौका पारी दिनदहाडै चोरी गर्ने २...