News Portal

 • भक्तपुरमा भयरहीत वातावरणमा शान्तिपूर्ण तवरले निर्वाचन सम्पन्न

  भक्तपुरपोस्ट संवाददाताभक्तपुर, ६ जेठ २०७९
  ६९९ पटक
  भक्तपुर, ६ जेठ २०७९

  भक्तपुरकी प्रमुख जिल्ला अधिकारी रुद्रादेवी शर्माले सीमित साधन र श्रोतका बीचपनि भक्तपुरमा शान्तिपूर्ण तवरले निर्वाचन सम्पन्न गर्न सकिएको प्रति सन्तोष व्यक्त गरेकी छन । जिल्लामा भयरहीत वातावरणमा शान्तिपूर्ण तवरले निर्वाचन सम्पन्न भएको भन्दै उनले सन्तोष व्यक्त गरेकी हुन् ।

  शान्ति सुरक्षाको स्थिति मजबुत भएकोले स्थानीय जनता उत्साहित भएर निर्वाचनमा सहभागी भएका प्रजिअ शर्माको भनाइ छ । भक्तपुरमा ७६ प्रतिसत मतदान हुनु यसको प्रमाण भएको उनले प्रष्ट पारिन । त्यतिमात्र होइन, जिल्लामा मतदान पछिको मत गणना पनि बिबादरहीत ढंगले सकिएको र निर्वाचन परीणामप्रति कसैको असहमती नदेखिनु ठूलो सफलता भएको दावी गरेकी छन् ।

  जिल्लामा निर्वाचन परिचालन, अनुगमन र व्यवस्थापनको पक्ष बलियो पारिएकाले निर्वाचनका क्रममा अप्रिय घटना नभएको जिकिर गर्दै उनले अन्य जिल्लाको तुलनामा भक्तपुरले मतपरिणाम समेत छिटो सार्वजनिक गर्न सक्नु निर्वाचनको सुखद पक्ष रहेको बताइन । प्रजिअ शर्माले नगरपालिकाको आवश्यकता र जनताको अपेक्षा अनुरुप जनप्रतिनिधिहरुले काम गर्ने बिश्वास व्यक्त गर्दै त्यसका लागि आवश्यक सहजीकरण र समन्वयका लागि आफूहरु सदैव तत्पर रहने प्रतिवद्धता समेत प्रकट गरिन ।

  प्रतिकृया दिनुहोस्

  राष्ट्रका लागि दुई घण्टा अभियानमा पूर्व प्रधानमन्त्री ओलीको ऐक्यवद्धता

  भक्तपुरबाट शुरु गरिएको ‘राष्ट्रका लागि दुई घण्टा अभियान’ मा पूर्व प्रधानमन्त्री केपी शर्मा ओलीले ऐक्यवद्धता...

  ४ चिनियाँ नागरिक भक्तपुरमा पक्राउ

  भक्तपुरको सूर्यविनायक नगरपालिका वडा नं. १० भातेढिकुर स्थित अरनिको हाइवे बाट ४ चिनियाँ नागरिक पक्राउ...

   नेपालमा सुनको नयाँ किर्तिमान

  नेपाली बजारमा सुनको मूल्यले नयाँ किर्तिमान बनाएको छ । विहिबार सुन तोलामा १८ सयले बढेर...

  जेठ २६ गते नगदेशमा दिनभर वः फेस्टिबल, ४ लाखले अवलोकन गर्ने

  मध्यपुर थिमि नगरपालिकामा फेरिपनि वः फेस्टिबल हुने भएको छ । अघिल्लो वर्ष दुईपोखरीमा गरिएको व:...

  मातृभाषा जोगाउने अभियानमा पनि पत्रकारिता जोडिनुपर्नेमा जोड

  उपप्रधान एवं परराष्ट्र मन्त्री नारायणकाजी श्रेष्ठ प्रकाशले मातृभाषाको संरक्षणका लागि पत्रकारिता जगत अघि बढ्नुपर्ने बताएका...