News Portal

 • आउँदो निर्वाचनमा सञ्चारकर्मी सिंह भक्तपुरबाट उम्मेदवार बन्ने सम्भावना

  भक्तपुरपोस्ट संवाददाताभक्तपुर, ३२ असार २०७९
  २९४० पटक
  भक्तपुर, ३२ असार २०७९

  अमेरिकाबाट फर्किएकी सञ्चारकर्मी एवं सुपरिचित समाचार बाचिका रमा सिंहले मतदाता परिचय पत्र बनाएकी छन् । जिल्ला निर्वाचन कार्यालय भक्तपुर आएर उनले मतदाता परिचय पत्रका लागि विवरण भरेकी हुन् ।                                                                                                                    शुक्रबार पत्रकारद्वय बिकल श्रेष्ठ र रमेश खड्कासंग निर्वाचन कार्यालय पुगी विवरण भरेकी सिंहले आफ्नो ठेगाना मध्यपुर थिमि नगरपालिका वडा नम्बर २ उल्लेख गरेकी छन् । पछिल्लो समय राजनीतिलाई समेत महत्व दिएर गतिविधि गरिरहेकी सिंहले भक्तपुरमा मतदाता विवरण अध्यावधिक गरे संगै उनी आउँदो निर्वाचनमा भक्तपुर बाट उम्मेदवार बन्ने समेत सम्भावना बलियो बन्दै गएको उनी निकट श्रोतले जनाएको छ ।                                                                                                      सिंहले  उम्मेदवार बन्ने उदेश्यले मतदाता परिचय पत्र लिन खोजेको विषयमा कुनै आधिकारिक पुष्टि भने भएको छैन । यद्यपि भक्तपुर पोस्ट श्रोतले भने उनी रवी लामिछाने नेतृत्वको पार्टी बाट भक्तपुर-२ को प्रतिनिधि सभा सदस्यमा उम्मेदवार बन्ने दावी गरेको छ ।

  प्रतिकृया दिनुहोस्

  उपप्रधान तथा गृहमन्त्री लामिछानेको भक्तपुरमा १ रोपनी जग्गा

  सरकारका उपप्रधान तथा गृहमन्त्री रवि लामिछानेको भक्तपुरमा १ रोपनी १ आना पैतृक सम्पत्ति रहेको छ...

  कान्तिपुर मिडिया ग्रुपका अध्यक्ष कैलाश सिरोहिया पक्राउ

  कान्तिपुर मिडिया ग्रुपका अध्यक्ष कैलाश सिरोहिया पक्राउ परेका छन् । सिरोहियालाई नागरिकता कीर्ते आरोपमा प्रहरीले...

  भक्तपुरमाथि विभेद भएको छ : मेयर प्रजापति

  आदरणीय नगरबासी दाजुभाइ तथा दिदीबहिनीहरू, दोस्रो कार्यकालको निम्ति हामी निर्वाचित भएर बहाली भएको आज दुई...

  भक्तपुरका बासुले ल्याए मोबाइल हराउन नदिने ‘एप’

  भक्तपुरका व्यवसायी सुवास बासुले मोबाइल हराउन नदिने एप्लिकेशन भित्राएका छन् । उनले भारतमा लोकप्रिय रहेको...

  एमाले भक्तपुरको अध्यक्षमा दोहोरिए देउजा

  नेकपा एमालेको भक्तपुर जिल्ला कमिटीको ९ औं अधिवेशनले नयाँ नेतृत्व निर्वाचित गरेको छ । सल्लाघारीस्थित...