News Portal

 • उच्च अदालतको मूल्यांकनमा उत्कृष्ट सावित भक्तपुरका जिल्ला न्यायाधीश बास्तोला सम्मानित

  भक्तपुरपोस्ट संवाददाताभक्तपुर, १६ साउन २०७९
  ७५१ पटक
  भक्तपुर, १६ साउन २०७९

  भक्तपुर जिल्ला अदालतका मुख्य न्यायाधीश गोपालप्रसाद बास्तोला उच्च अदालत पाटनको मूल्यांकनमा उत्कृष्ट सावित हुँदै सम्मानित भएका छन् । मातहत जिल्ला अदालतका न्यायाधीश मध्ये सर्वाधिक मुद्दा फैसला गरेको भन्दै उच्च अदालत पाटनले बास्तोलालाई सम्मान गरेको हो ।                                                                                                                               शुक्रवार उच्च अदालत पाटनको सभाहलमा सम्पन्न वार्षिक समिक्षा  कार्यक्रममा जिल्ला अदालत भक्तपुरका मुख्य न्यायाधीश बास्तोलालाई उच्च अदालत पाटनका मुख्य न्यायाधीशले सम्मान पत्र प्रदान गरेका हुन् । आर्थिक वर्ष २०७८/७९ मा मातहतका जिल्ला अदालत मध्ये भक्तपुर जिल्ला अदालतका मुख्य न्यायाधीश बास्तोलाले सबैभन्दा धेरै मुद्दा  फैसला गरेकाले सम्मान पत्र प्रदान गरिएको बताइएको छ ।         भक्तपुर जिल्ला अदालतको १ नम्बर इजलासका न्यायाधीश बास्तोलाले बागमती प्रदेश अन्तर्गत मात्र नभई देशैभरका जिल्ला न्यायाधीशमध्ये  सर्वाधिक मुद्दा  फैसलाको रेकर्ड राखेका छन् । उनले सम्पन्न आर्थिक वर्षमा करिब ७ सय मुद्दा फैसला गर्दै एक वर्षमा सबैभन्दा धेरै मुद्दा फैसला गर्ने न्यायाधीशको रेकर्ड राखेका हुन् ।                                                                                                                                              समिक्षा कार्यक्रममा उच्च अदालत पाटन हेटौंडा इजलासका न्यायाधीश नरिश्वर भण्डारी पनि उच्च अदालत पाटनका न्यायाधीश मध्ये सबैभन्दा धेरै मुद्दा फैसला गरेकोप्रति सम्मानित भएका छन् ।

  प्रतिकृया दिनुहोस्

  घिमिरे गाउँमा भेटिएको शवको पहिचान, हत्या आरोपमा सुडालका एकसहित २ जना सार्वजनिक

  भक्तपुरको सीमाना संगै जोडिएको काभ्रेको बनेपा १ स्थित घिमिरे गाउँमा आइतवार बिहान मृत अवस्थामा भेटिएका...

  आज बर्षाको सम्भावना

  नेपाल र भारतको बिहार त्था पश्चिम बंगाल आसपासको क्षेत्रमा रहेको न्यूनचापीय क्षेत्रको प्रभावले सोमबार देशभर...

  बेरोजगार उत्पादन गर्ने शिक्षा आवश्यक छैन : विप्लव

  नेपाल कम्युनिष्ट पार्टीका महासचिव विप्लव सीले बेरोजगार उत्पादन गर्ने शिक्षा आवश्यक नरहेको बताएका छन् ।...

  शिक्षकले राजनीति गर्न पाउनुपर्छ र एसईई पनि हटाउनु हुँदैन : प्रेम सुवाल

  prem suwal

  भक्तपुर १ का प्रतिनिधि सभा सदस्य प्रेम सुवालले शिक्षा बिधेयकमा उल्लेख शिक्षकले राजनीति गर्न नपाउने...

  प्रधानमन्त्रीको चीन भ्रमणले समृद्धिका लागि सम्भावनाको नयाँ ढोका खोल्यो : माओवादी केन्द्र

  नेकपा (माओवादी केन्द्र)ले पार्टी अध्यक्ष एवं प्रधानमन्त्री पुष्पकमल दाहाल ‘प्रचण्ड’को चीन भ्रमणले विश्वासको वातावरण बनाउँदै...