News Portal

 • उच्च अदालतको मूल्यांकनमा उत्कृष्ट सावित भक्तपुरका जिल्ला न्यायाधीश बास्तोला सम्मानित

  भक्तपुरपोस्ट संवाददाताभक्तपुर, १६ साउन २०७९
  ८७५ पटक
  भक्तपुर, १६ साउन २०७९

  भक्तपुर जिल्ला अदालतका मुख्य न्यायाधीश गोपालप्रसाद बास्तोला उच्च अदालत पाटनको मूल्यांकनमा उत्कृष्ट सावित हुँदै सम्मानित भएका छन् । मातहत जिल्ला अदालतका न्यायाधीश मध्ये सर्वाधिक मुद्दा फैसला गरेको भन्दै उच्च अदालत पाटनले बास्तोलालाई सम्मान गरेको हो ।                                                                                                                               शुक्रवार उच्च अदालत पाटनको सभाहलमा सम्पन्न वार्षिक समिक्षा  कार्यक्रममा जिल्ला अदालत भक्तपुरका मुख्य न्यायाधीश बास्तोलालाई उच्च अदालत पाटनका मुख्य न्यायाधीशले सम्मान पत्र प्रदान गरेका हुन् । आर्थिक वर्ष २०७८/७९ मा मातहतका जिल्ला अदालत मध्ये भक्तपुर जिल्ला अदालतका मुख्य न्यायाधीश बास्तोलाले सबैभन्दा धेरै मुद्दा  फैसला गरेकाले सम्मान पत्र प्रदान गरिएको बताइएको छ ।         भक्तपुर जिल्ला अदालतको १ नम्बर इजलासका न्यायाधीश बास्तोलाले बागमती प्रदेश अन्तर्गत मात्र नभई देशैभरका जिल्ला न्यायाधीशमध्ये  सर्वाधिक मुद्दा  फैसलाको रेकर्ड राखेका छन् । उनले सम्पन्न आर्थिक वर्षमा करिब ७ सय मुद्दा फैसला गर्दै एक वर्षमा सबैभन्दा धेरै मुद्दा फैसला गर्ने न्यायाधीशको रेकर्ड राखेका हुन् ।                                                                                                                                              समिक्षा कार्यक्रममा उच्च अदालत पाटन हेटौंडा इजलासका न्यायाधीश नरिश्वर भण्डारी पनि उच्च अदालत पाटनका न्यायाधीश मध्ये सबैभन्दा धेरै मुद्दा फैसला गरेकोप्रति सम्मानित भएका छन् ।

  प्रतिकृया दिनुहोस्

  ४ सवारी साधन ठोक्किदा गयो २ जनाको ज्यान

  नारायणगढ-मुग्लिन सडक खण्डमा आइतबार राति भएको सवारी दुर्घटनामा परी मृत्यु हुनेको सङ्ख्या दुई पुगेको छ...

  चाँगुनारायणका उपप्रमुखको तलब र भत्ता, स्कूले विद्यार्थीलाई पोशाक र जुत्ता

  भक्तपुरको चाँगुनारायण नगरपालिकाका उपप्रमुख रमेश बुढाथोकीले आफूले पाउने तलब भत्ताको रकम विद्यालय पढ्ने बाबुनानीहरुको लागि...

  सिरोहियाको पक्षमा बोलेर आलोचित बनेका महले मागे माफी

  कान्तिपुर मिडिया ग्रुपका अध्यक्ष कैलास सिरोहियाको पक्षमा बोलेपछि आलोचित बन्न पुगेका कलाकारद्वय मदन कृष्ण श्रेष्ठ...

  दधिकोटका घिमिरेलाई उत्कृष्ट मानव अधिकार सेवा पुरस्कार

  भक्तपुरको सूर्यविनायक- ४ दधिकोट निवासी लोकनाथ घिमिरेलाई उत्कृष्ट मानव अधिकार सेवा पुरस्कार प्रदान गरिएको छ...

  सेक्युरिटी प्रिन्टिङ प्रेसमा दोषी ठहर इन्जिनियरले गरे भक्तपुरस्थित आफ्नै निवासमा आत्महत्या

  भ्रष्टाचार मुद्दामा विशेष अदालतले दोषी करार गरेपछि एक सरकारी कर्मचारीले आत्महत्या गरेका छन् । सेक्युरिटी...