News Portal

 • उच्च अदालतको मूल्यांकनमा उत्कृष्ट सावित भक्तपुरका जिल्ला न्यायाधीश बास्तोला सम्मानित

  भक्तपुरपोस्ट संवाददाताभक्तपुर, १६ साउन २०७९
  ५५२ पटक
  भक्तपुर, १६ साउन २०७९

  भक्तपुर जिल्ला अदालतका मुख्य न्यायाधीश गोपालप्रसाद बास्तोला उच्च अदालत पाटनको मूल्यांकनमा उत्कृष्ट सावित हुँदै सम्मानित भएका छन् । मातहत जिल्ला अदालतका न्यायाधीश मध्ये सर्वाधिक मुद्दा फैसला गरेको भन्दै उच्च अदालत पाटनले बास्तोलालाई सम्मान गरेको हो ।                                                                                                                               शुक्रवार उच्च अदालत पाटनको सभाहलमा सम्पन्न वार्षिक समिक्षा  कार्यक्रममा जिल्ला अदालत भक्तपुरका मुख्य न्यायाधीश बास्तोलालाई उच्च अदालत पाटनका मुख्य न्यायाधीशले सम्मान पत्र प्रदान गरेका हुन् । आर्थिक वर्ष २०७८/७९ मा मातहतका जिल्ला अदालत मध्ये भक्तपुर जिल्ला अदालतका मुख्य न्यायाधीश बास्तोलाले सबैभन्दा धेरै मुद्दा  फैसला गरेकाले सम्मान पत्र प्रदान गरिएको बताइएको छ ।         भक्तपुर जिल्ला अदालतको १ नम्बर इजलासका न्यायाधीश बास्तोलाले बागमती प्रदेश अन्तर्गत मात्र नभई देशैभरका जिल्ला न्यायाधीशमध्ये  सर्वाधिक मुद्दा  फैसलाको रेकर्ड राखेका छन् । उनले सम्पन्न आर्थिक वर्षमा करिब ७ सय मुद्दा फैसला गर्दै एक वर्षमा सबैभन्दा धेरै मुद्दा फैसला गर्ने न्यायाधीशको रेकर्ड राखेका हुन् ।                                                                                                                                              समिक्षा कार्यक्रममा उच्च अदालत पाटन हेटौंडा इजलासका न्यायाधीश नरिश्वर भण्डारी पनि उच्च अदालत पाटनका न्यायाधीश मध्ये सबैभन्दा धेरै मुद्दा फैसला गरेकोप्रति सम्मानित भएका छन् ।

  प्रतिकृया दिनुहोस्

  पहिलो पटक प्रधानमन्त्रीको बिपक्षमा मतदान गरेको नेमकिपा यसपटक तटस्थ

  एउटै कार्यकालमा प्रधानमन्त्री पुष्पकमल दाहाल प्रचण्डले दुईपटक बिश्वासको मत लिएका छन् । पहिलो पटक विश्वासका...

  युट्युब च्यानललाई कारबाही गर्न प्रहरी र युट्युब कम्पनीलाई पत्राचार गर्दै प्रेस काउन्सिल

  प्रेस काउन्सिल नेपालले पत्रकार आचारसंहिताको चरम उल्लङ्घन गर्ने ३५ वटा युट्युब च्यानललाई विशेष अनुगमनमा राखेको...

  शुक्रबार सम्म मन्त्रीपरिषद बिस्तार

  प्रधानमन्त्री पुष्पकमल दाहाल प्रचण्डले शुक्रबार सम्म मन्त्रीपरिषद बिस्तार गर्ने भएका छन् । बिश्वासको मत पाएपछि...

  शब्द चयन नमिलेको सभामुख घिमिरेको स्वीकारोक्ति, संसद र प्रेसबीच सुमधुर सम्बन्ध हुनुपर्ने जोड

  प्रतिनिधि सभाका सभामुख देवराज घिमिरेले संसद र प्रेससँगको सम्बन्ध सुमधुर हुनु पर्नेमा जोड दिए ।...

  स्ववियु निर्वाचनमा झडप नियन्त्रण गर्न हवाई फायर

  बाजुराको बूढीनन्दा नगरपालिका -२ कोल्टीस्थित बूढीनन्दा क्याम्पसमा भएको स्वतन्त्र विद्यार्थी युनियनको निर्वाचनमा झडप भएको छ...