News Portal

 • शारीरिक सुगठन आकर्षणको दृष्टिले मात्र नभई स्वास्थ्यको दृष्टिले समेत आवश्यक : मेयर खत्री

  राजेशमान मानन्धर / भक्तपुरपोस्ट भक्तपुर, २६ साउन २०७९
  ४८७ पटक
  भक्तपुर, २६ साउन २०७९

  चाँगुनारायण नगरपालिकाका मेयर जीवन खत्रीले राम्रो स्वास्थ्यका लागि शारीरिक सुगठन आवश्यक रहेको बताएका छन् ।  युवा आकर्षणको दृष्टिले मात्र नभई स्वास्थ्यको दृष्टिकोणले पनि शारीरिक सुगठन महत्वपूर्ण रहेको उनले बताएका हुन् ।                                                                                                                                             जिल्ला शारीरिक सुगठन भक्तपुरका अध्यक्ष बाबुकाजी मानन्धरको नेतृत्वमा चाँगुनारायण पुगेको शारीरिक सुगठन संघको कार्यसमितिलाई सम्बोधन गर्दै उनले सोकुरा बताएका सल्लाहकार रामकृष्ण मानन्धरले जानकारी गराए । निर्वाचित नगर प्रमुख जीवन खत्री र उपप्रमुख रमेश बुढाथोकीलाई सम्मान पत्र प्रदान गर्न बुधवार जिल्ला शारीरिक सुगठन संघ भक्तपुरको टोली चाँगुनारायण पुगेको थियो ।                                                 उक्त अवसरमा अध्यक्ष बाबुकाजी मानन्धरले शारीरिक सुगठनको क्षेत्रमा रहेका समस्याहरु अवगत गराउदै त्यसको समाधानका लागि नगरपालिकाको सहयोग रहने बिश्वास ब्यक्त गरेका थिए । उनले आफूहरुले जिल्लामा आयोजना गर्न लागेको पाँचौ मिस्टर भक्तपुर र दोश्रो महिला फिजिक्स प्रतियोगिताको लागि समेत चाँगुनारायण नगरपालिकाले सहयोग गर्ने अपेक्षा प्रकट गरे । प्रतियोगिता भदौ १७ र १८ गते गर्ने तयारी रहेको बताइएको छ ।                                                                                                                                                मेयर खत्री र उपमेयर बुढाथोकीले उक्त प्रतियोगितामा आफूहरुको सहयोग रहने आश्वासन समेत दिएका छन् । उक्त अवसरमा सल्लाहकार अधिवक्ता रामकृष्ण मानन्धर, कोषाध्यक्ष एवं प्रतियोगिता संयोजक अशोक घजु, सदस्यहरु रोशन मानन्धर र रमेश सुवाल लगायतको उपस्थिति रहेको थियो ।

  प्रतिकृया दिनुहोस्

  ताथलीस्थित महायज्ञमा मेयरको उद्घोष : २०८२ साललाई धार्मिक पर्यटन वर्ष मनाइने

  चाँगु नारायण नगरपालिकाका मेयर जीवन खत्रीले आगामी २०८२ साललाई धार्मिक पर्यटन बर्ष मनाउने तयारी गरिएको...

  मध्यपुर थिमिमा सिंहावलोकनको नयाँ शुरुवात

  madhyapur thimi municipality thimi

  मध्यपुर थिमि नगरपालिकाले वार्षिक प्रगतीको समीक्षा गर्ने प्रचलन शुरु गरेको छ । नगरपालिकाले चागु आवको...

  ताथलीमा महायज्ञको उद्घाटन : सांसद थापाले गरे आयोजक बालयोगेश्वर विजयमूर्तिको प्रशंसा

  भक्तपुर क्षेत्र नं. २ का प्रतिनिधि सभा सदस्य दुर्लभ थापाले राज्यले गर्नुपर्ने काम बालयोगेश्वर विजयमूर्ति...

  बेहुली झैं बन्यो ताथली : भक्तजन संगै तानिए टिकटकर

  भक्तपुरको चाँगुनारायण ९ ताथलीमा बिहीबारबाट सुरु हुने श्रीमदभागवत विराट पितृ मुक्ति ज्ञान महायज्ञको तयारी सम्पन्न...

  Municipality welcomes the first group to enter Bhaktapur city

  bhaktapur welcomes

  On the occasion of World Tourism Day, the first group to enter Bhaktapur has been...