News Portal

 • शारीरिक सुगठन आकर्षणको दृष्टिले मात्र नभई स्वास्थ्यको दृष्टिले समेत आवश्यक : मेयर खत्री

  राजेशमान मानन्धर / भक्तपुरपोस्ट भक्तपुर, २६ साउन २०७९
  ६१८ पटक
  भक्तपुर, २६ साउन २०७९

  चाँगुनारायण नगरपालिकाका मेयर जीवन खत्रीले राम्रो स्वास्थ्यका लागि शारीरिक सुगठन आवश्यक रहेको बताएका छन् ।  युवा आकर्षणको दृष्टिले मात्र नभई स्वास्थ्यको दृष्टिकोणले पनि शारीरिक सुगठन महत्वपूर्ण रहेको उनले बताएका हुन् ।                                                                                                                                             जिल्ला शारीरिक सुगठन भक्तपुरका अध्यक्ष बाबुकाजी मानन्धरको नेतृत्वमा चाँगुनारायण पुगेको शारीरिक सुगठन संघको कार्यसमितिलाई सम्बोधन गर्दै उनले सोकुरा बताएका सल्लाहकार रामकृष्ण मानन्धरले जानकारी गराए । निर्वाचित नगर प्रमुख जीवन खत्री र उपप्रमुख रमेश बुढाथोकीलाई सम्मान पत्र प्रदान गर्न बुधवार जिल्ला शारीरिक सुगठन संघ भक्तपुरको टोली चाँगुनारायण पुगेको थियो ।                                                 उक्त अवसरमा अध्यक्ष बाबुकाजी मानन्धरले शारीरिक सुगठनको क्षेत्रमा रहेका समस्याहरु अवगत गराउदै त्यसको समाधानका लागि नगरपालिकाको सहयोग रहने बिश्वास ब्यक्त गरेका थिए । उनले आफूहरुले जिल्लामा आयोजना गर्न लागेको पाँचौ मिस्टर भक्तपुर र दोश्रो महिला फिजिक्स प्रतियोगिताको लागि समेत चाँगुनारायण नगरपालिकाले सहयोग गर्ने अपेक्षा प्रकट गरे । प्रतियोगिता भदौ १७ र १८ गते गर्ने तयारी रहेको बताइएको छ ।                                                                                                                                                मेयर खत्री र उपमेयर बुढाथोकीले उक्त प्रतियोगितामा आफूहरुको सहयोग रहने आश्वासन समेत दिएका छन् । उक्त अवसरमा सल्लाहकार अधिवक्ता रामकृष्ण मानन्धर, कोषाध्यक्ष एवं प्रतियोगिता संयोजक अशोक घजु, सदस्यहरु रोशन मानन्धर र रमेश सुवाल लगायतको उपस्थिति रहेको थियो ।

  प्रतिकृया दिनुहोस्

  सूर्यविनायकको प्रमुख प्राथमिकतामा कृषि : नगरलाई दुध,मासु र अन्डाको हव बनाइने(पूर्णपाठसहित)

  सूर्यविनायक नगरपालिकाले आफ्नो नीति तथा कार्यक्रममा कृषि र पर्यटनलाई प्रमुख प्राथमिकतामा राखेको छ । नगर...

  भक्तपुरले उत्कृष्ट विद्यार्थी, शिक्षक र विद्यालय घोषणा गरी प्रोत्साहन गर्ने

  भक्तपुर नगरपालिकाले उत्कृष्ट विद्यार्थी, शिक्षक र विद्यालय घोषणा गरी प्रोत्साहनको नीति लिएको छ । शिक्षामा...

  हनुमन्ते अस्तव्यस्त,करोडौं फ्रिज गरी सरोकारवाला मस्त भन्दै नेता एवं अभियन्ता रंजित आक्रोशित

  hanumante naresh

  कुनैपनि समाजको सभ्यता त्यसको नदी र खोलानालासंग सम्बन्धित हुन्छ । भक्तपुरको हनुमती(हनुमन्ते) खोलाले पनि यहाँको...

  चाँगुनारायणका पूर्व मेयर मिश्रलाई मातृशोक

  चाँगुनारायण नगरपालिकाका संस्थापक मेयर एवं नेकपा(एमाले) का केन्द्रीय सदस्य सोमप्रसाद मिश्रलाई मातृशोक परेको छ ।...

  सूर्यविनायक नगरपालिकाको आफ्नै सडक संजाल र नगर यातायात हुनुपर्नेमा कांग्रेसको जोड

  नेपाली कांग्रेस सूर्यविनायक नगर समितिले स्थानीय सरकारलाई गम्भीर ध्यानाकर्षण गराएको छ । मंगलवार सो समितिले...