News Portal

 • काठमाडौंमा मनाइयो पाकिस्तानको ७५ औं स्वतन्त्रता दिवस

  भक्तपुरपोस्ट संवाददाताभक्तपुर, २९ साउन २०७९
  ३५२ पटक
  भक्तपुर, २९ साउन २०७९

  उपराष्ट्रपति नन्दबहादुर पुनको प्रमुख आतिथ्यतामा काठमाडौस्थित पाकिस्तानी राजदुतावासले आफ्नो देश पाकिस्तानको ७५ औँ स्वतन्त्रता दिवस मनाएको छ । आइतबार साँझ पाकिस्तानी राजदुतावास र नेपाल–पाकिस्तान मैत्री तथा सांस्कृतिक सङ्घले संयुक्त रूपमा एक विशेष कार्यक्रमका बीच स्वतन्त्रता दिवस मनाएको हो ।

  कार्यक्रममा श्रम, रोजगार तथा सामाजिक सुरक्षा मन्त्री शेरबहादुर कुँवरले नेपाल र पाकिस्तानबीचको पारस्परिक सहयोग, एकता र मैत्री उदाहरणीय रहेको भन्दै त्यसको निरन्तरतामा जोड दिएका थिए । त्यसैगरी पाकिस्तानका राजदुत सइद हैदर शाहले  पाकिस्तान र नेपालबीचको सम्बन्धलाई थप मजबुद बनाउन आफू लागिरहेको बताए । उनले दक्षिण एसियाको समृद्धिका लागि शान्तिको आवश्यकता रहेको र त्यो सदस्य हुनुको नाताले नेपाल-पाकिस्तान दुबै देशको साझा चासोको विषय भएको समेत भनेका थिए ।

  हिमालय शमशेर जबराको सभापतित्वमा सम्पन्न कार्यक्रममा विभिन्न राष्ट्रका राजदुत, कुटनैतिक नियोगका प्रतिनिधि, पूर्व मन्त्री तथा नेता, अभिनेता, उद्योगीब्यापारी र पत्रकार लगायत बौद्धिक वर्ग एवं पाकिस्तानलाई मन पराउने मानिसहरुको प्रतिनिधिमूलक सहभागिता रहेको थियो । यस अघि पाकिस्तान दूतावासमा राष्टिय झण्डा झण्डोत्तोलन गरिनुका साथै पाकिस्तानका राष्ट्रपति र प्रधानमन्त्रीको शुभकामना सन्देश पढेर सुनाइएको थियो ।

  प्रतिकृया दिनुहोस्

  ताथलीस्थित महायज्ञमा मेयरको उद्घोष : २०८२ साललाई धार्मिक पर्यटन वर्ष मनाइने

  चाँगु नारायण नगरपालिकाका मेयर जीवन खत्रीले आगामी २०८२ साललाई धार्मिक पर्यटन बर्ष मनाउने तयारी गरिएको...

  मध्यपुर थिमिमा सिंहावलोकनको नयाँ शुरुवात

  madhyapur thimi municipality thimi

  मध्यपुर थिमि नगरपालिकाले वार्षिक प्रगतीको समीक्षा गर्ने प्रचलन शुरु गरेको छ । नगरपालिकाले चागु आवको...

  ताथलीमा महायज्ञको उद्घाटन : सांसद थापाले गरे आयोजक बालयोगेश्वर विजयमूर्तिको प्रशंसा

  भक्तपुर क्षेत्र नं. २ का प्रतिनिधि सभा सदस्य दुर्लभ थापाले राज्यले गर्नुपर्ने काम बालयोगेश्वर विजयमूर्ति...

  बेहुली झैं बन्यो ताथली : भक्तजन संगै तानिए टिकटकर

  भक्तपुरको चाँगुनारायण ९ ताथलीमा बिहीबारबाट सुरु हुने श्रीमदभागवत विराट पितृ मुक्ति ज्ञान महायज्ञको तयारी सम्पन्न...

  Municipality welcomes the first group to enter Bhaktapur city

  bhaktapur welcomes

  On the occasion of World Tourism Day, the first group to enter Bhaktapur has been...