News Portal

 • बक्तृत्वकला प्रतियोगितामा मोर्डनकी छात्रा समिक्षा खनाल प्रथम

  भक्तपुरपोस्ट संवाददाता भक्तपुर, १६ मङ्सिर २०७९
  २९७ पटक
  भक्तपुर, १६ मङ्सिर २०७९

  ”शिक्षामा प्रविधिको प्रयोग, आजको आवश्यकता” विषयक बक्तृत्वकला प्रतियोगितामा मोर्डन बोर्डिङ्ग स्कूलकी छात्रा समिक्षा खनालले प्रथम स्थान प्राप्त गरेकी छन् । शुक्रवार सम्पन्न प्रतियोगितामा उनी प्रथम हुन सफल भएकी हुन् ।

  खनाल मोर्डनमा कक्षा १२ मा अध्ययनरत रहेकी छन् । अन्तिम प्रतिस्पर्धाका लागि छनौट भएका ११ प्रतिस्पर्धीलाई पछि पार्दै उनी प्रथम भएकी आयोजकले जनाएको छ । उच्च शिक्षालय तथा माध्यमिक विद्यालय सङ्घ नेपाल (हिसान) भक्तपुरको आयोजना र विनायक शिक्षा निकेतन, थिमिको सहकार्यमा उक्त बक्तृत्वकला शुक्रवार सम्पन्न भएको हो ।प्रतियोगितामा हिसान भक्तपुरसंग आवद्ध विद्यालयका विद्यार्थीहरु सम्मिलित थिए ।

  प्रतियोगितामा काठमाडौ वर्ल्ड स्कूलकी अन्जु त्रिपाठीले द्वितीय र मोर्डनकै सृजन बस्नेतले तृतीय स्थान प्राप्त गरेका हिसान भक्तपुरका अध्यक्ष अनिल कस्पालले जनाएका छन् । अध्यक्ष कस्पालको अध्यक्षतामा सम्पन्न कार्यक्रममा प्रमुख अतिथि नवनिर्वाचित बागमती प्रदेश सभा सदस्य डा राजेन्द्रमान श्रेष्ठले प्रतियोगितामा प्रथम द्वितीय र तृतीय स्थान प्राप्त गर्न सफल प्रतियोगी विद्यार्थीलाई पुरस्कार वितरण समेत गरेका थिए । उक्त अवसरमा आयोजकले प्रमुख अतिथि श्रेष्ठलाई प्रदेश सभा सदस्य निर्वाचित भएकोमा सम्मान पत्र समेत प्रदान गरेको थियो ।

  प्रतिकृया दिनुहोस्

  तोरीको उत्पादन बढ्ने भएपछि किसान खुसी

  पूर्वी नवलपरासीमा यस वर्ष नगदे बालीकोे रूपमा रहेको तोरीको उत्पादन बढ्ने भएको छ । यस...

  लामिछानेको धम्कीपूर्ण अभिव्यक्तिप्रति पत्रकार महासंघको कडा शब्दमा निन्दा

  नेपाल पत्रकार महासंघले राष्ट्रिय स्वतन्त्र पार्टीका अध्यक्ष रवि लामिछानेले पत्रकार सम्मेलनमा दिएको अभिव्यक्तिप्रति गम्भीर ध्यानाकर्षण...

  प्रजिअ रिजालको स्वागत

  सुर्खेत जिल्लाबाट भक्तपुरमा सरुवा भई आएका भक्तपुरका प्रमुख जिल्ला अधिकारी खगेन्द्रप्रसाद रिजालको स्वागत गरिएको छ...

  खेल र खेलाडीहरुको क्षमता अभिबृद्धिका लागि राष्ट्रपति रनिङ शिल्ड

  मध्यपुर थिमि नगरपालिकाका नगरप्रमुख सुरेन्द्र श्रेष्ठले नगरपालिकाले खेलकुदको विकासलाई प्राथमिकतामा राखेर कार्य गर्दै आइरहेको बताउँदैं...

  अब प्रधानमन्त्री हुने गरी आउने लामिछानेको भनाइ

  राष्ट्रिय स्वतन्त्र पार्टी (रास्वपा) का सभापति रवि लामिछानेले अब आगामी निर्वाचनबाट आफू उपप्रधान र गृहमन्त्री...