News Portal

 • नेपाल राष्ट्रिय कर्मचारी महासंघले स्थापना दिवसको अवसरमा शुक्रवार रक्तदान गर्ने

  भक्तपुर, १९ मङ्सिर २०७९
  २०९ पटक
  भक्तपुर, १९ मङ्सिर २०७९

  नेपाल राष्ट्रिय कर्मचारी महासंघले आफ्नो स्थापना दिवसको अवसरमा रक्तदान गर्ने भएको छ । स्थापना दिवसको अवसर पारेर यहि मंसिर २३ गते शुक्रवार महासंघको बबरमहलस्थित कार्यालयमा वृहत् रक्तदान कार्यक्रम गर्ने निर्णय भएको हो ।

  महासंघका फ्राक्सन् सह इन्चार्ज मोहनमान स्वाँरको प्रमुख आतिथ्य र अध्यक्ष मणिरत्न श्रेष्ठको अध्यक्षतामा आइतवार बसेको सचिवालयले उक्त निर्णय गरेको सचिवालय सदस्य प्रकाश अवालेले जानकारी गराएका हुन् । वैठकमा सचिवालयका सदस्यहरूले विभिन्न एजेन्डाहरूमाथि आ-आफ्ना धारणा राखेका थिए।

  सोही वैठकमा महासंघ स्थापना भएको दिन २४ मंसिरमा देशैभर वृहत् कार्यक्रम गर्ने निर्णय भएको महासंघका अध्यक्ष मणिरत्न श्रेष्ठले जानकारी दिएका छन् । साथै, महासंघ स्थापनाको दिनमा काठमाडौमा एक भव्य कार्यक्रम समेत गर्ने र सो कार्यक्रममा पुर्व प्रधानमन्त्री एवं नेपाल कम्युनिस्ट पार्टी (माओवादी केन्द्र)का अध्यक्ष् पुष्पकमल दाहाल प्रचण्डको प्रमुख आतिथ्यता रहने र विशेष अतिथि नेपाल कम्युनिस्ट पार्टी (माओवादी केन्द्र) का उप महासचिव एवं नेपाल राष्ट्रिय कर्मचारी महासंघका फ्राक्सन् इन्चार्ज पम्फा भुसालको हुने अध्यक्ष मणिरत्न श्रेष्ठले वताए ।

  नेपालको कर्मचारी आन्दोलनमा क्रान्तिकारी धार बोकेको यस नेपाल राष्ट्रिय कर्मचारी महासंघको महाधिवेशन पनि आउदो माघ महिनामा नै हुँदैछ । यतिखेर महासंघको महाधिवेशनले कस्तो रणनीति र कार्ययोजना तय गर्छ भन्नेबारे सवैको चासोको विषय बनेको पनि देखिन्छ ।

  प्रतिकृया दिनुहोस्

  तोरीको उत्पादन बढ्ने भएपछि किसान खुसी

  पूर्वी नवलपरासीमा यस वर्ष नगदे बालीकोे रूपमा रहेको तोरीको उत्पादन बढ्ने भएको छ । यस...

  लामिछानेको धम्कीपूर्ण अभिव्यक्तिप्रति पत्रकार महासंघको कडा शब्दमा निन्दा

  नेपाल पत्रकार महासंघले राष्ट्रिय स्वतन्त्र पार्टीका अध्यक्ष रवि लामिछानेले पत्रकार सम्मेलनमा दिएको अभिव्यक्तिप्रति गम्भीर ध्यानाकर्षण...

  प्रजिअ रिजालको स्वागत

  सुर्खेत जिल्लाबाट भक्तपुरमा सरुवा भई आएका भक्तपुरका प्रमुख जिल्ला अधिकारी खगेन्द्रप्रसाद रिजालको स्वागत गरिएको छ...

  खेल र खेलाडीहरुको क्षमता अभिबृद्धिका लागि राष्ट्रपति रनिङ शिल्ड

  मध्यपुर थिमि नगरपालिकाका नगरप्रमुख सुरेन्द्र श्रेष्ठले नगरपालिकाले खेलकुदको विकासलाई प्राथमिकतामा राखेर कार्य गर्दै आइरहेको बताउँदैं...

  अब प्रधानमन्त्री हुने गरी आउने लामिछानेको भनाइ

  राष्ट्रिय स्वतन्त्र पार्टी (रास्वपा) का सभापति रवि लामिछानेले अब आगामी निर्वाचनबाट आफू उपप्रधान र गृहमन्त्री...