News Portal

 • भक्तपुरका ब्यवसायीले सञ्चालन गरेको ट्रिबर्न रिसोर्ट पुगे उपराष्ट्रपति पुन

  भक्तपुरपोष्ट संवाददाताभक्तपुर, १९ पुस २०७९
  ८३९ पटक
  भक्तपुर, १९ पुस २०७९

  उपराष्ट्रपति नन्द बहादुर पुनले ललितपुरको सिस्नेरीस्थित ट्रिबर्न रिसोर्ट्को अवलोकन गरेका छन् । पर्यटकीय क्षेत्र लाँकुरी भन्ज्याङको फेदिमा अन्तर्राष्ट्रियस्तरका भिल्ला समेत रहेको ट्रिबर्न रिर्सटको उपराष्ट्रपति पुनले मंगलवार अवलोकन गरेका हुन् ।  नेकपा (माओवादी केन्द्र)का पोलिटब्युरो सदस्य एबम् भक्तपुर इन्चार्ज दिलिप कुमार प्रजापती सहित पुगेका उपराष्टपति पुनले रिसोर्टमा करिब १ घण्टा समय बिताएको रिर्सटका संचालक एबम् भक्तपुरका युवा उद्यमी ब्यवसायी नरेश रन्जितले बताए ।

  2

  युवाहरुद्धारा संचालित रिसोर्ट्को अवस्थिती, साजसज्जा, वातावरण र परिकारले आफू प्रभावित भएको उपराष्टपति पुनले प्रतिक्रिया दिएका छन् ।  रिसोर्टले रोजगारी संगै उक्त श्रेत्रमा पर्यटकीय तथा आर्थिक गतिबिधि समेत बढ्ने उपराष्ट्रपति पुनले विश्वास ब्यक्त गरे ।

  3

  लामो समय आतिथ्य सत्कार लगायतका सेवा श्रेत्रमा काम गर्दै आएका उज्जन कुमार श्रेष्ठ , नरेश रन्जित , राजु कुटु , डिकेन कुटु , नबिन श्रेष्ठ लगायत समुहले तारे होटेल स्तरको सेवा सुविधा सहित रिसोर्ट संचालन गरेको हो । ललितपुरको ग्वार्को चोकबाट करिब ८ किलोमिटर दुरिमा रहेको नेपालकै एउटा महत्त्वपूर्ण पर्यटन गन्तव्यका रूपमा विकास हुदै गएको स्थानमा रहेको यस ट्रिबर्न रिर्सटमा अन्तर्राष्ट्रिय स्तरका भिल्ला सहित , बिभिन्न कार्यक्रमका लागि सेमिनार हल , स्वना -स्पा , ज्याकुजि ,स्वीमिङ पुल लगायतका सेवाहरु उपलब्ध रहेका छन् ।               

  प्राकृतिक सुन्दरताको मनमोहक दृश्य, सिंगो उपत्यकालाई दृश्यावलोकन गर्न सकिने एवम् हिमालको अनुपम दृष्यपान गर्न पाइने हुनाले रिसोर्टमा पुग्ने जो कोहि प्रशन्न भएर फर्किने गरेका संचालक रन्जितले जानकारी गराए ।

  प्रतिकृया दिनुहोस्

  भक्तपुरका बासुले ल्याए मोबाइल हराउन नदिने ‘एप’

  भक्तपुरका व्यवसायी सुवास बासुले मोबाइल हराउन नदिने एप्लिकेशन भित्राएका छन् । उनले भारतमा लोकप्रिय रहेको...

  एमाले भक्तपुरको अध्यक्षमा दोहोरिए देउजा

  नेकपा एमालेको भक्तपुर जिल्ला कमिटीको ९ औं अधिवेशनले नयाँ नेतृत्व निर्वाचित गरेको छ । सल्लाघारीस्थित...

  भक्तपुर एमालेमा २ प्यानल, मतदानबाट नेतृत्व निर्वाचित गरिँदै

  नेकपा एमालेको भक्तपुर जिल्ला कमिटीमा नयाँ नेतृत्व चयनका लागि निर्वाचन हुने भएको छ । सल्लाघारीस्थित...

  भक्तपुर निवासी पौडेल ३८ वर्षमै सहसचिव सिफारिस

  krishna paudel CDO

  बिराटनगर स्थायी ठेगाना भई भक्तपुरको मध्यपुर थिमी-३ निवासी गृह मन्त्रालयका उपसचिव कृष्ण पौडेल निजामती सेवाको...

  सर्लाही एमालेमा पुन: साहकै नेतृत्व, १२ मतले पछि परे प्रसाईं

  नेकपा एमाले जिल्ला कमिटी सर्लाहीको अध्यक्षमा राजकुमार साह निर्वाचित भएका छन् । सदरमुकाम मलंगवामा बुधबार...