News Portal

 • चाँगुनारायणको प्रमुख प्रशासकीय अधिकृतमा पन्थी

  भक्तपुरपोष्ट संवाददाताभक्तपुर, २८ बैशाख २०८०
  ४६१ पटक
  भक्तपुर, २८ बैशाख २०८०

  भक्तपुरको मध्यपुर थिमि नगरपालिकाबाट सरुवा भई सिन्धुपाल्चोकको बाह्रबिसे पुगेका भक्तपुर निवासी प्रमुख प्रशासकीय अधिकृत चुरामणी पन्थी पुन गृह जिल्ला फर्किएका छन् । मध्यपुर थिमि बाट बाह्रबिसे पुगेको करिब ७ महिनामै भक्तपुरको चाँगुनारायण नगरपालिकामा सरुवा भएपछि उनले कार्यभार सम्हालेका हुन् ।

  नगर प्रमुख जीवन खत्रीको नेतृत्वमा रहेको नगरपालिकामा एक विशेष कार्यक्रमका बीच बुधवार उनलाई स्वागत गरिएको हो भने सरुवा भएका हिरामणी सुवेदीको बिदाइ समेत सम्पन्न भएको छ । सुवेदी करिब ८ महिने बसाइपछि सिंहदरवार स्थित राष्ट्रिय सतर्कता केन्द्रमा सरुवा भइ गएका छन् ।

  उक्त स्वागत तथा बिदाइ कार्यक्रमलाई सम्बोधन गर्दै नगर प्रमुख खत्रीले राष्ट्र सेवक कर्मचारीले सेवालाई सेवाग्राही मैत्री बनाए मात्र स्थानीय सरकार सफल हुने र जनताले घर आगनमै आफ्नो सरकार भएको अनुभूति गर्न सक्ने बताए ।

  प्रमुख प्रशासकीय अधिकृत पन्थीले स्थानीयले अनुभव गर्ने गरी सुशासन कायम गरिने र चाँगु नारायणको बिकासमा थप योगदान दिने प्रतिवद्धता प्रकट गरेका छन् । प्रमुख प्रशासकीय अधिकृत पन्थी भक्तपुरको सूर्यविनायक-५ का बासिन्दा हुन् । निर्वाचन कार्यालय भक्तपुरमा समेत लामो समय कार्यालय प्रमुख रहेका पन्थीको जिल्लाका सबै राजनीतिक दलसंग राम्रो सम्बन्ध रहेको छ भने आफ्नो सरल स्वभाव र मिलनसार ब्यवहारका कारण उनी स्थानीय माझ पनि लोकप्रिय रहेका छन् ।

  प्रतिकृया दिनुहोस्

  भान्सामा महंगीको मार पर्न नदिन पहल, सस्तियो मूल्य

  भान्सामा प्रयोग हुने मसाला जिराको भाउ भारीमात्रामा घटेको छ । पछिल्लो समय जिराको मूल्य घटेको...

  ३५ दिनदेखि सिटिइभिटिका कर्मचारीहरु आन्दोलित, पेल्ने पक्षमा नेतृत्व

  सानोठिमीस्थित प्राविधिक शिक्षा तथा व्यावसायिक तालिम परिषद (सिटिइभिटि) का कर्मचारीहरु आन्दोलित भएका ३५ दिन पुगेको...

  भक्तपुरमा पहिलो पटक तीन पुस्ते फोटो प्रदर्शनी हुने

  भक्तपुरमा पहिलो पटक तीन पुस्ते फोटो प्रदर्शनी हुने भएको छ। भक्तपर पर्यटन विकास समितिका अध्यक्ष...

  राप्रपाबाट निर्वाचित सांसद निलम्बित

  राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टीबाट निर्वाचित प्रदेश सांसदको पद निलम्बनमा परेको छ । कपिलवस्तु क्षेत्र नम्बर ३...

  रक्सि नखाउ भन्दा गयो ज्यान

  रूकुम पश्चिममा हजुरबाको हत्या आरोपमा प्रहरीले नातिलाई पक्राउ गरेको छ । रुकुम पश्चिमको मुसिकोट नगरपालिका-१२...