News Portal

 • सखीद्वारा तीन दिने उदघोषण प्रशिक्षण सम्पन्न

  इभक्तपुर संवाददाता
  २२३ पटक
  २०८० जेठ ४, काठमाडौं । साहित्य, संस्कृति र महिला सशक्तिकरणको लागि काम गर्दै आएको सखी प्रतिष्ठानले काठमाडौं महानगरपालिका वडा ९ सितको सहकार्यमा आयोजना गरेको “तीन दिने उदघोषण प्रशिक्षण” कार्यक्रम आज सम्पन्न गरेको छ ।
  चौंतीसजना महिला सहभागीरहेको यस प्रशिक्षण कार्यक्रममा सहभागीहरुलाई आज प्रतिष्ठानका प्रमुख संरक्षक राधेश्याम लेकाली, गुन्जनकी निवर्तमान अध्यक्ष हिरण्यकुमारी पाठकले प्रमाणपत्र प्रदान गर्नु भयो । यसैगरी सो कार्यक्रममा उत्कृष्ट प्रशिक्षार्थीहरु सरस्वती आचार्य (प्रथम), सविना अर्याल (दोस्रो) गंगा लामिछाने (तेस्रो), लक्ष्मी गोतामे तथा गंगा लामिछाने अधिकारी (चौथो ) र विशेष सहभागी प्रशिक्षार्थी सम्मान सुमित्रा अधिकारीलाई प्रदान गरिएको थियो ।
  सखी प्रतिष्ठानकि अध्यक्ष मन्जिला अनिलको अध्यक्षतामा आयोजित सो प्रशिक्षण कार्यक्रमको समापन कार्यक्रममा प्रशिक्षक पत्रकार नम्रता शर्मा र पन्चकुमारी बचत तथा ऋण सहकारी लिमिटेडकी अध्यक्ष गीता अधिकारीलाई विशेष सम्मान पनि गरिएको थियो ।
  कार्यक्रमको प्रमुख अतिथि काठमाडौं महानगरपालिका वडा ९ की सदस्य सिर्जना भेटवालले सहभागी प्रशिक्षार्थीहरुलाई बधाई ज्ञापन गर्दै यस्तो प्रशिक्षणले महिलाहरुमा बोल्ने क्षमताको अभिवृद्धि हुने, आत्मविश्वास बढ्ने र विभिन्न अवसरहरु प्राप्त हुने बताउँदै कार्यक्रम आयोजनाको लागि सखी प्रतिष्ठानलाई धन्यवाद ज्ञापन गर्नु भयो ।
  यसैगरी कार्यक्रममा अध्यक्ष मन्जिला अनिल, प्रमुख सल्लाहकार राधेश्याम लेकालीलगायतले आआफ्नो मन्तव्य राख्नु भएको थियो । सखी प्रतिष्ठानकि उपाध्यक्ष कमला रिसालले संचालन गर्नु भएको सो कार्यक्रमको प्रशिक्षक पत्रकार नम्रता शर्मा र नियात्राकार डा. दामोदर पुडासैनी रहनु भएको थियो ।
  सो कार्यक्रममा सैद्धान्तिक र व्यवहारिक प्रशिक्षण गराइएको थियो । कार्यक्रममा अतिथिहरु सामाजिक अभियन्ता माला खरेल, स्मृति अधिकारीसहित सखी प्रतिष्ठानकी सचिव रुपाली पौडेल, कोषाध्यक्ष नीशा रिमाल, सदस्यहरु मनिला वन्त, उषा के. सी.को उपस्थिति रहेको थियो । कार्यक्रम पन्चकुमारी समाजको सभाकक्ष, कालीमाटी डोल, सिनामंगल, काठमाडौंमा सम्पन्न भएको थियो ।
  प्रतिकृया दिनुहोस्

  सिरोहियाको पक्षमा उभिए सांसद थापा : ओलीमाथि आक्रोश, प्रचण्डप्रति गुनासो

  नेपाली कांग्रेसका तर्फबाट निर्वाचित भक्तपुर-२ का प्रतिनिधि सभा सदस्य दुर्लभ थापा कान्तिपुर मिडिया ग्रुपका अध्यक्ष...

  अनुमती मागेरै रोए महर्जन

  ललितपुर, १० जेठ २०८१ । मञ्च धुमधामले सजाइएको थियो । छेउमै नौमति बाजा घन्किरहेको थियो...

  स्थानीयले नियन्त्रणमा लिए मालबाहक टिपर

  बिशाल बस्नेत, महोत्तरी । अवैधानिकरुपमा नदीजन्य  पदार्थ ओसारपसार गरिरहेका टिपरहरुलाई स्थानीयहरुले नै नियन्त्रणमा लिएर प्रहरीलाई...

  पुँजीवादीहरु आफ्नो स्वार्थ सिद्ध गर्न प्रेस स्वतन्त्रताको कुरा गर्छन् : बिसंखे

  नेकपा (माओवादी केन्द्र) की स्थायी समिति सदस्य अन्जना बिसंखेले प्रेस स्वतन्त्रता पुँजीवादीहरुको कब्जामा परेको बताएकी...

  पाँचखालमा प्रदेश स्तरीय स्काउट क्याम्प हुने

  काभ्रेको पाँचखालमा प्रदेश स्तरीय वृहत स्काउट क्याम्प हुने भएको छ । नेपाल स्काउट पाँचखाल नगर...