News Portal

 • प्रहरी परिसर भक्तपुरकी इन्स्पेक्टर खनाल डिएसपीमा बढुवा सिफारिस

  निशा कुस्मा / भक्तपुर पोस्टभक्तपुर, २२ जेठ २०८०
  ३७८३ पटक
  भक्तपुर, २२ जेठ २०८०

  नेपाल प्रहरीका ४६ जना प्रहरी निरीक्षक (इन्स्पेक्टर) प्रहरी नायब उपरीक्षक (डिएसपी)का लागि बढुवा सिफारिस भएका छन् । बढुवा सिफारिस हुनेमा जिल्ला प्रहरी परिसर भक्तपुरकी इन्स्पेक्टर लक्ष्मी खनाल पनि परेकी छन् ।

  सोमबार बसेको बढुवा समितिको बैठकले बढुवाका लागि सिफारिस गरेको हो । प्रहरी नियमावली, २०७१ (संशोधनसहित) को नियम २७ को उप–नियम (४) अनुसार रिक्त दरवन्दीमा बढुवा सिफारिस गरिएको प्रहरी प्रधान कार्यालयले जनाएको छ ।

  बढुवा सिफारिसको पहिलो नम्बरमा रञ्जन अवा,दोस्रोमा कमल वेल्वासे र तेस्रोमा यमकुमार श्रेष्ठ रहेका छन् । ४६ जना बढुवाको लागि सिफारिस हुँदा ४६ औं नम्बरमा अटाउदै जिल्ला प्रहरी परिसर भक्तपुरकी इन्स्पेक्टर लक्ष्मी खनाल सिफारिसमा पर्न सफल भएकी हुन् ।

  राजनीति शास्त्र र सार्वजनिक प्रशासनमा स्नातकोत्तर गरेकी खनालले कानुन विषयमा समेत स्नातक गरेकी छन् । १० वर्ष अघि इन्स्पेक्टर नियुक्त उनी राष्ट्रपतिबाट नेपाल प्रताप सुभुषणले विभूषित भएकी छन् भने गण्डकी प्रदेश सरकारले उनलाई आव २०७८/७९ मा उत्कृष्ट प्रहरीको रुपमा सम्मानित समेत गरेको छ । भक्तपुरमा पनि उनले प्रहरी सेवामा राम्रो कार्यसम्पादनको रेकर्ड राखेकी छन् ।

  प्रतिकृया दिनुहोस्

  संकटमा गुरु-शिष्य सम्वन्ध

  “गुरु ब्रह्मा, गुरु विष्णु, गुरु देवो महेश्वर, गुरु साक्षात् परमं ब्रह्मा तस्मै श्री गुरुवे नमः”...

  दोलखाको प्रसिद्ध भीमेश्वरमा पसिना, अनिष्ट हुने मान्यता

  दोलखाको प्रसिद्ध भीमेश्वर मन्दिरको शिलामा पसिना आएको छ । भीमसेनको मूर्तिमा शनिबार दिउँसो १: ४७...

  कांग्रेस संसदीय दलको प्रमुख सचेतकमा सांसद घिमिरे

  नेपाली कांग्रेस संसदीय दलको प्रमुख सचेतकमा सांसद श्याम घिमिरे मनोनित भएका छन् । घिमिरे सिन्धुली-२...

  उच्च भोल्टेज प्रवाह हुँदा रेडियो मस्तीमा क्षती

  भक्तपुरमा उच्च भोल्टेज प्रवाह हुँदा रेडियो मस्तीमा क्षती पुगेको छ । सूर्यविनायक-८ स्थित रेडियो मस्तीका...

  हनुमन्ते खोलामा हाम फालेका युवकको उद्धार

  hanumante

  भक्तपुरको हनुमन्ते खोलामा हाम फालेका मानिसको उद्धार गरिएको छ । स्थानीय र प्रहरीले उनको उद्धार...