News Portal

 • सल्लाघारीमा आरजी इन्टर स्कूल फुटसल प्रतियोगिता शुरु

  भक्तपुर पोष्ट संवाददाता भक्तपुर, ६ भदौ २०८०
  २०५ पटक
  भक्तपुर, ६ भदौ २०८०

  सल्लाघारीमा आरजी इन्टर स्कूल फुटसल प्रतियोगिता शुरु भएको छ । बुधवारबाट प्रतियोगिता शुरु भएको हो ।

  लर्निङ जोन एकेडेमीले प्रतियोगिताको पहिलो दिन नै दोहोरो जित हात पारेको छ । प्रतियोगिताको समूह बी मा रहेको लर्निङ जोनले मोर्डन बोर्डिङ स्कूललाई ३-१ ले र काठमाडौं गुरुकुललाई ६-० ले पराजित गरेको हो । दुई जितपछि ६ अंक जोडेर लर्निङ जोन एकेडेमी शीर्ष स्थानमा छ ।

  यस्तै पहिलो दिनकै अन्य खेलमा समूह बी मा प्यारागन पब्लिक स्कुल र काठमाडौं गुरुकुलुले एक एक खेल जितेका छन् । प्यारागनले युनाइटेड युनिभर्सल स्कुललाई १-० ले हराउँदा काठमाडौं गुरुकुलले मोर्डनलाई ४-२ ले हरायो । काठमाडौं गुरुकुलले ३ खेलमा एक खेल जित्दा प्यारागनले २ खेलमा १ खेल जितेको हो । मोर्डन बोर्डिङ स्कुलले भने तीनवटै खेलमा हार बेहोर्न बाध्य बन्यो ।

  अपराजित लर्निङ जोन ६ अंकसहित शीर्ष स्थानमा रहँदा प्यारागन र काठमाडौं गुरुकुलको समान ४ अंक छ । यस्तै समूह ए अन्तर्गत पहिलो दिन ग्लोबल पब्लिक स्कूल, काव्य स्कूल , अक्षरा स्कूल र रातो बंगला स्कूलले समान एक खेल जितेका छन् । ग्लोबल पब्लिक स्कूलले सूर्य विनायकलाई १-० ले पराजित गर्यो । अर्को खेलमा भने ग्लोबल पब्लिक स्कूल अक्षरा स्कुलसँग २-१ ले पराजित भयो । यस्तै ग्लोबल र काव्यबीचको खेल गोलरहित बराबरीमा सकियो ।

  यसैगरी काव्य स्कूलले सूर्य विनायकलाई २-१ ले हरायो भने काव्य स्कुल रातो बंगला स्कूलसँग २-० ले पराजित भएको छ । पहिलो दिन अपराजित रहेका अक्षरा र रातो बंगलाले भने गोलरहित बराबरी खेले । सूर्य विनायक भने दुवै खेलमा पराजित भयो । अपराजित अक्षरा र रातो बंगलासँगै काव्य र ग्लोबल पब्लिक स्कूलको समान ४ अंक रहेको छ ।

  प्रतिकृया दिनुहोस्

  शर्मा र सुवेदीलाई सम्मान

  २०८०।०८।१४ काठमाडौं अन्तर्राष्ट्रिय नेपाली साहित्य समाज नेपाल च्याप्टरले अनेसास बिओटी सल्लाहकार रोहिणी शर्मा र अनेसासका...

  आयल निगम ऋण मुक्त भएसंगै घट्यो पेट्रोलियम पदार्थको मूल्य

  भारी ऋणमा रहेको नेपाल आयल निगम ऋण मुक्त भए संगै पेट्रोलियम पदार्थको मूल्य घटेको छ...

  इन्टरपोलको भिडियो प्रतियोगितामा नेपाल सर्वोत्कृष्ट

  इन्टरपोलद्वारा आयोजित INTERPOL 100 Global Video Contest for Young Police Leaders प्रतियोगितामा नेपाल सर्वोत्कृष्ट भएको...

  जलवायु परिवर्तनको असर कम गर्न नेपालले गरेका प्रयास बारे विश्वलाई जानकारी गराइने

  युएई । प्रधानमन्त्री पुष्पकमल दाहाल `प्रचण्ड´ ले जलवायु परिवर्तनको असर कम गर्न नेपालले गरेका प्रयास...

  पतिपत्नी सवार मोटरसाइकल पल्टदा पछाडीबाट आइरहेको बसको ठक्करबाट पत्नीको मृत्यु

  काभ्रेको रोशि ११ डालाबेशि स्थित बि.पि.राजमार्ग सडक खण्डमा सवारी दुर्घटना हुँदा एकजनाको ज्यान गएको छ...