News Portal

 • घिमिरे गाउँमा भेटिएको शवको पहिचान, हत्या आरोपमा सुडालका एकसहित २ जना सार्वजनिक

  भक्तपुरपोष्ट संवाददाता भक्तपुर, १५ असोज २०८०
  ५६८२ पटक
  भक्तपुर, १५ असोज २०८०

  भक्तपुरको सीमाना संगै जोडिएको काभ्रेको बनेपा १ स्थित घिमिरे गाउँमा आइतवार बिहान मृत अवस्थामा भेटिएका मानिसको हत्या अभियोगमा दुईजना पक्राउ परेका छन् । काभ्रे प्रहरीले सोमबार पत्रकार सम्मेलन गरी उनीहरुलाई सार्वजनिक गरेको छ ।

  आइतवार बिहान नग्न र घोप्टो परेको अवस्थामा फेला परेको शव सिन्धुलीको मरिण घर भै घिमिरे गाउँमा ज्यालामजदुरी गरी बस्ने पचपन्न वर्षीय दुधलाल थिङ्गको भएको भन्ने खुलेको काभ्रे प्रहरीका सूचना अधिकारी समेत रहेका डिएसपी राजकुमार श्रेष्ठले जानकारी दिएका छन ।

  शवको प्रकृती हेर्दा कर्तब्य ज्यान भन्ने खुल्न आएपछि अनुसन्धानमा रहेको प्रहरीले घटनाको १२ घन्टामै हत्या अभियोगमा दुई जनालाई समात्न सफल भएको छ । एकान्त स्थल र सीसीक्यामेरा नभएको हुँदा सादा पोशाकमा रहेका प्रहरीले अनुसन्धान अघि बढाएका डिएसपी श्रेष्ठले जानकारी दिए । अनुसन्धानका लागि प्रहरी प्रधान कार्यालयबाट प्रहरी निरीक्षक डा नारायण ज्ञवालीको नेतृत्वमा तालिमप्राप्त कुकुर सहितसहित अनुसन्धान अघि बढाइएको उनले बताए ।

  अनुसन्धानबाट हत्यामा संलग्न २ जनालाई पक्राउ गरिएको डिएसपी श्रेष्ठले पुष्टि गरे । प्रकाउ पर्नेमा भक्तपुरको चाँगुनारायण ८ का २१ वर्षीय समिर राय र काभ्रेको बनेपा १ बस्ने २२ वर्षीय ईश्वर बिक रहेका छन् । उनीहरुले हत्यामा संलग्न हुँदा लगाएको कपडा लुकाएको समेत बरामद भएको प्रहरीको भनाइ छ । उनीहरुले हत्या गरेको स्वीकार गरेका डिएसपी श्रेष्ठले जानकारी दिएका छन ।

  अभियुक्तहरु मादक पदार्थ सेवन गरी घर फर्कने क्रममा थिङ्गसंग भेट भएको र सामान्य भनाभन हुँदा कुटपिट गरी लडाई ढुंगाले पछाडि टाउकोमा हानी फरार भएको खुल्न आएको डिएसपी श्रेष्ठले जनाएका छन् । हत्याको कारणबारे थप अनुसन्धान भैरहेको बताइएको छ ।

  प्रतिकृया दिनुहोस्

  शर्मा र सुवेदीलाई सम्मान

  २०८०।०८।१४ काठमाडौं अन्तर्राष्ट्रिय नेपाली साहित्य समाज नेपाल च्याप्टरले अनेसास बिओटी सल्लाहकार रोहिणी शर्मा र अनेसासका...

  आयल निगम ऋण मुक्त भएसंगै घट्यो पेट्रोलियम पदार्थको मूल्य

  भारी ऋणमा रहेको नेपाल आयल निगम ऋण मुक्त भए संगै पेट्रोलियम पदार्थको मूल्य घटेको छ...

  इन्टरपोलको भिडियो प्रतियोगितामा नेपाल सर्वोत्कृष्ट

  इन्टरपोलद्वारा आयोजित INTERPOL 100 Global Video Contest for Young Police Leaders प्रतियोगितामा नेपाल सर्वोत्कृष्ट भएको...

  जलवायु परिवर्तनको असर कम गर्न नेपालले गरेका प्रयास बारे विश्वलाई जानकारी गराइने

  युएई । प्रधानमन्त्री पुष्पकमल दाहाल `प्रचण्ड´ ले जलवायु परिवर्तनको असर कम गर्न नेपालले गरेका प्रयास...

  पतिपत्नी सवार मोटरसाइकल पल्टदा पछाडीबाट आइरहेको बसको ठक्करबाट पत्नीको मृत्यु

  काभ्रेको रोशि ११ डालाबेशि स्थित बि.पि.राजमार्ग सडक खण्डमा सवारी दुर्घटना हुँदा एकजनाको ज्यान गएको छ...