News Portal

 • सांसद दुर्लभ थापा दिल्ली प्रस्थान

  भक्तपुरपोस्ट संवाददाताभक्तपुर, ३० कात्तिक २०८०
  ५७७ पटक
  भक्तपुर, ३० कात्तिक २०८०

  भक्तपुर क्षेत्र नम्बर २ का प्रतिनिधि सभा सदस्य एवं नेपाली कांग्रेसका भक्तपुर जिल्ला सभापति दुर्लभ थापा भारतको नयाँ दिल्ली प्रस्थान गरेका छन् । आफ्नो स्वास्थ्य उपचारका लागि उनी बिहीबार हवाई मार्ग हुँदै नयाँ दिल्ली पुगेका हुन् ।

  सांंसद थापाका स्वकीय सचिव सुभासिष ढकालले जनाए अनुसार त्यहाँस्थित मेदान्त अस्पतालमा उपचारका लागि थापा दिल्ली पुगिसकेका छन् । उनलाई त्रिभुवन बिमानस्थलमा बिदाइ गर्न मध्यपुर थिमिका मेयर सुरेन्द्र श्रेष्ठ लगायत कांग्रेसका नेताकार्यकर्ता बिमानस्थल पुगेका थिए ।

  उनी पछिल्लो समय मेरुदण्ड र नसा सम्बधित रोग AVN Pelvis को समस्याले ग्रसित छन् । भक्तपुरको मध्यपुर अस्पताल र काठमाडौको वीर अस्पतालको ट्रमा सेण्टरमा उपचार गराउदा पनि स्वास्थ्यमा उल्लेख्य सुधार हुन नसक्दा सांसद थापाको परिवार र शुभचिन्तक चिन्तित छन् । केहि महिना अघि प्रतिनिधि सभालाई समेत सभामुख देवराज घिमिरेले सांसद थापा अस्वस्थ रहेको जानकारी गराएका थिए ।

  चिकित्सकले मेदान्तमा उपचार गराउन सिफारिस गरेपछि परिवारले थप उपचारका लागि उनलाई दिल्ली पुर्याएको हो । आराम गर्न आवश्यक भएपनि बिभिन्न सामाजिक काम र कार्यक्रममा ब्यस्त बन्नुपर्दा सांसद थापाको स्वास्थ्यमा सुधार हुन नसकेको पारिवारको गुनासो छ । सांंसद थापा निर्वाचित भए लगत्तै बिरामी परेपछि उनको सक्रियतालाई लिएर बिपक्षीहरुले कटाक्ष गर्न थालेपछि उनलाई आराम गर्ने अवसर प्राप्त हुन सकेको छैन ।

  प्रतिकृया दिनुहोस्

  शर्मा र सुवेदीलाई सम्मान

  २०८०।०८।१४ काठमाडौं अन्तर्राष्ट्रिय नेपाली साहित्य समाज नेपाल च्याप्टरले अनेसास बिओटी सल्लाहकार रोहिणी शर्मा र अनेसासका...

  आयल निगम ऋण मुक्त भएसंगै घट्यो पेट्रोलियम पदार्थको मूल्य

  भारी ऋणमा रहेको नेपाल आयल निगम ऋण मुक्त भए संगै पेट्रोलियम पदार्थको मूल्य घटेको छ...

  इन्टरपोलको भिडियो प्रतियोगितामा नेपाल सर्वोत्कृष्ट

  इन्टरपोलद्वारा आयोजित INTERPOL 100 Global Video Contest for Young Police Leaders प्रतियोगितामा नेपाल सर्वोत्कृष्ट भएको...

  जलवायु परिवर्तनको असर कम गर्न नेपालले गरेका प्रयास बारे विश्वलाई जानकारी गराइने

  युएई । प्रधानमन्त्री पुष्पकमल दाहाल `प्रचण्ड´ ले जलवायु परिवर्तनको असर कम गर्न नेपालले गरेका प्रयास...

  पतिपत्नी सवार मोटरसाइकल पल्टदा पछाडीबाट आइरहेको बसको ठक्करबाट पत्नीको मृत्यु

  काभ्रेको रोशि ११ डालाबेशि स्थित बि.पि.राजमार्ग सडक खण्डमा सवारी दुर्घटना हुँदा एकजनाको ज्यान गएको छ...