News Portal

 • महेश बस्नेतको गृह जिल्लामा मसाल जुलुस

  भक्तपुर पोष्ट संवाददाता भक्तपुर, ६ मंसिर २०८०
  २६५ पटक
  भक्तपुर, ६ मंसिर २०८०

  प्रमुख प्रतिपक्षी दल नेकपा (एमाले) को पोलिटब्युरो सदस्य एवं राष्ट्रिय युवा संघ नेपालका इन्चार्ज महेश बस्नेतको गृहजिल्ला भक्तपुरमा मसाल जुलुस निकालिएको छ । भक्तपुरका एमाले सम्बद्ध युवा विद्यार्थीहरुले बिहीवार गरिने शक्ति प्रदर्शनको तयारी स्वरुप आज साँझ मसाल जुलुस निकालेका हुन् ।

  युवा संघ र अनेरास्ववियुले बिहीवारको लागि आयोजना गरेको प्रदर्शनमा सहभागी हुन प्रोत्साहित गर्ने उदेश्यले बुधवार साँझ मसाल जुलुस निकालिएको बताइएको छ । जिल्लाको ४ वटै नगरपालिकालाई केन्द्रित गरी ४ ठाउँमा मसाल जुलुस सम्पन्न गरिएको युवा संघ नेपालका भक्तपुर अध्यक्ष रविन थापाले बताए ।

  सूर्यविनायक नगरपालिकाको सूर्यविनायक चोक, चाँगुनायणको लान्चाफल्चा, भक्तपुरको राम मन्दिर नजिक र मध्यपुर थिमीको निकुसेरामा मशाल जुलुस निकालिएको थापाले जनाएका छन् । निकोसेरा मेडिकल व्यवसायी दुर्गा प्रसाईको निवास क्षेत्र पनि हो । मसाल जुलुसलाई निस्तेज पार्न स्थानीय प्रशासनले ब्यापक सुरक्षाकर्मी तैनाथ गरेको भएपनि आफूहरुको कार्यक्रम सफल भएको आयोजकको दावी छ ।

  एमाले बिहीबार काठमाडौँको तीनकुनेमा विशाल प्रदर्शनको तयारीमा जुटेको छ । मेडिकल व्यवसायी दुर्गा प्रसाईले चुनौती दिएर बिहीवार नै आफ्नो शक्ति प्रदर्शन गर्ने भएपछि एमालेको सिंगो पार्टीलाई भोलि हुने प्रदर्शन प्रतिष्ठाको विषय समेत बनेको छ ।

  दुई पक्षबीच हुनसक्ने तनावलाई ध्यान दिएर सरकारले निश्चित ठाउँमा निषेधाज्ञा जारी गर्नुका साथै सुरक्षा सतर्कता बढाएको देखिन्छ ।

  प्रतिकृया दिनुहोस्

  भान्सामा महंगीको मार पर्न नदिन पहल, सस्तियो मूल्य

  भान्सामा प्रयोग हुने मसाला जिराको भाउ भारीमात्रामा घटेको छ । पछिल्लो समय जिराको मूल्य घटेको...

  ३५ दिनदेखि सिटिइभिटिका कर्मचारीहरु आन्दोलित, पेल्ने पक्षमा नेतृत्व

  सानोठिमीस्थित प्राविधिक शिक्षा तथा व्यावसायिक तालिम परिषद (सिटिइभिटि) का कर्मचारीहरु आन्दोलित भएका ३५ दिन पुगेको...

  भक्तपुरमा पहिलो पटक तीन पुस्ते फोटो प्रदर्शनी हुने

  भक्तपुरमा पहिलो पटक तीन पुस्ते फोटो प्रदर्शनी हुने भएको छ। भक्तपर पर्यटन विकास समितिका अध्यक्ष...

  राप्रपाबाट निर्वाचित सांसद निलम्बित

  राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टीबाट निर्वाचित प्रदेश सांसदको पद निलम्बनमा परेको छ । कपिलवस्तु क्षेत्र नम्बर ३...

  रक्सि नखाउ भन्दा गयो ज्यान

  रूकुम पश्चिममा हजुरबाको हत्या आरोपमा प्रहरीले नातिलाई पक्राउ गरेको छ । रुकुम पश्चिमको मुसिकोट नगरपालिका-१२...