News Portal

 • जाजरकोट भूकम्प पीडितलाई सहयोग जुटाउन भक्तपुर काँग्रेसले बनायो समिति

  भक्तपुर पोष्ट संवाददाता भक्तपुर, ७ मंसिर २०८०
  ४८५ पटक
  bijesh awalभक्तपुर, ७ मंसिर २०८०

  जाजरकोट भूकम्प पीडितहरूलाई सहयोग जुटाउन नेपाली काँग्रेस भक्तपुरले पाँच सदस्यीय समिति गठन गरेको छ । उपसभापति बिजेश अवालको संयोजकत्वमा पाँच सदस्यीय समिति गठन गरिएको हो ।

  बुधवार बसेको बैठकले जाजरकोट भूकम्प पीडितहरूलाई सहयोग जुटाउन उप सभापति बिजेश अवालको संयोजकत्वमा पाँच सदस्यीय समिति बनाएको जिल्ला सचिव शुशिल बस्नेतले बताएका हुन् । समितिको सदस्य सचिवमा कार्यालय सचिव रूद्र प्रसाद ढुंगाना रहेका छन् ।

  सहयोग गर्न चाहनेहरूलाई मोबाइल नम्बर ९८५१०४६३१४ र ९८५१२३००८० मा सम्पर्क राख्न अनुरोध समेत गरिएको छ । बिपत्तीमा सहयोग गर्नु मानवीय धर्म समेत भएको भन्दै सूर्यविनायक नगर सभापति निशान ढुंगेलले भक्तपुरका कांग्रेस नेताकार्यकर्ता मात्र नभई शुभेच्छुक समेतले सहयोगको हात अघि बढाउने बिश्वास व्यक्त गरेका छन् । नेपाली काँग्रेस केन्द्रीय कार्यालयको बैठकले सबै जिल्लाका सभापतिहरूलाई सहयोग संकलन गर्न दिएको निर्देशन बमोजिम बैठक बसेको र सहयोग संकलन कार्यलाई व्यवस्थित बनाउन समिति गठन गरिएको कांगेस नेता कृष्णलाल भडेलको भनाइ छ ।

  बैठकले जिल्ला सभापति एवं संघीय सांसद दुर्लभ थापाको शिघ्र स्वास्थ्य लाभको कामना गर्नुका साथै शल्यक्रिया सफलतापूर्वक सम्पन्न गर्ने बरिष्ठ स्वास्थ्यकर्मी डा सुनिल टुकी र अस्पताल परिवारलाई धन्यवाद समेत ब्यक्त गरेको प्रचार विभागका नेता रमेश खड्काले जानकारी गराएका छन् ।

  उपसभापति बिजेश अवालको सभापतित्वमा बसेको उक्त बैठकमा जिल्लास्थित केन्द्रीय सदस्यहरु, बागमति प्रदेशका सदस्यहरु त्यसैगरी प्रदेश, क्षेत्र तथा नगरका सभापतिहरु, भातृसंस्थाका सभापतिहरु र जिल्ला पदाधिकारीको उपस्थिति रहेको बताइएको छ ।

  प्रतिकृया दिनुहोस्

  संकटमा गुरु-शिष्य सम्वन्ध

  “गुरु ब्रह्मा, गुरु विष्णु, गुरु देवो महेश्वर, गुरु साक्षात् परमं ब्रह्मा तस्मै श्री गुरुवे नमः”...

  दोलखाको प्रसिद्ध भीमेश्वरमा पसिना, अनिष्ट हुने मान्यता

  दोलखाको प्रसिद्ध भीमेश्वर मन्दिरको शिलामा पसिना आएको छ । भीमसेनको मूर्तिमा शनिबार दिउँसो १: ४७...

  कांग्रेस संसदीय दलको प्रमुख सचेतकमा सांसद घिमिरे

  नेपाली कांग्रेस संसदीय दलको प्रमुख सचेतकमा सांसद श्याम घिमिरे मनोनित भएका छन् । घिमिरे सिन्धुली-२...

  उच्च भोल्टेज प्रवाह हुँदा रेडियो मस्तीमा क्षती

  भक्तपुरमा उच्च भोल्टेज प्रवाह हुँदा रेडियो मस्तीमा क्षती पुगेको छ । सूर्यविनायक-८ स्थित रेडियो मस्तीका...

  हनुमन्ते खोलामा हाम फालेका युवकको उद्धार

  hanumante

  भक्तपुरको हनुमन्ते खोलामा हाम फालेका मानिसको उद्धार गरिएको छ । स्थानीय र प्रहरीले उनको उद्धार...