News Portal

 • खड्काको नेतृत्वमा चाँगुनारायण २ मा वाइसिएलको २७ सदस्यीय समिति गठन

  भक्तपुर पोष्ट संवाददाता भक्तपुर, २१ मंसिर २०८०
  ३८४ पटक
  भक्तपुर, २१ मंसिर २०८०

  सत्तारुढ दल नेकपा(माओवादी केन्द्र) को सहायक संगठन वाइसिएल नेपालले चाँगुनारायण नगरपालिकाको वडा नम्बर २ मा संगठन बिस्तार गरेको छ । चाँगुनारायण २ मा भएको युवा भेलाबाट सुशान्त खड्काको नेतृत्वमा २७ सदस्यीय वडा समिति गठन गरिएको हो ।

  बिहीवार सम्पन्न भेलाले सुशान्त खड्काको नेतृत्वमा २७ सदस्यीय वडा समिति गठन गरेको पार्टीका नगर अध्यक्ष नरेश खड्काले जानकारी गराएका हुन् । उक्त वडा उनको आफ्नै वडा पनि हो । पार्टीप्रति युवामा देखिएको आकर्षण नगर पार्टीलाई उत्साहित पार्ने किसिमको रहेको नगर अध्यक्ष खड्काले जिकिर गरेका छन् ।

  जनतासंग माओवादी विशेष रुपान्तरण अभियानको अवसरमा चाँगु-२ मा वाइसिएलको संगठन बिस्तार गरिएको उक्त क्षेत्रमा अभियानको जिम्मेवारी पाएका प्रदेश सदस्य युवराज आचार्यले बताए ।

  बागमती प्रदेश सभाकी सांसद एवं अभियान अन्तर्गत चाँगु नारायणको इन्चार्ज रहेकी माओवादी केन्द्रकी केन्द्रीय सदस्य अमृता नेपालको प्रमुख आतिथ्यतामा भेला सम्पन्न भएको वाइसिएल इन्चार्ज नरेश रन्जितले जानकारी गराएका छन् ।

  उक्त अवसरमा नेतृ नेपालले समसामयिक राजनीति, पार्टीको पछिल्लो अवस्था र सरकारको उपलब्धीबारे युवाहरुलाई प्रशिक्षित गरेकी थिइन् । उनले व्यवस्था बदल्न माओवादीले गरेको योगदानको स्मरण गर्दै अब जनताको अवस्था बदल्ने जिम्मेवारी पनि माओवादीकै काधमा रहेको बताइन। अरु पार्टीले हल्ला मात्र गर्ने तर आफूहरुले भने काम गर्ने उनको भनाइ छ । पार्टी अध्यक्ष प्रचण्डको नेतृत्वमा सरकारले भ्रष्टाचार नियन्त्रण र सुशासनमा मात्र नभई बिग्रेको अर्थतन्त्र सुधार्न समेत सफल भएकोले जनतामा नयाँ आशा पलाएको उनले उल्लेख गरेकी छन् । उनले युवाहरुले हल्लाको पछि नलागी स्व- विवेकले पार्टी छान्नुपर्नेमा जोड दिंदै माओवादी केन्द्रको बिकल्पमा नेपालमा कुनै क्रान्तिकारी पार्टी नजन्मिएको जिकिर गरिन ।

  कार्यक्रममा वाइसिएल नेताहरु दिपेश लामिछाने, सुरेन्द्र सुवाल, लक्ष्मण दुलाल लगायतको उपस्थिति रहेको थियो ।

  प्रतिकृया दिनुहोस्

  भान्सामा महंगीको मार पर्न नदिन पहल, सस्तियो मूल्य

  भान्सामा प्रयोग हुने मसाला जिराको भाउ भारीमात्रामा घटेको छ । पछिल्लो समय जिराको मूल्य घटेको...

  ३५ दिनदेखि सिटिइभिटिका कर्मचारीहरु आन्दोलित, पेल्ने पक्षमा नेतृत्व

  सानोठिमीस्थित प्राविधिक शिक्षा तथा व्यावसायिक तालिम परिषद (सिटिइभिटि) का कर्मचारीहरु आन्दोलित भएका ३५ दिन पुगेको...

  भक्तपुरमा पहिलो पटक तीन पुस्ते फोटो प्रदर्शनी हुने

  भक्तपुरमा पहिलो पटक तीन पुस्ते फोटो प्रदर्शनी हुने भएको छ। भक्तपर पर्यटन विकास समितिका अध्यक्ष...

  राप्रपाबाट निर्वाचित सांसद निलम्बित

  राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टीबाट निर्वाचित प्रदेश सांसदको पद निलम्बनमा परेको छ । कपिलवस्तु क्षेत्र नम्बर ३...

  रक्सि नखाउ भन्दा गयो ज्यान

  रूकुम पश्चिममा हजुरबाको हत्या आरोपमा प्रहरीले नातिलाई पक्राउ गरेको छ । रुकुम पश्चिमको मुसिकोट नगरपालिका-१२...