News Portal

 • खड्काको नेतृत्वमा चाँगुनारायण २ मा वाइसिएलको २७ सदस्यीय समिति गठन

  भक्तपुर पोष्ट संवाददाता भक्तपुर, २१ मंसिर २०८०
  ४७३ पटक
  भक्तपुर, २१ मंसिर २०८०

  सत्तारुढ दल नेकपा(माओवादी केन्द्र) को सहायक संगठन वाइसिएल नेपालले चाँगुनारायण नगरपालिकाको वडा नम्बर २ मा संगठन बिस्तार गरेको छ । चाँगुनारायण २ मा भएको युवा भेलाबाट सुशान्त खड्काको नेतृत्वमा २७ सदस्यीय वडा समिति गठन गरिएको हो ।

  बिहीवार सम्पन्न भेलाले सुशान्त खड्काको नेतृत्वमा २७ सदस्यीय वडा समिति गठन गरेको पार्टीका नगर अध्यक्ष नरेश खड्काले जानकारी गराएका हुन् । उक्त वडा उनको आफ्नै वडा पनि हो । पार्टीप्रति युवामा देखिएको आकर्षण नगर पार्टीलाई उत्साहित पार्ने किसिमको रहेको नगर अध्यक्ष खड्काले जिकिर गरेका छन् ।

  जनतासंग माओवादी विशेष रुपान्तरण अभियानको अवसरमा चाँगु-२ मा वाइसिएलको संगठन बिस्तार गरिएको उक्त क्षेत्रमा अभियानको जिम्मेवारी पाएका प्रदेश सदस्य युवराज आचार्यले बताए ।

  बागमती प्रदेश सभाकी सांसद एवं अभियान अन्तर्गत चाँगु नारायणको इन्चार्ज रहेकी माओवादी केन्द्रकी केन्द्रीय सदस्य अमृता नेपालको प्रमुख आतिथ्यतामा भेला सम्पन्न भएको वाइसिएल इन्चार्ज नरेश रन्जितले जानकारी गराएका छन् ।

  उक्त अवसरमा नेतृ नेपालले समसामयिक राजनीति, पार्टीको पछिल्लो अवस्था र सरकारको उपलब्धीबारे युवाहरुलाई प्रशिक्षित गरेकी थिइन् । उनले व्यवस्था बदल्न माओवादीले गरेको योगदानको स्मरण गर्दै अब जनताको अवस्था बदल्ने जिम्मेवारी पनि माओवादीकै काधमा रहेको बताइन। अरु पार्टीले हल्ला मात्र गर्ने तर आफूहरुले भने काम गर्ने उनको भनाइ छ । पार्टी अध्यक्ष प्रचण्डको नेतृत्वमा सरकारले भ्रष्टाचार नियन्त्रण र सुशासनमा मात्र नभई बिग्रेको अर्थतन्त्र सुधार्न समेत सफल भएकोले जनतामा नयाँ आशा पलाएको उनले उल्लेख गरेकी छन् । उनले युवाहरुले हल्लाको पछि नलागी स्व- विवेकले पार्टी छान्नुपर्नेमा जोड दिंदै माओवादी केन्द्रको बिकल्पमा नेपालमा कुनै क्रान्तिकारी पार्टी नजन्मिएको जिकिर गरिन ।

  कार्यक्रममा वाइसिएल नेताहरु दिपेश लामिछाने, सुरेन्द्र सुवाल, लक्ष्मण दुलाल लगायतको उपस्थिति रहेको थियो ।

  प्रतिकृया दिनुहोस्

  भक्तपुर आएर पूर्व अर्थमन्त्री पुनले भने, ‘नेताहरु शिशाको घरमा छन्’

  पूर्व अर्थमन्त्री एवं नेकपा(माओवादी केन्द्र)का उपमहासचिव वर्षमान पुन अनन्तले राजनीतिक दलका नेताहरु शिशाको घरमा रहेका...

  भक्तपुर जिल्ला अदालतका ३ हजार ६ सय ८१ मुद्दा फर्छ्यौट

  भक्तपुर जिल्ला अदालतमा एक वर्षमा ३ हजार ६ सय ८१ मुद्दा फर्छ्यौट गरिएको बताइएको छ...

  एसईईमा राम्रो नतिजा ल्याउने विद्यार्थी र विद्यालयलाई एनप्याब्सन भक्तपुरको अभिनन्दन

  नेसनल प्याव्सन भक्तपुरले आफ्ना सदस्य विद्यालयहरुबाट यस वर्षको माध्यमिक शिक्षा उतीर्ण परीक्षा (एसईई) मा सम्मिलित...

  प्रधानमन्त्री ओलीसहित २१ मन्त्रीले लिए सपथ

  प्रधानमन्त्री केपी शर्मा ओलीले प्रधानमन्त्रीको शपथ लिएका छन् । सोमबार राष्ट्रपति कार्यालय शीतल निवासमा आयोजित...

  नौ भाषामा दखल भएका रिजाललाई ५० हजार राशीको प्रतिभा पुरस्कार

  भाषा तथा सस्कृतिकर्मी भक्ती रिजाल प्रादेशिक “प्रतिभा” पुरस्कार बाट सम्मानित भएका छन् । रिजाललाई संघीय...