News Portal

 • ठिमीस्थित मुक्तिनाथ बिकास बैंकको लापरवाहीका कारण जरिवाना र जेल सजाय

  भक्तपुर पोष्ट संवाददाता मध्यपुर थिमि, १३ पुस २०८०
  ११२६ पटक
  मध्यपुर थिमि, १३ पुस २०८०

  ठिमीस्थित मुक्तिनाथ बिकास बैंकको लापरवाहीका कारण एक व्यक्ति पिडित बनेका छन् । असम्बन्धित व्यक्तिले मुक्तिनाथ बिकास बैंकमा खाता खोली चेक दिंदै फरार भएपछि जनकपुरका सन्तोष सिंह दनुवार फन्दामा परेका हुन् ।

  एक व्यक्तिले चेक बाउन्सको मुद्दा हालेपछि उच्च अदालत पाटनले दनुवारलाई २ लाख पच्चीस हजार जरिवाना र जेल सजायको फैसला गरेपछि उनी कानुनी फन्दामा परेका छन् । जनकपुरका एम्बुलेन्स चालक दनुवारले आफूले ठिमीस्थित मुक्तिनाथ बिकास बैंकमा खाता नै नखोलेको जिकिर गरेका छन् । खाता नै नखोलेको बैंकमा चेक बाउन्सको कुरा नपत्याएका दनुवार प्रहरीले पक्राउ पूर्जी नै जारी गरेपछि भने न्यायको लागि भौतारिका छन् ।

  बिदेश जाने मनसायले म्यान पावर कम्पनीको एजेन्टलाई आफूले आफ्ना कागजपत्र दिएको तर उसले हराइदिएपछि प्रतिलिपि लिएको जानकारी गराउदै दनुवारले आफ्नो हराएको नागरिकता दुरुपयोग गरी खाता खोलिएको आशंका गरेका छन् । यसमा बैंकको कर्मचारीको समेत मिलेमतो रहेको उनको आरोप छ । बैंकले आफ्नो कुरै सुन्न इन्कार गरेकोप्रति उनले दुख व्यक्त गरेका छन् ।

  ठिमीस्थित मुक्तिनाथ बिकास बैंकले भने नागरिकता लिएर आएपछि खाता खोलिदिएको दावी गरेको छ । नागरिकताको फोटो र पछिको फोटो प्राय मानिसको फरक पर्ने भएकाले झुक्किएको हुनसक्ने भएपनि आफूहरुको नियतमा कुनै खोट नभएको बैंकले जिकिर गरेको छ । चेक बाउन्सको मुद्दा दायर गर्ने बिकेन श्रेष्ठले भने दनुवारले आफूलाई चेक नदिएको पुष्टि गरिसकेका छन् । कुमारी पाटीस्थित रक्सि पसलका संचालकले आफूलाई सन्तोष सिंह दनुवार बताउने गरेका र उनैले दिेएको चेक बाउन्स भएको उनको भनाइ छ । उक्त रक्सी पसल बन्द भैसकेको बताइएको छ ।

  प्रतिकृया दिनुहोस्

  इनार, ढुंगेधारा र पोखरीहरुको श्रोत संरक्षणमा सरकारले ध्यान दिनुपर्ने

  लालितपुर,  ६ बैशाख २०८१ । काठमाडौं उपत्यका खानेपानी व्यवस्थापन बोर्डको १९ औं वार्षिकोत्सवमा भक्तपुर नगरपालिकाका...

  रामनवमीमा दिव्येश्वरीको वार्षिक पुजा

  भक्तपुर, ५ बैशाख २०८१ । रामनवमीको अवसरमा मध्यपुर थिमि नगरपालिका–१, लोहकिल्थलीस्थित दिव्येश्वरी मन्दिरमा वार्षिक पुजा...

  नव प्रवेशी ८२ शाखा अधिकृतको पदस्थापन, २९ लाई पालिकामा प्रमुख प्रशासकीयको जिम्मेवारी

  निजामती सेवामा नव प्रवेशी शाखा अधिकृतको पदस्थापन गरिएको छ । ब्याट ३७ का ८२ शाखा...

  मध्यपुर थिमिको सिन्दुर जात्रा र जिब्रो छेड्ने जात्रा सम्पन्न, सुजनले दोश्रो पटक छेडे जिब्रो

  भक्तपुरको मध्यपुर थिमि नगरमा सिन्दुर जात्रा सम्पन्न भएको छ । बिस्का जात्राकै अवसरमा मध्यपुरमा बैशाख...

  महोत्सव समापनमा भक्तपुरका पत्रकार ढकाललाई सम्मान

  भक्तपुर । जिल्लामा लामो समयदेखि पत्रकारितामा क्रियाशील रहेका पत्रकार हेमराज ढकाल सम्मानित भएका छन् ।...