News Portal

 • सल्लाघारीस्थित थापा निवासमा उपप्रधान एवं रक्षा मन्त्री खड्का

  भक्तपुर पोष्ट संवाददाता भक्तपुर, १ माघ २०८०
  २८३ पटक
  भक्तपुर, १ माघ २०८०

  भक्तपुर क्षेत्र नं २ का प्रतिनिधि सभा सदस्य दुर्लभ थापाको स्वास्थ्य अवस्था बारे बुझ्न सरकारका उपप्रधान एवं रक्षा मन्त्री पूर्णबहादुर खड्का थापा निवास पुगेका छन् । सोमबार सांसद थापाको सल्लाघारीस्थित निजी निवासमा पुगी उपप्रधान एवं रक्षा मन्त्री खड्काले स्वास्थ्य अवस्थाबारे जानकारी लिंदै पुर्ण स्वास्थ्य लाभको कामना गरेका छन् ।

  उक्त अवसरमा सांसद थापा र उपप्रधान एवं रक्षा मन्त्री खड्काबीच समसामयिक राजनीतिक विषयमा कुराकानी भएको सचिवालयले जनाएको छ । नेपाली काँग्रेसका जिल्ला सभापति समेत रहेका सांसद थापाले आफ्नो पार्टीको उपसभापति समेत रहेका उपप्रधान एवं रक्षा मन्त्री खड्कालाई सरकारले जनतालाई प्रत्यक्ष राहत पुग्नेगरी प्रभावकारी काम गर्न सुझाव समेत दिएका उनका स्वकीय सचिव सुभाषिस ढकालले जनाएका छन् ।

  नेपाली काँग्रेसका उप सभापति समेत रहेका उपप्रधान एवं रक्षा मन्त्री खड्काले राष्ट्रिय सभामा गठबन्धनको उम्मेदवार जिताउन भक्तपुरको कमाण्ड सम्हाल्न सांसद थापालाई निर्देशन समेत दिएका उनका स्वकीय सचिव ढकालले जानकारी गराए । त्यस क्रममा सांसद थापाले भक्तपुरको बिकास निर्माणमा साथ् दिन सरकारको ध्यानाकर्षण समेत गराएका बताइएको छ ।

  उक्त अवसरमा नेपाली काँग्रेस भक्तपुरका नेताहरु र सांसद थापाको परिवारका सदस्यहरु उपस्थित रहेका थिए । सांसद थापा मेरुदण्ड र नसा सम्बधित रोग AVN Pelvis को उपचार पछि घरमै रही स्वास्थ्य लाभ गरिरहेका छन् ।

  प्रतिकृया दिनुहोस्

  भक्तपुर अस्पतालमा करार सेवाको जागिरका लागि ३ दर्जन बढी डाक्टरको आवेदन

  भक्तपुर अस्पतालमा करार सेवाको जागिरका लागि ३ दर्जन बढी डाक्टरले आवेदन दिएका छन् । पदपूर्तीका...

  पत्रकार थापालाई पितृशोक

  नेपाल पत्रकार महासंघ भक्तपुरकी पूर्व उपाध्यक्ष एवं गोरखापत्र दैनिककी फोटो पत्रकार कविता थापालाई पितृशोक परेको...

  महाजात्राले कमायो २६ करोड ६५ लाख

  mahajatra safalta ghimire

  काठमाडौँ । ‘जात्रा’ र ‘जात्रै जात्रा’ पछि षट्कोण आर्ट्सले निर्माण गरेको तेस्रो भाग ‘महाजात्रा’ प्रदर्शनको...

  क्यानडामा विदेशी विद्यार्थीलाई घर जग्गा किन्न प्रतिबन्ध

  विदेशीलाई क्यानडामा २ वर्षसम्म जग्गा किन्न प्रतिबन्ध लगाइएको छ । समाचार अनुसार यसअघि जनवरी १,...

  आज पनि भिटामिन ‘ए’ खुवाइँदै

  के तपाईले आफ्नो ५ वर्ष मुनिका बच्चालाई ‘भिटामिन ए’ क्याप्सुल ख्वाउनुभयो ? ६ महिनादेखि ५...