News Portal

 • भक्तपुर अस्पतालको नेतृत्वमा तेस्रो पटक डा गौतम

  भक्तपुरपोस्ट संवाददाता भक्तपुर, १७ माघ २०८०
  १८८० पटक
  Sumitra gautam भक्तपुर, १७ माघ २०८०

  भक्तपुर अस्पतालको मेडिकल सुपरिन्टेन्डेन्टमा पुन: डा सुमित्रा गौतम नियुक्त भएकी छन् । बागमती प्रदेश सरकारले तेस्रो पटक पुन: डा गौतमलाई भक्तपुर अस्पतालको प्रशासनिक नेतृत्व सुम्पेको हो ।                                                                                                                ११ औँ तहकी विशेषज्ञ चिकित्सक डा गौतम प्रदेशअन्तर्गत नपर्ने भन्दै संघले काज फिर्ता लिएपछि बागमती प्रदेशका मुख्यमन्त्री शालिकराम जम्कट्टेल असन्तुष्ट रहदै आएका थिए । भक्तपुर अस्पताललाई सर्वोत्कृष्ट बनाउन नेतृत्व लिएकी अस्पताल प्रमुखलाई फिर्ता लिन प्रदेश संग परामर्श नगरेको भन्दै उनी संघीय मन्त्रालयसंग असन्तुष्ट रहेका थिए । स्वास्थ्य तथा जनसंख्या मन्त्रालयले पुन: डा गौतमलाई प्रदेशमा काज सरुवा गरेसंगै मुख्यमन्त्री तथा मन्त्री परिषदको कार्यालयले उनलाई भक्तपुर अस्पतालको मेसुमा पदस्थापन गरेको हो ।                                                                              भक्तपुर अस्पताललाई बागमती प्रदेश सरकारले महत्वका साथ बिकास गरिरहेको छ । मुख्यमन्त्री जम्कट्टेलका प्रमुख राजनीतिक सल्लाहकार एवं भक्तपुरका बौद्धिक नेता डिपी ढकालले प्रदेशको काम हेर्न भक्तपुर अस्पताल हेरे पुग्ने सार्वजनिक अभिव्यक्ति नै दिँदै आएका छन् । यसै आर्थिक वर्षमा अस्पतालको सिटी स्क्यान मसिन खरिदका लागि ढकालकै पहलमा करिब ८ करोड रुपैयाँ बजेट बिनियोजन भएको भक्तपुर अस्पताललाई ३ सय शैयाको बनाइने प्रदेश सरकारले घोषणा समेत गरिसकेको छ । भक्तपुर अस्पतालको नाडी चाल पाएकी मेसु डा गौतमले प्रदेशको अपेक्षा पूरा गर्नसक्ने बिश्वास प्रदेश सरकारले गरेको देखिन्छ ।                                                                             डा गौतम संघीय मन्त्रालयमा तानिएछि भक्तपुर अस्पतालको मेसु भएका डा त्रिभुवन चन्द्र झालाई भने नुवाकोट सरुवा गरिएको जानकारी प्राप्त भएको छ ।

  प्रतिकृया दिनुहोस्

  आदर्शस्थित औषधी पसलमा आगलागी, लाखौंको क्षती

  भक्तपुरको सूर्यविनायक नगरपालिका आदर्श चोक स्थित एक औषधी पसलमा एकाबिहानै आगलागी भएको छ । इन्द्र...

  राधेराधेस्थित हनुमन्ते खोलामा स्कुटी सहित मानिस मृत फेला

  भक्तपुरको राधेराधेस्थित हनुमन्ते खोलामा स्कुटी सहित एकजना व्यक्ति मृत अवस्थामा फेला परेका छन । मध्यपुर...

  मध्यपुर थिमिमा ब्लड बैंक स्थापना हुने, लायन्स क्लवले १ करोड ३२ लाख सहयोग गर्ने

  मध्यपुर थिमि नगरपालिकाले संचालन गरेको नेपाल कोरिया मैत्री नगरपालिका अस्पतालमा ब्लड बैंक स्थापनाका लागि लायन्स...

  बालकोट बस्ने ३२ वर्षिया बुढाथोकी पक्राउ

  उदयपुरको त्रियुगा नगरपालिका वडा नं. ३ घर भई हाल भक्तपुरको सूर्यविनायक नगरपालिका वडा नम्बर-१ बालकोट...

  नयाँ सत्ता समीकरणसंगै तीन मन्त्रीले लिए सपथ

  नयाँ सत्ता समीकरण संगै तीन मन्त्रीले सपथग्रहण गरेका छन् । प्रधानमन्त्री पुष्पकमल दाहाल प्रचण्डको सिफारिसमा...