News Portal

 • काभ्रेमा भेटिए भक्तपुरका नक्कली बजार अनुगमनकर्ता

  भक्तपुर, १० फागुन २०८०
  ६६७ पटक
  भक्तपुर, १० फागुन २०८०

  आकाश गजुरेल,  भक्तपुर । बजारमा नक्कली सामान न सुन्नु भएकै होला तर बजार अनुगमन गर्ने व्यक्ति नै नक्कली भएको कुरा नौलो लाग्नसक्छ । काभ्रेमा त्यस्तै भएको छ । बजार अनुगमनकर्ता भन्दै पसल सिल गराउने धम्की दिने दुई व्यक्ति नक्कली सावित भएपछि प्रहरीको फन्दामा परेका छन् ।

  बुधवार दिउँसो काभ्रेपलाञ्चोकको बनेपा नगरपालिका वडा नं. ०५ घसिलामार्गमा रहेको बेकरी पसल अनुगमन गरिरहेका नक्कली अनुगमनकर्तालाई पक्राउ गरिएको जिल्ला प्रहरी कार्यालय काभ्रेका डिएसपी राजकुमार श्रेष्ठले जनाएका छन् । उपभोक्ता हित संरक्षण मञ्च नेपालबाट अनुगमन गर्न आएको बताउने २ जना पुरुषलाई पक्राउ गरिएको उनले पुष्टि गरेका हुन् ।

  पक्राउ पर्नेमा भक्तपुर सूर्यविनायक ७ वस्ने बर्ष ५० को वासुदेव न्यैपाने र वर्ष ५२ को रोशन पोखरेल रहेका डिएसपी श्रेष्ठले जानकारी गराए । पक्राउ परेकाहरु उपभोक्ता हित संरक्षण मञ्चका कुनै पनि जिम्मेवार पदमा नरहेको तथा उनीहरूको साथमा रहेको परिचयपत्र समेत नक्कली भएको प्रहरीको भनाइ छ । उनीहरुले मुलुकी अपराध संहिता २०७४ को परिच्छेद २१ को दफा २४९ बिपरित ठगी कसुर गरेको देखिएको हुँदा जिल्ला अदालत काभ्रेपलाञ्चोकबाट ५ दिन म्याद अनुमती लिई विस्तृत अनुसन्धान कार्य भइरहेको डिएसपी श्रेष्ठले जानकारी दिएका छन् ।

  यस अघि पनि करिब १ महिना अघि उनीहरु सोही क्षेत्रमा रहेको एक बेकरी पसल अनुगमन गरी पसलको दर्ता प्रमाणपत्र र खाद्यको प्रमाणपत्र नभएको भन्दै पसल सिल गरिदिने धाकधम्की लगाई रु दश हजार रुपैयाँ लिएर फरार भएका प्रहरीको दावी छ । बुधवार अर्को बेकरीमा प्रबेश गरेको देखि व्यवसायीहरुले प्रहरीलाई खबर गरेपश्चात ईलाका प्रहरी कार्यालय बनेपाबाट प्रहरी टोली खटिई गई खानतलासी गरी जरुरी पक्राउ पुर्जी दिई अनुसन्धानको निम्ति कार्यालयमा ल्याएको प्रहरीको जिकिर छ ।

  प्रतिकृया दिनुहोस्

  भक्तपुर अस्पतालमा करार सेवाको जागिरका लागि ३ दर्जन बढी डाक्टरको आवेदन

  भक्तपुर अस्पतालमा करार सेवाको जागिरका लागि ३ दर्जन बढी डाक्टरले आवेदन दिएका छन् । पदपूर्तीका...

  पत्रकार थापालाई पितृशोक

  नेपाल पत्रकार महासंघ भक्तपुरकी पूर्व उपाध्यक्ष एवं गोरखापत्र दैनिककी फोटो पत्रकार कविता थापालाई पितृशोक परेको...

  महाजात्राले कमायो २६ करोड ६५ लाख

  mahajatra safalta ghimire

  काठमाडौँ । ‘जात्रा’ र ‘जात्रै जात्रा’ पछि षट्कोण आर्ट्सले निर्माण गरेको तेस्रो भाग ‘महाजात्रा’ प्रदर्शनको...

  क्यानडामा विदेशी विद्यार्थीलाई घर जग्गा किन्न प्रतिबन्ध

  विदेशीलाई क्यानडामा २ वर्षसम्म जग्गा किन्न प्रतिबन्ध लगाइएको छ । समाचार अनुसार यसअघि जनवरी १,...

  आज पनि भिटामिन ‘ए’ खुवाइँदै

  के तपाईले आफ्नो ५ वर्ष मुनिका बच्चालाई ‘भिटामिन ए’ क्याप्सुल ख्वाउनुभयो ? ६ महिनादेखि ५...