News Portal

 • भक्तपुरका ४ पत्रकारलाई पत्रकार महासंघको पुरस्कार र सम्मान

  बाबुराम दाहालभक्तपुर, २६ जेठ २०८१
  १६७ पटक
  sanjeep ghimire shubhachintak fnjभक्तपुर, २६ जेठ २०८१

  नेपाल पत्रकार महासंघ जिल्ला शाखा भक्तपुरले जिल्लाका ४ पत्रकारलाई पुरस्कृत गरेको छ । शाखाले आफ्नो नवौं अधिवेशन तथा साधारण सभाको अवसरमा शनिवार उनीहरुलाई पुरस्कृत गरेको हो ।

  पुरस्कृत हुनेहरुमा वरिष्ठ पत्रकार माथवरसिंह बस्नेतसहित पूर्णभक्त दुवाल, कृष्णप्रसाद नेपाल र चन्द्रकला क्षेत्री भगवती रहेका छन् । प्रेम काउन्सिल नेपालको पूर्व अध्यक्ष समेत रहेका बस्नेतलाई शाखाले बरिष्ठ पत्रकार सम्मान प्रदान गरेको छ । सो पुरस्कार शाखाको सबैभन्दा पुरानो पुरस्कार भएको सचिव संजीप घिमिरे शुभचिन्तकले बताएका छन् । पुरस्कारको राशी ५ हजार रुपैया रहेको छ । बरिष्ठ पत्रकार भैरव रिसाल र प्रवीण जोशीलाई शाखाले यस अघि सो सम्मान प्रदान गरेको थियो ।

  त्यस्तै, राजधानी दैनिकका आर्थिक ब्युरो प्रमुख पत्रकार तथा पत्रकारिताका अध्यापक पूर्णभक्त दुवाललाई स्व. भगवान, राजकुमार महर्जन स्मृति पत्रकारिता पुरस्कार प्रदान गरिएको छ । १५ हजार रुपैयाँसहितको सो पुरस्कार अघिल्लो वर्ष भरतबन्धु थापाले प्राप्त गरेका थिए ।

  शाखाले ५–५ हजार नगदसहित राष्ट्रिय समाचार समितिकी फोटो पत्रकार चन्द्रकला क्षेत्री भगवतीलाई क्रियाशील महिला पत्रकारिता पुरस्कार र शिखर एफएमका स्टेसन मेनेजर कृष्ण प्रसाद नेपाललाई स्व. मैयाँदेवी शिल्पकार स्मृति पत्रकारिता पुरस्कारबाट पुरस्कृत गरेको छ । अघिल्लो वर्ष क्रियाशील महिला पत्रकारिता पुरस्कार बाट गोराखापत्रकी कविता थापा र स्व. मैयाँदेवी शिल्पकार स्मृति पुरस्कारबाट भने भादगाउँ टेलिभिजनकी पत्रकार नविना खबुर्जा पुरस्कृत भएकी थिइन् ।

  कार्यक्रमका प्रमुख अतिथि प्रतिनिधि सभा सदस्य दुर्लभ थापा रहेका थिए भने बागमती प्रदेश सभाका सदस्य देवेन्द्र श्रेष्ठ, मध्यपुर थिमी नगरपालिकाका प्रमुख सुरेन्द्र श्रेष्ठ र नेपाल पत्रकार महासंघका पूर्व अध्यक्ष एवं राससका अध्यक्ष धर्मेन्द्र झा लगायतको विशेष आतिथ्यता रहेको थियो ।

   

  प्रतिकृया दिनुहोस्

  बानियाँलाई परास्त गरेका बहादुरसिंह बने काँग्रेसबाट बागमतीमा पहिलो मुख्यमन्त्री

  बागमती प्रदेश सरकारको मुख्यमन्त्रीमा बहादुरसिंह लामा नियुक्त भएका छन् । मंगलबार प्रदेश प्रमुख यादव चन्द्र...

  टिप्परमा स्कुटी ठोक्किँदा २१ वर्षीय युवकको निधन

  भक्तपुरमा टिप्परको पछाडि ठोक्किएर दुर्घटनामा परेका स्कुटी चालकको ज्यान गएको छ । ज्यान गुमाउनेमा तेह्रथुम...

  प्रदेशमा भक्तपुरका सांसद थापामगरको मन्त्री पद सुनिश्चित, श्रेष्ठको पनि सम्भावना कायमै

  भक्तपुर-२ (क) सूर्यविनायक क्षेत्रबाट निर्वाचित प्रदेश सभा सदस्य किरण थापामगर र भक्तपुर-१ (क) चाँगुनारायण क्षेत्रबाट...

  सत्ताका लागि खेलोफड्को गर्ने र अस्थिरताको दोष व्यवस्थालाई दिने भन्दै नेपालको कटाक्ष

  नेकपा एकीकृत समाजवादीका अध्यक्ष माधवकुमार नेपाल संसदमा बोल्दै थिए । प्रधानमन्त्री केपी ओलीले आफ्नो पक्षमा...

  प्रधानमन्त्री ओलीले पाए विश्वासको मत

  प्रधानमन्त्री केपी शर्मा ओलीले विश्वासको मत पाएका छन् । प्रतिनिधि सभाको आजको बैठकमा प्रधानमन्त्री ओलीले...