News Portal

 • तनहुँका दैनिक पत्रिका बन्द

  भक्तपुरपोष्ट संवाददाता११ चैत २०७६
  १५५३ पटक
  ११ चैत २०७६

  दमौली । कोभिड–१९ को प्रभावले तनहुँबाट प्रकाशन हुने दैनिक पत्रपत्रिका आजदेखि बन्द गरिएका छन् । दमौलीबाट प्रकाशन भइरहेका सात र दुलेगौँडाबाट प्रकाशन भइरहेको एक गरी आठ दैनिक पत्रपत्रिका आजदेखि बन्द गरिएको हो ।

  बजारमा देखिएको त्रास र छाएको मन्दीका कारण पनि पत्रिकाको प्रकाशन रोकिएको सम्बन्धित पत्रपत्रिकाका सम्पादकहरुले जानकारी दिएका छन् ।

  देशमा देखिएको विषम परिस्थितिमा उच्च सतर्कता अपनाउनुपर्ने भएकाले संस्थासँग आबद्ध कर्मचारी पनि जोखिममा पर्न सक्ने भन्दै केही समयका लागि प्रकाशन बन्द गरिएको भञ्ज्याङ दैनिकका सम्पादक नारायण खड्काले जानकारी दिए । “मुलुक अहिले लकडाउनको अवस्थामा पुगेको छ, यो अवस्थामा हामी सबै क्षेत्र गम्भीर भएर सरकारको निर्देशन पालना गर्नुपर्ने दायित्व हो,” खड्काले भने, “सहज अवस्था नभएसम्मका लागि बजारमा पत्रिका बिक्री वितरण रोकिएको छ ।”

  समाचार सङ्कलनका लागि कार्यक्षेत्रमा जानसक्ने अवस्था नरहेको हुँदा पत्रिकाको प्रकाशन रोक्नुपरेको लोकवाणी दैनिकका सम्पादक प्रकाशचन्द्र भट्टराईले जानकारी दिए ।

  पत्रिकाको संस्करण बन्द गरिएपनि अनलाइन भएका पत्रपत्रिकाले भने अनलाइनलाई निरन्तरता दिने बताएका छन् । खबरबाटिकाका साप्ताहिक एवं खबरबाटिका अनलाइनका सम्पादक समुन्द्र पौडेलले अनलाइनबाट सूचना तथा समाचार प्रवाह गरिने जानकारी दिए ।

  दमौली । कोभिड–१९ को प्रभावले तनहुँबाट प्रकाशन हुने दैनिक पत्रपत्रिका आजदेखि बन्द गरिएका छन् । दमौलीबाट प्रकाशन भइरहेका सात र दुलेगौँडाबाट प्रकाशन भइरहेको एक गरी आठ दैनिक पत्रपत्रिका आजदेखि बन्द गरिएको हो ।

  बजारमा देखिएको त्रास र छाएको मन्दीका कारण पनि पत्रिकाको प्रकाशन रोकिएको सम्बन्धित पत्रपत्रिकाका सम्पादकहरुले जानकारी दिएका छन् ।

  देशमा देखिएको विषम परिस्थितिमा उच्च सतर्कता अपनाउनुपर्ने भएकाले संस्थासँग आबद्ध कर्मचारी पनि जोखिममा पर्न सक्ने भन्दै केही समयका लागि प्रकाशन बन्द गरिएको भञ्ज्याङ दैनिकका सम्पादक नारायण खड्काले जानकारी दिए । “मुलुक अहिले लकडाउनको अवस्थामा पुगेको छ, यो अवस्थामा हामी सबै क्षेत्र गम्भीर भएर सरकारको निर्देशन पालना गर्नुपर्ने दायित्व हो,” खड्काले भने, “सहज अवस्था नभएसम्मका लागि बजारमा पत्रिका बिक्री वितरण रोकिएको छ ।”
  समाचार सङ्कलनका लागि कार्यक्षेत्रमा जानसक्ने अवस्था नरहेको हुँदा पत्रिकाको प्रकाशन रोक्नुपरेको लोकवाणी दैनिकका सम्पादक प्रकाशचन्द्र भट्टराईले जानकारी दिए ।

  पत्रिकाको संस्करण बन्द गरिएपनि अनलाइन भएका पत्रपत्रिकाले भने अनलाइनलाई निरन्तरता दिने बताएका छन् । खबरबाटिकाका साप्ताहिक एवं खबरबाटिका अनलाइनका सम्पादक समुन्द्र पौडेलले अनलाइनबाट सूचना तथा समाचार प्रवाह गरिने जानकारी दिए ।

  प्रतिकृया दिनुहोस्

  राधेराधेस्थित हनुमन्ते खोलामा स्कुटी सहित मानिस मृत फेला

  भक्तपुरको राधेराधेस्थित हनुमन्ते खोलामा स्कुटी सहित एकजना व्यक्ति मृत अवस्थामा फेला परेका छन । मध्यपुर...

  मध्यपुर थिमिमा ब्लड बैंक स्थापना हुने, लायन्स क्लवले १ करोड ३२ लाख सहयोग गर्ने

  नेपाल कोरिया मैत्री नगरपालिका अस्पतालमा ब्लड बैंक स्थापनाका लागि लायन्स क्लवले १ लाख डलर सहयोग...

  बालकोट बस्ने ३२ वर्षिया बुढाथोकी पक्राउ

  उदयपुरको त्रियुगा नगरपालिका वडा नं. ३ घर भई हाल भक्तपुरको सूर्यविनायक नगरपालिका वडा नम्बर-१ बालकोट...

  नयाँ सत्ता समीकरणसंगै तीन मन्त्रीले लिए सपथ

  नयाँ सत्ता समीकरण संगै तीन मन्त्रीले सपथग्रहण गरेका छन् । प्रधानमन्त्री पुष्पकमल दाहाल प्रचण्डको सिफारिसमा...

  २९ उद्योगी व्यवसायीलाई ‘कर्पोरेट बिजनेश अवार्ड’

  काठमाडौं, २१ फागुन २०८० । कर्पोरेट मिडिया ग्रुपले विभिन्न उद्योगी तथा व्यवसायीहरूलाई अवार्ड तथा सम्मान...