News Portal

 • सर्लाहीमा स्थानीय जनप्रतिनिधिको सकारात्मक कदम,आगलागी पीडित परिवारलाई तत्कालै राहत

  प्रेमनाथ पौडेलसर्लाही , २४ साउन
  १०९८ पटक
  सर्लाही , २४ साउन

  सर्लाहीको हरिवनमा बिद्युत सर्ट भई आगलागी हुँदा ७ लाख बरावरको धनमाल जलेर नष्ट भएको छ । हरिवन नगरलिका वडा नम्बर ११ मुस्लिम टोलका शेष सगिरको दुई तले काठको घरमा विद्युत सर्ट भई आगलागी हुँदा घरमा रहेको नगद ८० हजार सहित अन्नपात, लताकपडा सहित घर जलेर नष्ट भएको हो ।

  विहीबार विहान करीब ८ बजे लागेको आगो हरिवन नगरपालिकाको वारुण यन्त्र, प्रहरी र स्थानीयले करीब पौने घण्टा पछि नै नियन्त्रणमा लिएकाले अन्यत्र भने क्षति हुन पाएन । आगलागीबाट कुनै मानवीय क्षती भने भएको छैन । घरवास जलेर खरानी भए पछि शेख सहगीरको परिवार भने विचल्लीमा परेका छन् ।

  आगलागीबाट पिडित बनेका सहगीरको परिवारलाई वडा अध्यक्षद्धारा तत्काल राहत राहत प्रदान गरिएको छ । दुःखमा परेका नागरीकलाई सहयोग गरी बेला बेलामा चर्चा आई रहने हरिवन ११ का वडा अध्यक्ष शेख मेहवुव रेजाले विहान विद्युत सर्ट भई आगलागीबाट घरवास गुमाई विचल्लीमा परेका वडा नम्बर ११ का शेख सगिरको परिवारलाई नगद ११ हजार का साथै ५० किलोग्राम चालम प्रदान गरि सहयोग गरेका छन ।

  हरिवन नगर उपप्रमुख रेणुका पौडेल, प्रमुख प्रशासकीय अधिकृत टिकाराम ढकाल, सामाजिक अभियन्ता चुडामणि वाग्ले, दलित अगुवा नेता रामचन्द्र राम सहितको उपस्थितीमा पिडितको घरमै पुगी सगिरकी आमालाई राहत सामाग्री प्रदान गरेका हुन । तत्काल राहत पुर्याएपछि स्थानीयहरु समेत खुशी भएका र आगलागीबाट विचल्लीमा परेका सगिरको परिवारले राहत सामाग्री पाए पछि खुशि व्यक्त गर्दै वडा अध्यक्ष सहितको टोलीलाई धन्यवाद दिएका नगरपालिकाकी उपमेयर रेनुका पौडेलले नेपालवाल डट्कम लाई बताइन ।

  प्रतिकृया दिनुहोस्

  एमालेसंग चुनाव चिह्न बाहेक केहि बाँकी छैन : दाहाल

  नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (माओवादी केन्द्र) का केन्द्रीय सदस्य एवं बागमती प्रदेश अध्यक्ष नारायण दाहालले नेकपा...

  खुशुको नेतृत्वमा अखिल(क्रान्तिकारी)को भक्तपुर नगर कमिटी निर्वाचित

  नेकपा (माओवादी केन्द्र)को विद्यार्थी संगठन अनेरास्ववियू(क्रान्तिकारी) ले भक्तपुर नगर कमिटी बिस्तार गरेको छ । रुकेश...

  भक्तपुर सिडिओमा शर्मा

  भक्तपुर जिल्लाको प्रमुख जिल्ला अधिकारी(सिडिओ)मा रुद्रा शर्माको सरुवा भएको छ । गृह मन्त्रालयले गुल्मी बाट...

  इन्द्रजात्रा मनाउन गुठि/समुदायसंग समन्वयकारी भूमिका रहन्छ- एसएसपी सिंह

  ऐतिहासिक राष्ट्रिय पर्व ‘इन्द्र जात्रा’ नजिकिदै गर्दा यस पटकको यो जात्रा कसरी सम्पन्न गर्ने भन्ने...

  सेलर्डले भक्तपुरका सञ्चारकर्मीलाई दरवारमा लगेर दियो तालिम

  बाल दिवसको अवसरमा भक्तपुरका सञ्चारकर्मीहरुका लागि मानव बेचबिखन तथा बाल संरक्षणबारे अभिमुखीकरण तालिम सम्पन्न भएको...