News Portal

 • सर्लाहीमा स्थानीय जनप्रतिनिधिको सकारात्मक कदम,आगलागी पीडित परिवारलाई तत्कालै राहत

  प्रेमनाथ पौडेलसर्लाही , २४ साउन
  १२११ पटक
  सर्लाही , २४ साउन

  सर्लाहीको हरिवनमा बिद्युत सर्ट भई आगलागी हुँदा ७ लाख बरावरको धनमाल जलेर नष्ट भएको छ । हरिवन नगरलिका वडा नम्बर ११ मुस्लिम टोलका शेष सगिरको दुई तले काठको घरमा विद्युत सर्ट भई आगलागी हुँदा घरमा रहेको नगद ८० हजार सहित अन्नपात, लताकपडा सहित घर जलेर नष्ट भएको हो ।

  विहीबार विहान करीब ८ बजे लागेको आगो हरिवन नगरपालिकाको वारुण यन्त्र, प्रहरी र स्थानीयले करीब पौने घण्टा पछि नै नियन्त्रणमा लिएकाले अन्यत्र भने क्षति हुन पाएन । आगलागीबाट कुनै मानवीय क्षती भने भएको छैन । घरवास जलेर खरानी भए पछि शेख सहगीरको परिवार भने विचल्लीमा परेका छन् ।

  आगलागीबाट पिडित बनेका सहगीरको परिवारलाई वडा अध्यक्षद्धारा तत्काल राहत राहत प्रदान गरिएको छ । दुःखमा परेका नागरीकलाई सहयोग गरी बेला बेलामा चर्चा आई रहने हरिवन ११ का वडा अध्यक्ष शेख मेहवुव रेजाले विहान विद्युत सर्ट भई आगलागीबाट घरवास गुमाई विचल्लीमा परेका वडा नम्बर ११ का शेख सगिरको परिवारलाई नगद ११ हजार का साथै ५० किलोग्राम चालम प्रदान गरि सहयोग गरेका छन ।

  हरिवन नगर उपप्रमुख रेणुका पौडेल, प्रमुख प्रशासकीय अधिकृत टिकाराम ढकाल, सामाजिक अभियन्ता चुडामणि वाग्ले, दलित अगुवा नेता रामचन्द्र राम सहितको उपस्थितीमा पिडितको घरमै पुगी सगिरकी आमालाई राहत सामाग्री प्रदान गरेका हुन । तत्काल राहत पुर्याएपछि स्थानीयहरु समेत खुशी भएका र आगलागीबाट विचल्लीमा परेका सगिरको परिवारले राहत सामाग्री पाए पछि खुशि व्यक्त गर्दै वडा अध्यक्ष सहितको टोलीलाई धन्यवाद दिएका नगरपालिकाकी उपमेयर रेनुका पौडेलले नेपालवाल डट्कम लाई बताइन ।

  प्रतिकृया दिनुहोस्

  गठबन्धनबाट भक्तपुरको २ प्रदेश क्षेत्र माओवादी केन्द्रले पाउने सचिव पोख्रेलको खुलासा

  बागमती प्रदेश सभाका लागि भक्तपुरमा गठबन्धनबाट  माओवादी केन्द्रले उम्मेदवारी पाउने पार्टी सचिव लीलामणि पोख्रेलले खुलासा...

  दशैंमा सार्वजनिक यातायात ब्यवस्थापनका लागि भक्तपुरको विशेष योजना

  भक्तपुरमा सार्वजनिक यातायातलाई व्यवस्थित बनाउन गुनासो सुन्ने र समाधान गर्ने उदेश्यले यात्रु सहायता कक्ष संचालन...

  संविधानको रक्षा नै वर्तमान सरकारको प्रमुख उपलब्धी

  durlabh thapa

  पूर्व उपप्रधानमन्त्रीसमेत रहेका नेपाली काँग्रेसका नेता प्रकाशमान सिंहले वर्तमान सरकारले संविधानको रक्षा गरेको दावी गरेका...

  आतंक सिर्जना गर्ने समूह नसमातिएको विरोधमा प्रदर्शन

  pradarsan

  नेकपा(एकीकृत समाजवादी) का भक्तपुर जिल्ला अध्यक्ष श्याम सुन्दर बस्नेतको घरमा पुगी परिवारलाई आतंकित पार्ने समूह...

  प्रेस सेन्टरको उपत्यका प्रदेश महासचिवमा रोजिना थापा

  rojina

  नेकपा(माओवादी केन्द्र) को शुभेच्छुक पत्रकार संगठन प्रेस सेन्टर नेपालले आफ्नो उपत्यका प्रदेशको महासचिवमा रोजिना थापालाई...