News Portal

 • अाफ्नै श्रीमतीलार्इ जवरजस्ती गरेपछि जेल चलान

  काठमाडौँ, २३ मंसिर
  ५०२ पटक
  काठमाडौँ, २३ मंसिर

  नेपाली सेनाका एक जवान अाफ्नै श्रीमतीलार्इ जवरजस्ती करणी गरेकाे अाराेपमा जेल परेका छन् । ओखलढुंगा घर भएका ती युवकलाई ललितपुर जिल्ला अदालतले पुर्पक्षका लागि जेल चलान गरेको हाे ।

  ती सैनिक जवानलार्इ उनकै श्रीमतीले अाफूलार्इ जवरजस्ती बलात्कार गरेकाे भन्दै महानगरीय प्रहरीवृत सातदाेबाटाेमा उजुरी हालेकी थिइन । सातदाेवाटाे प्रहरीले सैनिक मुख्यालयसँग पत्राचार गरी उनलार्इ पक्राउ गरेकाे थियाे । अहिले पुर्पक्षका लागि जेल चलान भएका श्रीमतीमाथि जबरजस्ती करणी गरेको प्रमाणित भए पाँच वर्षसम्म कैद सजाय हुने सक्ने कानुनी व्यवस्था छ।

  झापाको कनकाई नगरपालिका घर भएकी माया शर्मा (नाम परिवर्तन) र ओखलढुंगा घर भएका विक्रम शर्मा (नाम परिवर्तन) बीच तीन वर्षअघि फेसबुक मार्फत चिनजान भयो। उनीहरु दिनदिनै नजिकिँदै गए। माया पिरतीका गफहरु हुन थाले। एकअर्का बिना बाँच्नै नसक्ने निर्णयमा पुगे।

  वि.सं. २०७४ साल जेठ १ गते उनीहरुले भागीविवाह गरे। त्यसको तीन महिनापछि भक्तपुर जिल्ला अदालतबाट श्रीमान्–श्रीमतीको नाता कायम पनि गरे। नेपाल आर्मीका प्युठ रहेका विक्रम र मायाबीच सम्बन्ध राम्रैसँग अगाडि बढ्दै थियो। भक्तपुरमा उनीहरु डेरा गरी बस्थे।

  तर, मायाको माइतीमा खासै राम्रो सम्बन्ध थिएन। गत असारमा माइतीले बोलाएपछि माया श्रीमान् लिएर झापा पुगिन्। तर, झापाबाट फर्किएलगत्तै माया र विक्रमबीच विवाद सुरु हुन थाल्यो। विक्रमसँग बस्न नसक्ने निर्णयमा पुगिन् माया। र, ललितपुरको इमाडोलमा डेरा लिएर एक्लै बस्न थालिन्। गत असोज ७ गतेको कुरा, माया साँझ खाना खाएर कोठामा टिभी हेर्दै बसेकी थिइन, विक्रम त्यहाँ आइपुगे।

  आफैँ कोठाको चुकुल लगाएर उनले मायासँग यौनसम्पर्कको प्रयास गरे। तर, मायाले मानिनन्। आफूले खाने बस्ने र राम्रो माया गर्ने सुनिश्चित नभएसम्म यौनसम्पर्कका लागि आफू तयार नभएको मायाले अडान लिइन्। विक्रमले चाहिँ मायालाई तर्साउन थाले। बढी होहल्ला गरे मायाकै बेइज्जत हुने र आफूले सकुशल पनि नछाड्ने धम्की विक्रमको थियो। त्यसपछि विक्रम र मायाबीच यौन सम्पर्क भयो।

  तर, त्यो एकक्षणको रमाइलोले विक्रमलाई प्रहरी हिरासतको बाटो देखाइदियो। २६ वर्षीय विक्रममाथि आरोप छ, ‘आफ्नै श्रीमतीमाथी जबरजस्ती करणी।’ २० वर्षीय मायाले गत असोज १९ गते महानगरीय प्रहरी वृत सातदोबाटोमा उजुरी दिएकी थिइन्, प्रहरीले नेपाल आर्मीलाई पत्राचार गरी विक्रमलाई बुझाउन आग्रह गरेको थियो।

  प्रतिकृया दिनुहोस्

  भक्तपुरका घिमिरे सहसचिवमा सिफारिस

  निराजन nirajan ghimire

  भक्तपुर घर भएका उपसचिव निराजन घिमिरे सहसचिवमा बढुवा सिफारिस भएका छन् । सूर्यविनायक नगरपालिका वडा...

  धन र डनको राजनीति गर्नेलाई लखेट्न प्रचण्ड निर्देशनपछि महेश बस्नेत आक्रोशित

  राष्ट्रिय युवा संघ नेपालका इन्चार्ज समेत रहेका नेकपा (एमाले) का नेता एवं सांसद महेश बस्नेत...

  भक्तपुरका गैरसरकारी संस्थाले समेत ‘सूचना अधिकारी’ तोक्नुपर्ने

  CDO rudra sharma

  भक्तपुरकी प्रमुख जिल्ला अधिकारी रुद्रादेवी शर्माले जिल्लास्थित गैरसरकारी कार्यालयहरुको सूचना सस्प्रेषणमा कडाइ गरेकी छन् ।...

  १६ मन्त्री र २ राज्यमन्त्रीले लिए शपथ,उत्साह र इमानदारिताका साथ काम गर्न निर्देशन

  शेरबहादुर देउवा नेतृत्वको मन्त्रिपरिषदमा नवनियुक्त १६ मन्त्री र २ राज्यमन्त्रीले शुक्रबार पद तथा गोपनीयताको शपथ...

  भक्तपुरमा प्रचण्डले भने – ‘धन र डनको आडमा माओवादीलाई कमजोर पार्ने नसोचे हुन्छ’

  पूर्व प्रधानमन्त्री एवं नेकपा (माओवादी केन्द्र)का अध्यक्ष पुष्पकमल दाहाल ‘प्रचण्ड’ले आफ्नो पार्टी धन र डन...