News Portal

 • नवलपुरस्थित सर्पदंश उपचार केन्द्रमा काफ्लेको नेतृत्वमा १५ सदस्यीय समिति निर्वाचित

  प्रेमनाथ पाैडेलसर्लाही, १० फागुन
  ५३२ पटक
  सर्लाही, १० फागुन

  सर्लाहीको लालबन्दी नगरपालिका-१ नवलपुरस्थित सर्पदंश उपचार केन्द्रको अध्यक्षमा जुटपानी निवासी बोधराज काफ्ले चयन भएका छ्न । केन्द्रको दोस्रो साधरण सभाबाट निर्बाचित ब्यबस्थापन समितिका १५ सदस्यको आज बसेको पहिलो बैठकले काफ्लेलाई सर्बसम्मत अध्यक्ष चुनेको हो ।

  एक नम्बर वडाका वडा अध्यक्ष एवम संयोजक पन्चलाल स्याङ्ग्बोको अध्यक्षतामा बसेको कार्य समितिको पहिलो बैठकबाट काफ्लेको अध्यक्षता मा ३ बर्षे कार्यकालको लागी १५ सदस्यीय ब्यबस्थापन समिति गठन गरिएको केन्द्रका कार्यालय सचिब रामजी बस्नेत ले बताए ।

  पहिलो बैठकबाट चयन भएका अन्य पदाधिकारीमा उपाध्यक्षमा आशा कुमारी महतो ,सचिबमा सुब्बा खत्री ,कोशाध्यक्ष मा अजय श्रेष्ठ सह सचिवमा शेखर पासवान र अन्य सदस्यहरुमा हरेराम बस्नेत ,गुरुनेन्द्र यादब ,रेणु नेउपाने ,हेम बहादुर पौडेल ,शान्ता थापा ,कबिता खड्का ,रामजी प्रसाद पोख्रेल ,देवानन्द पासवान र उद्धव पौडेल चयन भएका केन्द्र ले जनाएको छ ।

  यसै बीच नव निर्बाचित अध्यक्ष काफ्लेले केन्द्रको स्तरोन्नतिका लागि सम्वन्धित निकायसंग समन्वय गरि दक्ष डाक्टर का साथै भेण्टिलेटर र अक्सिजनको ब्यबस्था गर्नुको साथै एम्बुलेन्स लगायतको ब्यबस्था गर्ने आफ्नो पहिलो दायित्व भएको बताएका छ्न ।
  यसको लागी आफ्नो एक्लो प्रयासबाट मात्र सम्भव नहुने हुदा सबैको साथ र सहयोगको खाचो रहेको समेत उनले बताए ।
  २०६७ श्रावणमा शिबपुराण महायज्ञ लगाई संकलित झन्डै ६७ लाख को लागतमा भवन निर्माण गरि २०७०भाद्र बाट सेवा शुरु गरेको केन्द्ले चार बर्ष को अबधी मा झण्डै ३ हजार सर्पले टोकेका बिरामीको सफल उपचार गरेको र उक्त अबधीमा हर प्रयास गर्दा गर्दै पनि तिन जनाको ज्यान बचाउन नसकेको समेत केन्द्र के जनाएको छ ।
  दक्ष डाक्टरका साथै भेण्टिलेटर र अक्सिजनको ब्यबस्था नहुदा नव निर्बाचित अध्यक्ष काफ्लेका आफ्नै भतीजालाइ पनि यस उपचार केन्द्रले बचाउन सकेन ।

  प्रतिकृया दिनुहोस्

  भक्तपुरका भँडेल बने भौतिक पूर्वाधारमन्त्री

  काठमाडौं । भक्तपुर क्षेत्रनम्बर १(क)का प्रदेश सांसद कृष्णलाल भँडेल बाग्मती प्रदेश सरकारमा भौतिक पूर्वाधारमन्त्री बनेका...

  चाँगुमा पत्रकार : काँग्रेस उपसभापतिमा दुलाल असफल, एमाले उपाध्यक्षमा बास्तोला निर्विरोध

  yaya ram bastola sanjeev dulal

  भक्तपुरमा राजनीतिक दलको नेतृत्व तहमै पत्रकारहरुको प्रभाव देखिएको छ । सत्तारुढ दल नेपाली काँग्रेस र...

  भक्तपुरका दुई नगरपालिकामा प्रेस सेन्टरको शाखा बिस्तार

  प्रेस सेन्टर नेपालले भक्तपुर जिल्लाका दुई नगरपालिकामा शाखा बिस्तार गरेको छ । बुधवार सूर्यविनायक र...

  विद्युतीय यातायातलाई सरकारले प्राथमिकता दिन्छ : मन्त्री भुसाल

  ऊर्जा, जलस्रोत तथा सिँचाइमन्त्री पम्फा भुसालले विद्युतीय यातायातलाई सरकारले प्राथमिकतामा दिने दावी गरेकी छन् ।...

  सेनाले बनायो रातमा पनि अवतरण गर्न मिल्ने हेलिप्याड

  जाजरकोट । जाजरकोटमा नेपाली सेनाले रातमा पनि हेलिकोप्टर अवतरण गर्न मिल्ने हेलिप्याड निर्माण गरेको छ...