News Portal

 • डा. अहिराजद्वारा विद्यालयमा विभिन्न सामाग्री हस्तान्तरण

  नेपालवाल संवाददाताराैतहट, ६ असार
  १०४० पटक
  राैतहट, ६ असार

  मधेश मामिलाका जानकार तथा मधेशवादको विषयमा विद्यावारिधि गरेका मधेश मिडिया हाउसका अध्यक्ष एवम् मधेशवाणीका सम्पादक डा. राजेश अहिराजले आफूले शैक्षिक जीवन प्रारम्भ गरेको विद्यालयलाई शैक्षिक तथा खेलकुदका सामग्रीहरु प्रदान गरेका छन् । रौतहट जिल्लाको सुन्दरपुरस्थित श्री गढीमाई निम्न माध्यमिक विद्यालयमा मंगलबार एक कार्यक्रमको आयोजना गरी डा. अहिराजले कापी, कलम तथा खेलकुदका सामग्रीहरु हस्तान्तरण गरेका हुन् ।

  वि.सं. २०३६ सालमा स्थापना भएको सो विद्यालयमा करिब पाँच सय विद्यार्थीहरु अध्ययनरत् रहेका छन् । डा. अहिराजले सम्पूर्ण विद्यार्थीलाई पुग्ने गरी शैक्षिक सामग्री र केही खेलकुदका सामान प्रदान गरेका हुन् । शैक्षिक तथा खेलकुदका सामग्रीहरु पाएर विद्यार्थी, शिक्षक र अभिभावकहरु दङ्ग परेका थिए ।

  उक्त कार्यक्रममा विद्यालय व्यवस्थापन समितिका अध्यक्ष चुल्हाई रायले विद्यालयमा गरिएको सहयोगलाई सराहना गरेका छन् । उनले गाउँ–समाजमा यस्ता सपूतहरुको खाँचो रहेको बताउँदै आफूले अध्ययन सुरु गरेको विद्यालयमा सहयोग गरेकोले भावी सन्ततिका लागि प्रेरणाको स्रोत बनेको बताए ।
  यसैगरी, विद्यालयका प्राधानाध्यापक दिनेश साहले यसै विद्यालयबाट अध्ययन सुरु गरेका डा. अहिराजले आज राष्ट्रिय तथा अन्तर्रा्ष्ट्रिय जगतमा आफ्नो पहिचान बनाइरहेको बताए । उनले यो कुरा यस विद्यालयका लागि गर्वको विषय रहेको भनेका थिए ।

  सामग्री हस्तान्तरण कार्यक्रममा डा. अहिराजले आफूले शिक्षाको प्रारम्भ गरेको विद्यालयमा एउटा सानो सहयोग गर्न पाएकोमा खुशी लागेको बताए । उनले आगामी दिनमा आफूले सक्दो सहयोग गर्ने प्रतिबद्धतासमेत प्रकट गरे । शिक्षा नै जीवनको अमूल्य सम्पति भएको भन्दै डा. अहिराजले विद्यालयमा अध्ययनरत् विद्यार्थीहरुको सुनौलो भविष्यका लागि शुभकामना समेत व्यक्त गरेका थिए ।

   

  प्रतिकृया दिनुहोस्

  डाक्टर बास्काेटालाई टिएसके गाेल्डमेडल

  doctor asok baskota

  बि एण्ड बि अस्पताल तथा एचआर डिसी अस्पताल बनेपाका संस्थापक वरिष्ठ अर्थाेपेडिक सर्जन प्रोफेसर डाक्टर...

  भक्तपुरमा नि:शुल्क पानी र मास्क बाड्दै वाइसीएल

  dipshikha

  नेकपा(माओवादी केन्द्र) को सहायक संगठन योङ्ग कम्युनिष्ट लिग नेपाल(वाइसीएल-नेपाल) ले दशैमा उपत्यका बाहिर जाने यात्रीहरुलाई...

  भक्तपुरका पत्रकारले कालो पट्टी बाँधेर निर्वाचनको समाचार संकलन गर्ने

  fnj bhaktapur

  निर्वाचन आयोगले नेपाली सेना र प्रहरीबाट मिडिया अनुगमन गर्ने तयारी गरेपछि पत्रकारहरु विरोधमा उत्रिएका छन्...

  गठबन्धनबाट भक्तपुरको २ प्रदेश क्षेत्र माओवादी केन्द्रले पाउने सचिव पोख्रेलको खुलासा

  बागमती प्रदेश सभाका लागि भक्तपुरमा गठबन्धनबाट  माओवादी केन्द्रले उम्मेदवारी पाउने पार्टी सचिव लीलामणि पोख्रेलले खुलासा...

  दशैंमा सार्वजनिक यातायात ब्यवस्थापनका लागि भक्तपुरको विशेष योजना

  भक्तपुरमा सार्वजनिक यातायातलाई व्यवस्थित बनाउन गुनासो सुन्ने र समाधान गर्ने उदेश्यले यात्रु सहायता कक्ष संचालन...