News Portal

 • सर्लाहीका यी १० स्थानीय तह पनि खुला दिसामुक्त बन्दै,कार्तिक १० सम्म शौचालय बनाउन समय

  प्रेमनाथ पाैडेलसर्लाही, ९ भदाै
  १४८१ पटक
  सर्लाही, ९ भदाै

  सर्लाहीका १० स्थानीय तहमा पनि अब खुला दिसा निषेध हुने भएको छ । जिल्लाको मलंगवा, कविलासी, हरिपुर्वा,ईश्वरपुर, लालबन्दी नगरपालिका र विष्णु, ब्रम्मपुरी, धनकौल , चक्रघटा, र चन्द्रनगर गाउँपालिका खुल्ला दिसामुक्त घोषणा हुन लागेका हुन् ।

  कार्तिक १० गते भित्र सर्लाही जिल्लालाई पूर्णरुपमा खुला दिसामुक्त घोषणा गर्ने तयारी भएसंगै यी १० स्थानीय तहमा पनि खुला दिसा निषेध हुने भएको हो । अन्य बाकी १० स्थानीय तहमा भने खुला दिसा मुक्त क्षेत्र घोषणा भैसकेको छ ।

  जिल्ला खानेपानी तथा सरसफाई समन्वय समितिको वैठकले कार्तिक १० गते भित्र खुला दिसामुक्त जिल्ला घोषणा गर्ने भएको हो । जिल्ला समन्वय समिति सर्लाहीका सभापति एवं जिल्ला खानेपानी तथा सरसफाई समन्वय समितिका अध्यक्ष मैथुर चौधरीको अध्यक्षता तथा प्रमुख जिल्ला अधिकारी द्रोण पोखरेलको प्रमुख आतिथ्यतामा जिल्ला समन्वय समितीको सभाहलमा भएको वैठकले उक्त निर्णय गरेको हो ।

  कार्यक्रममा युएन ह्याविटयाट्का केन्द्रिय कार्यालय काठमान्डौका विशेषज्ञ मदन मल्ल, २० वटै स्थानीय तहका प्रमुखहरु, सरसफाई क्षेत्रमा काम गर्ने संघसस्थाका प्रतिनिधीहरु लगायतको उपस्थिती रहेको जिल्ला खानेपानी तथा सरसफाई डिभिजन कार्यलयका प्रमुख इन्जिनियर जगरनाथ पुर्वेलाई उदृत गर्दै त्यहाँबाट पत्रकार अखिलेश वैठाले बताए ।

  प्रतिकृया दिनुहोस्

  भक्तपुर नगरब्यापी विद्यालयस्तरीय खेलकुद प्रतियोगिता शुरु

  भक्तपुर नगरपालिकाले हरेक वर्ष गर्दै आएको नगरव्यापी विद्यालयस्तरीय खेलकुद प्रतियोगिता शुरु भएको छ । सोमबार...

  भक्तपुरका ८ मानन्धर सम्मानित

  भक्तपुर उद्योग वाणिज्य संघका नवनिर्वाचित अध्यक्ष शिवप्रसाद मानन्धरसहित ८ जना अगुवा मानन्धरहरुलाई सम्मान गरिएको छ...

  जुगलको अध्यक्षतामा प्रेस सेन्टर नेपालको नयाँ नेतृत्व निर्वाचित

  क्रान्तिकारी पत्रकारहरुको संगठन प्रेस सेन्टर नेपालको चितवनमा सम्पन्न चौथो राष्ट्रिय महाधिवेशनबाट नयाँ नेतृत्व चयन भएको...

  सिनामंगलस्थित सेन्ट्रल कलेजमा विद्यार्थीका लागि विशेष कार्यक्रम

   सिनामंगलस्थित सेन्ट्रल कलेजमा नयाँ भर्ना भएका विद्यार्थीका लागि स्वागत कार्यक्रम सम्पन्न भएको छ । स्नातक...

  भक्तपुरको कमलविनायकमा राष्ट्रिय वाणिज्य बैंकको शाखा बिस्तार

  banijya bank kamalbinayak

  भक्तपुरको कमलविनायकमा राष्ट्रिय वाणिज्य बैंकको शाखा बिस्तार भएको छ । मंगलबार एक कार्यक्रमकाबीच उक्त शाखाको...